Přečtěte si oficiální popis

Hibernia College , je zavedeným lídrem v průkopnických nových vzdělávacích technologiích a zahrnuje změny ve stále se vyvíjejícím světě vzdělávání.

Společnost Hibernia College založená na konci nového tisíciletí PhD na bázi Seana Rowlanda, sleduje ambiciózní a pokrokově zaměřenou strategii, aby mohla v budoucnu hrát vedoucí úlohu ve vzdělávání. Dr. Rowland sdružil své kolegy z firemních, vzdělávacích a technologických oborů, aby vytvořili Hibernia College , akreditovanou online vzdělávací instituci.

Jsme přesvědčeni, že naše programy by měly být měřeny nejen na základě jejich akademické přísnosti, ale i jejich efektivnosti při pomoci našim studentům čelit výzvám, kterým čelí každý den ve svém profesním životě.

Po 18 letech si můžeme být pyšní na naši vynikající fakultu, se specializovaným týmem více než 350 fakult na plný a částečný úvazek. Vynikající ve svých oborech a v celém odvětví zahrnují fakultu z Harvardy, Royal College of Surgeons v Irsku, Trinity College Dublin Drug Safety Research Unit, IE Business School, Madrid a další významné instituce.

Hibernia College vyvinula model on-line vzdělávání, který je úspěšný, protože je zaměřen na pomoc odborníkům při řešení jejich současných pracovních úkolů a neustálé budování interakcí studentů a fakult.

Vzděláváme odborníky po celém světě, kteří chtějí mít přístup k nejlepším on-line vzdělání.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Hibernia College

Mistr v primárním vzdělávání - profesionální magisterské vzdělání v post-primárním vzdělávání byl založen s cílem povzbudit širší škálu lidí, aby považovali výuku základn ... [+]

Mistr v primárním vzdělávání - Profesní magisterské vzdělání v postgraduálním vzdělání byl založen s cílem povzbudit širší škálu lidí, aby považovali výuku základních škol za profesi tím, že poskytnou flexibilnější cestu k tomu, aby se stali plně kvalifikovanými učiteli, a není to požadavek mít předchozí zkušenosti s výukou, aby mohli žádat o tento kurz.Vzhledem k struktuře programu a kritériím způsobilosti k financování můžeme přijímat pouze žádosti z Irska.

Blended Online Master v primárním vzdělávání

Návrh masteru v primárním vzdělávání, kombinace on-line a osobní výuky, je ideální pro každého, kdo nemá snadný přístup k některému z tradičních poskytovatelů vzdělání nebo nemá čas věnovat dojíždění do az přednášek denně.... [-]

Irsko Dublin
Duben 2020
Kombinované
18 - 24 najděte si doktorské studium práv
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Hibernia College

Hibernia College pošty primární vzdělávání - Profesní magisterské vzdělání bylo založeno povzbudit širší škálu lidí zvažovat výuku jako profesi tím, že poskytuje flexibil ... [+]

Hibernia College pošty primární vzdělávání - Profesní magisterské vzdělání bylo založeno povzbudit širší škálu lidí zvažovat výuku jako profesi tím, že poskytuje flexibilnější cestu k tomu, aby se stal plně kvalifikovaným učitelem post-primární školy.

Vzhledem k struktuře programu a kritériím způsobilosti k financování můžeme přijímat pouze žádosti z Irska.

Blended online profesionální mistr vzdělání

Program, který spojuje obsah online, prostředí virtuálního učení a osobní výuku, je navržen tak, aby rozvíjel profesionály a odborníky, kteří jsou vedoucími posty v oblasti post-primárního vzdělávání. Program je ideální pro každého, kdo nemá snadný přístup k některému z tradičních poskytovatelů vzdělání nebo nemá čas věnovat se dojíždění z denních a přednášek.... [-]

Irsko Dublin
Duben 2020
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině

Hibernia College explainer video

Hibernia College Gaeltacht Experience

Hibernia College
Adresa, 1. řádek
Hibernia College Dublin Block B, The Merrion Centre, Merrion Road, Dublin 4.
Dublin, Hrabství Dublin, Irsko
Website
Telefonní číslo
+353 1 661 0168