International House Dublin

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

International House Dublin Je členem International House Světové organizace založena v roce 1953. Jsme akreditované podle irského ministerstva školství a vědy jako škola pro výuku angličtiny jako cizího jazyka, a jsou kontrolovány oběma ACELS (Poradní rada pro anglické jazykové školy) a International House World.

Nabízíme širokou škálu kurzů pro všechny věkové kategorie a úrovně a uspokojit obě skupiny a jednotlivé studenty z celého světa, včetně:

Kurzy angličtiny pro dospělé Programy pro přípravu ke zkoušce Anglicky a pracovní programy Junior Letní programy - v rodině a obytné High School Program Mini-pobyt Program pro skupiny High School Program Integrace pro skupiny Učitel programy školení, včetně CELTA a DELTA

Na IH Dublinu víme, že každý aspekt programu je důležité, což je důvod, proč jsme se dbát zvýšené opatrnosti s designem našich kurzů, výběr z našich hostitelských rodin, a organizaci našeho společenského a kulturního programu. Naším cílem je poskytovat rychlou, efektivní a příjemné učení v podpůrném prostředí.

Naše fantastická škola se nachází přímo v srdci centra města nabízí studentům jedinečnou vzdělávací zkušenost studuje ve stejném areálu jako irský vysokoškoláky.

Špičková kvalita Junior Letní programy poskytující kompletní balíček programů, s luxusním rezidenčním ubytování nebo ubytování v hostitelské rodině k dispozici v Dublinu a Corku.

Studenti mohou také rozhodnout zúčastnit vynikající High School program na celý akademický rok nebo jednoho semestru a máme partnerství s nejlepších škol po celém Irsku.

Místa

Dublin

Adresa, 1. řádek
60-63 Dawson Street
2 Dublin, Hrabství Dublin, Irsko

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: