Cork English World

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

o škole

Cork English World, vítězná škola Cambridge v Irsku, poskytuje kurzy, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly studentům jazykové znalosti potřebné k efektivní a důvěrné komunikaci v angličtině. Naše kurzy také poskytují studentům dovednosti a strategie nezbytné pro výuku angličtiny mimo učebnu.

Cork English World se specializuje na kurzy anglického jazyka a učitelství pro učitele angličtiny jako druhého jazyka. Naše metody jsou založeny na více než 30 letech kombinované odbornosti a zkušeností.

Jako vůdce v oblasti výuky jazykových učitelů musí být CEW v popředí metodiky jazykového vzdělávání. CEW má základní personál 8 osob pod vedením Majellie Sheehan & Mireille Kingston. Naše zkušenosti jsou dokázány, čas od času se nám daří dosáhnout požadovaných výsledků.

Na Cork English World budete mluvit anglicky minimálně 20 hodin týdně ... plynulost v angličtině už není fikce!

Cork English World nabízí kurzy angličtiny v minimálně 6 úrovních od elementárního (A1) do pokročilého (C1) s maximálně 12 studenty v každé třídě.

Reference

"Děkuji vám za tento kurz. Měl jsem skvělý čas zde ve škole a v Corku obecně. Jsem velmi rád, že jsem si tuto školu zvolil. Chtěl jsem zlepšit svou angličtinu a rozhodně jsem to udělal a dostal jsem ještě mnohem více. "(Ekaterina, Rusko)

"Děkuji vám za všechno. V CEW jsem měl skvělý čas. Každý je opravdu milý a přátelský "(Maiko, Japonsko)

"Rozhodně bych doporučil CEW! Nebylo to pro mě jen informativní, ale opravdu zábavné. Měl jsem opravdu zábavný čas, neustále se těším, že se sem ráno dostanu "

(Romina, Německo)

Místa

Korek

Adresa, 1. řádek
Crawford Business Park, Bishop St, Cork City
Korek, County Cork, Irsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: