Přečtěte si oficiální popis

RTH

Vzhledem k tomu, že byl poprvé otevřen v září 1970, IT Sligo byl jedním z Irsko‚S vedoucím institucím třetí úrovně. Studenti jsou v jádru toho, co děláme. To je doma k 6,000 studentům v celé na plný úvazek, na částečný úvazek a učňovských programů institutu. Z nich 2000 studují online.

5ey7jNa IT SligoBudete poznat své lektory, stejně jako své spolužáky. Zde budou tvořit síť přátelství, které vydrží po celý život.

IT Sligo Je to místo, které vám pomohou uspět ve světě práce s umístěním průmyslu. Díky úzké kontakty a spolupráce při výzkumu s předními firmami a významnými zaměstnavateli, můžeme nabídnout širokou škálu možností.

IT Sligo Je také krajně ambiciózní třetí úrovni institucí. Usilovat o re-označení jako Technological University, je 60 milionů € investice do areálu zařízení v posledním desetiletí vytvořil ohromující 21. století vzdělávací prostředí.

Neexistuje žádný stát na místě. Napříč ústavu tří škol učení v obchodních a společenských věd; Inženýrský design; a Science, IT Sligo se neustále rozvíjí a rozšiřuje svoji kurzy a vybavení s cílem poskytnout celkový balíček, který odpovídá potřebám studenta dnes - a zítra.

E57j

Šest Důvod zvolit IT Sligo

  1. Relevance a rozmanitost našich kurzů - Úzce spolupracovat s průmyslem na míru naše kurzy tak, že když jste absolvent, budete mít kvalifikaci, která zaměstnavatelům rozpoznat a chcete.
  2. Naši učitelé - současní studenti důsledně zdůrazňují kvalitu výuky a přednášejících pracovníků jako jeden z nejsilnějších IT Sligo.
  3. Je to osobní - Malé počet žáků ve třídě znamenalo studenti využít individuální pozornost a podporu od našich specializovaných pracovníků.
  4. Pohodě Campus - Naše jediná moderní 72-akr ‚University-cítit‘ kampus se neustále vyvíjí tak, aby odrážely potřeby žáka 21. století. Všechno je v docházkové vzdálenosti - včetně centra města Sligo
  5. World Class Ambice - Kromě toho, že Irsko je uznávána No 1 destinace pro digitální (online) vzdělávání, IT Sligo produkovala mezinárodně uznávaný výzkum průkopnický ve vědě a archeologii v průběhu posledních 12 měsíců.
  6. Domov z domova - Jako místo k životu, Sligo se může pochlubit jedním z nejdostupnějších, atraktivní a zářivý životní styl volby. Zde existuje velké množství vysoce kvalitní ubytování pro studenty.
g
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Institute of Technology Sligo

Master of Science (MSc) a postgraduální diplom (PGD) v biologickém zpracování byly vyvinuty Technologickým ústavem Sligo (IT Sligo), aby uspokojily rostoucí potřeby biofa ... [+]

Master of Science (MSc) a postgraduální diplom (PGD) v bioprocessing Byly vyvinuty Technologickým ústavem Sligo (IT Sligo), aby uspokojily rostoucí potřeby biofarmaceutického průmyslu.

Biologické léčivé přípravky, také známé jako biologické (al) léčebné produkty nebo biologické látky, jsou jakýkoliv farmaceutický léčivý přípravek vyrobený, extrahovaný nebo syntetizovaný z biologických zdrojů. Lékařská biotechnologie a Biofarmaceutické sektory patří mezi nejrychleji rostoucí v oblasti věd o životě a to jak na národní i mezinárodní úrovni.

IT Sligo společně s Národním institutem pro výzkum a školení v oblasti biologického zpracování (NIBRT) * od roku 2008 dodává partnery online MSc a PGD v biofarmaceutické vědě (www.nibrt.ie/masters). Tyto kurzy (navržené v rozsáhlé spolupráci s průmyslem) jsou zaměřeny na vědecké a inženýrské absolventy s průmyslovou zkušeností, kteří chtějí vzdělanost nebo cross-dovednosti pro kariéru v biofarmaceuticals a obvykle trvat 2,5 roku k dokončení. Kurzy ukázaly, že jsou extrémně úspěšné u osob se zvyšujícím se kvalifikací a křížové kvalifikace, ať už pracují, nebo doufají, že přecházejí do biofarmaceutického sektoru. Stále však zůstává nedostatek dovedností v oblasti bioprocessingu, což znamená, že jsou zapotřebí další absolventi programů zaměřených na průmysl. V nedávném průzkumu "Trendy in Biopharma" v roce 2016 se nábor a rozvoj talentů ukázalo jako hlavní hrozba pro budoucí růst odvětví (1).... [-]

Irsko Sligo
Září 2019
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

Institute of Technology Sligo

Odvětví prvních let v Irsku má dynamickou, vzrušující a náročnou budoucnost. Potřebují efektivní a sebevědomé vůdce v oblastech praxe, politiky, advokacie, regulace, vzdě ... [+]

Odvětví prvních let v Irsku má dynamickou, vzrušující a náročnou budoucnost. Potřebují efektivní a sebevědomé vůdce v oblastech praxe, politiky, advokacie, regulace, vzdělávání a profesního rozvoje.

Máte to, co je zapotřebí být jedním z těch vůdců? Chcete rozvíjet své dovednosti a schopnosti v oblasti vedení a advokacie způsobem, který odráží a buduje kapacitu sektoru prvních let? Chtěli byste být součástí komunit, která bude mít vliv a bude vést odvětví budoucnosti v raných letech?

Je-li odpověď na tyto otázky kladná a máte v programu ECCE dvaceti titulů BA nebo vědeckou disciplínu a budete mít alespoň dva roky praxe v oboru prvních ročníků nebo v příbuzném oboru ukončeném na konci postgraduálního programu, pak Technologický institut Sligo má program úrovně 9, který vám pomůže splnit tyto ambice.... [-]

Irsko Sligo
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině