Přečtěte si oficiální popis

LIFE @ ITC Na Ústavu technologie Carlow, bylo vynaloženo veškeré úsilí, aby kombinovat bez stresu místě s nejvyšší úrovně výuky a zařízení, která jsou přední hrana v celé řadě klíčových oblastech národní i mezinárodní úrovni. V současném akademickém roce, ústav má studentský sbor více než 5000 a akademické pracovníky z více než 200. To vše v městečku 20.000 lidí se zdravými průmyslových a obchodních odvětví. Carlow, pouhých 80 kilometrů od Dublinu, je jedním z největších vnitrozemských měst v zemi a se svou silnou průmyslovou základnu, je ideální volbou pro umístění Institutu technologie kampusu. Náš velký areál se nachází na břehu krásné řeky Barrow pouhých pět minut chůze od centra města. Naše další kampus se nachází v prosperující krajského města Wexford, kde jsme úspěšně dodávající třetí úrovně vzdělání pro více než deset let. Studentský život na to Carlow Život ve škole může být stejně vzrušující a tak obohacující, jak si přejete, aby se to. K dispozici je široká škála aktivit pro všechny chutě a tato část webových stránek poskytuje cestu k studentských společnostech, sportovní kluby, zaměstnanců a zastoupení studentů. Pokud uvažujete o příchodu do IT Carlow poprvé, důrazně doporučujeme, abyste naleznete v sekci Studentské služby z této webové stránky. Tyto webové stránky poskytují množství informací o hledání ubytování, vaše první dny ve škole, jakož i základní fakta o bankovnictví, nákupy a dopravu. IT Carlow nabízí ... Vysoká kvalita studentského života Studenti vychutnat to nejlepší z obou světů v IT Carlow, studuje v náročném a přátelském prostředí, a to bez tlaku městské založené na studentského života. Podpůrná Learning Environment Menší výuka skupina je důležitým rysem našeho vzdělávacího přístupu na IT Carlow, podpora příznivého prostředí mezi zaměstnanci a studenty, s důrazem na individuální potenciál. Nižší náklady Ubytování studentů Náklady na ubytování studentů v Carlow je až o 50% levnější než ekvivalentní městské založené na ubytování. Většina studentů zde také vyhnout denní cestovní náklady - Univerzitní kampus je v docházkové vzdálenosti, nebo na kole místní občanské vybavenosti. Nedotčené životní prostředí Studenti si atraktivní areál nastavení na břehu řeky Barrow, v dosahu některé z nejlepších panoramatických trasách v Irsku a nedotčené přírody. Výhodná poloha Univerzitní kampus je kousek od města Carlow, s mnoha sportovních, rekreačních a zábavních zařízení. Carlow je zase dobře poslouží dobré silniční a železniční spojení do většiny irských velkých městech.

Tato škola dále nabízí:

MSc

Institute of Technology Carlow

Tento nový jednoletý kurz poskytne příležitost pro studenty na studium pro MSc v oboru řízení IT, odpovídající úroveň 9 Qualifcation (90 ECTS kreditů). ... [+]

Master of Science v oblasti informačních technologií ŘÍZENÍ 

Tento kurz není nárok na bezplatnou poplatků. Poplatek za kurz € 5,250.

Co je to samozřejmě o?

Tento nový jednoletý kurz poskytne příležitost pro studenty na studium pro MSc v oboru řízení IT, odpovídající úroveň 9 Qualifcation (90 ECTS kreditů).

Tento program poskytuje absolventům s potřebnými schopnostmi plnit roli v řízení IT. Absolventi budou také vědět, jak IT manažeři jsou vnímány podnikání, prokázat porozumění podnikání a být schopen podporovat nastavení obchodní agendy na národní a mezinárodní úrovni.

Progression cesty z tohoto programu... [-]

Irsko Carlow
September 2019
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Magistr

Institute of Technology Carlow

Tento postgraduální program poskytne příležitost pro studenty na studium na Master of Business, Level 9 Qualification (90 ECTS kreditů). ... [+]

Master of Business (MB) BUSINESS

Co je Master of Business o?

Tento postgraduální program poskytne příležitost pro studenty na studium na Master of Business, Level 9 Qualification (90 ECTS kreditů). Můžete si vybrat ke studiu tohoto programu na plný úvazek (jeden rok) nebo na částečný úvazek (dva rok-večer) bázi.

Cílem tohoto programu je poskytnout absolventům s in-hloubka pochopení současného podnikatelského prostředí a vybavit je potřebnými znalostmi a kompetencí v oblasti řízení a podnikání, které jim umožní přispět k podnikatelské komunitě v regionu, na národní úrovni a mezinárodně.

Studenti, kteří úspěšně absolvují 60 kreditů z programu MB budou způsobilé pro postgraduální diplom v oboru Business (Level 9), by měli rozhodnout opustit program (Embedded Exit Award).... [-]

Irsko Carlow
September 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině