Central College Dublin

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jak Vysoká škola, Doporučujeme naše studenty soustředit se na těší zkušenosti získávání nových dovedností, které jim pomohou v jejich budoucích vybraných povolání. Jsme hrdi na zajištění naši učitelé jsou kvali ed a zkušení odborníci.

Chceme zajistit, že máte dobré zkušenosti během svého času zde na Střední škola - A to jak ve třídě místnosti a mimo ni. Naše péče tým studentů jsou na straně odpovědět na všechny vaše otázky, o životě v Dublin a jakékoliv další otázky, které mohou mít i naše společenské aktivity program, vás seznámí s mnoha di erent irských zkušeností. Těšíme se na vás přivítat na naší vysoké škole!

Naše poslání Posláním CCD je poskytovat vynikající vzdělávací kurzy a služby pro studenty, které splňují a překonávat očekávání našich studentů:

College Ethos a strategie

Étos CCD je mít blaho našich studentů v srdci všeho, co děláme, aby zajistily, že každý žák má vynikající zkušenosti v CCD. Stejně CCD snaží zajistit, aby vysoká škola je pozitivní pracovní prostředí pro všechny zaměstnance.

Celková strategie vysoké školy je umístit sebe přesčas jako předního poskytovatele kvalitních vzdělávacích programů prostřednictvím poskytování vynikajících služeb a podpory studentům dobře navržené a dobře dodaných vzdělávacích kurzů dodaných kvalifikovanými a zkušenými pedagogy.

Naše vize Central College Dublin vize je vyniknout v poskytování vysoce kvalitní vzdělání pro studenty.

Naším cílem je připravit naše studenty se znalostmi a dovednostmi, které jim pomohou dosáhnout svých profesních cílů.

Snažíme se vytvořit obohacené vzdělávací prostředí, které umožní studentům, aby posílily své znalosti a stát se celoživotnímu učení.

Místa

Dublin

Adresa, 1. řádek
Central College Dublin,
3 Ellis Quay

Dublin, Hrabství Dublin, Irsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: