CMI Communications & Management Institute

Úvod

Read the Official Description

CMI, Komunikace & Management Institute, je přední globální vzdělávací institut, který nabízí specializované real odvětví na částečný úvazek diplom kurzy, které jsou mezinárodně uznávané.

Od roku 2003, kdy byla založena CMI, tisíce studentů úspěšně získala mezinárodní a národní ocenění, z ČMI, který byl výrazně posílen jejich kariéry.

90% studentů se nemůže mýlit.

Investice do part-time studium se vyplatí. Více než 90% z minulých studentů, jsou v současné době v zaměstnání a mnoho držet pozice v juniorském, středního a vyššího managementu a dalších nyní pracují ve specializovaných odborných oblastech.

Váš čas je drahý

Navrženy tak, aby maximalizoval svůj čas, CMI částečný úvazek kurzy se konají jednou týdně a to buď ve večerních hodinách nebo o víkendu. V kombinaci s on-line vzdělávání, většina kurzy jsou založeny učebna s některými kurzů nabízených distanční vzdělávání.

Přístupné kurzy

CMI kurzy jsou nabízeny ve třídě a také na dálku on-line vzdělávání. Live Online třídy jsou zaznamenány pro pozdější přehrávání a prohlížení.

Praktikující Day, mistři v noci

CMI přednášení personálu, nejsou vaše typické učitelé. Pracují praktikující během dne a mistrů jejich výuky předmětu v noci. Mají zkušenosti a kvalifikaci, bezkonkurenční jinými vzdělávacími institucemi. CMI lektoři přinese své kvalifikaci a vzdělání na vyšší úroveň.

Význam na pracovišti, je velmi důležité

Rysem CMI na částečný úvazek kurzů je praktické úkoly a aplikovaný učení. V současné obtížné životní prostředí, má smysl investovat do kurzu relevantní pro pracoviště.

Mezinárodní uznání

Několik vysoce významní kvality zadávání orgány daly razítko schválení na ČMI. To je značka závazku kvality ČMI a záruku na vás. Při výběru CMI, si můžete být jisti, že jste zvolili správné institut.

Pokrok na další úroveň

CMI na částečný úvazek kurzy jsou umístěny na různých úrovních různých rámců v závislosti na zadání těla a jeho umístění. Kurz je schválen; Národní soustava kvalifikací NFQ (Irská republika), úroveň 5-8; Úřad kvalifikací a zkoušky nařízení Ofqual (Anglie) na úrovni 3 6; a pomocí SQA skotských kvalifikací úřad SQA na úrovni 6-10. Oni jsou uznávány v mezinárodním měřítku.

V centru, jste

Vzhledem k tomu, ČMI je malý osobní institut, dobrou komunikaci a úzkou souvislost mezi vámi a lektoři / zaměstnanci budou součástí vaší osobní zkušenosti.

Dosáhnout lepší budoucnost, v noci

Učení v noci, je nejlepším způsobem, jak maximalizovat využití vašeho času. Personál CMI vám poskytne nestranné poradenství, pokud jde o kurz pro vás nejvhodnější. Promluvte si s námi Chcete-den a přijmout, že krok k lepší budoucnosti.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Videos

About CMI