Burren College of Art

Úvod

Read the Official Description

Poslání a Hodnoty Burren College of Art

Chcete-li být skleník pro umělce, vedená umělci - reflexní a náročná; vzdálená a připojeny; u soutoku kultur.

Respekt k jednotlivci; Závazek k dokonalosti; Podpora pro studenty a kolegy;

Poskytování čas, prostor a inspirací pro umělce v jedinečné krajině Burren je princip Založení Burren College of Art. Osvobození od tuhého programování a příležitostí pro intenzivní zaměření pomohl mnoho umělců, kteří studovali na vysoké škole najít své umělecké hlas.

Zatímco reflexe a introspekce jsou nezbytné pro tvůrčí proces, současného umělce jedinečný pohled je relevantní pouze tehdy, pokud se napojí a zapojuje okolnímu světu. Burren, mikrokosmos společnosti, poskytuje bohatý kontext, ze kterého se spojit s širšími otázkami.

MFA / MA MZV poskytuje dokonalý vzdělání ve vývoji odborné praxe jako umělec. Jako absolvent MZV budete produkovat finální výstavu, bude kvalita což dokazuje, že jste vyvinuli znalosti a dovednosti potřebné k přežít a prosperovat, protože praktikující umělec. Budete také demonstrovat schopnosti kritického zkoumání prostřednictvím výtvarného umění, se schopností vyhodnotit svou práci prostřednictvím informovaného pochopení sociálních, kulturních a teoretické obavy formujících pojednání o současného výtvarného umění výzkumem a praxí.

MA poskytuje vzdělání na magisterské úrovni v umělecké vhodných pro pestrou škálu aplikací. Jako MA absolvent bude vyrábět finální výstavu, bude kvalita což dokazuje, že jste získali na magisterské úrovni v umělecké praxi. Budete také demonstrovat schopnosti kritického zkoumání prostřednictvím výtvarného umění, se schopností vyhodnotit svou práci prostřednictvím informovaného pochopení sociálních, kulturních a teoretické obavy formujících pojednání o současného výtvarného umění výzkumem a praxí.

Struktura Samozřejmě Studio Research tvoří jádro MZV a MZe a skládá se ze studio na bázi individuálního poradenství a rigorózních skupiny kritiky. Studio Výzkum moduly poskytují pro studiové založené na experimentování a inovaci, což vede k produkci značného dílu. Historické a kritických studií moduly vás zapojit se do intenzivní kritické diskuse o současném umění. Odborné studie moduly mají usnadnit rozvoj osobních, koncepčních, technických a organizačních dovedností potřebných pro odbornou praxi jako umělec. Jsou dodávány prostřednictvím seminářů, sympozií a vzdělávacích návštěvy Dublinu, Londýně a Berlíně.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět Advanced Diplomas » Vidět Rok založení » Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

MFA / Ma Art & Ekologie

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Irsko Galway

MZV v Art & ekologie poskytuje dokonalý vzdělání v rozvoji odborné praxe jako ekologicky orientovaného umělce. [+]

The MFA v Art & ekologie poskytuje dokonalý vzdělání v rozvoji odborné praxe jako ekologicky orientovaného umělce. Jako absolvent MZV budete vypracovat závěrečnou výstavu pro osobní i společné práce, které bude demonstrovat, že jste získali dovednosti potřebné k přežít a prosperovat Jako praktický umělce. Budete demonstrovat schopnosti pro kritické otázky prostřednictvím výtvarného umění, se schopností vyhodnotit svou práci prostřednictvím informovaného pochopení sociálních, kulturních a teoretické obavy formujících pojednání o současném umění a ekologickými otázkami. Budete také navrhovat a implementovat dosažitelný interdisciplinární společný projekt, který zabírá s ekologickými / zvláštními ekologickými omezeními v Burren, nebo v globálním měřítku. MA poskytuje vzdělání master úrovni v ekologicky orientované umění, které je vhodné pestrou škálu aplikací. Jako MA absolvent bude vyrábět finální výstavu, bude kvalita což dokazuje, že jste získali magisterské úrovni v umělecké praxi. Studio výzkum poskytuje pro rozvoj umělecké praxe po boku studentů MFA / MA v Studio Art. Tyto moduly poskytují studio založené na experimentování a inovace vedoucí k výrobě podstatné množství práce. Studio metodiky jsou řady vyučovaných předmětů studiových zkoumajících metodiku Art & ekologie s odkazem na historické příklady. Teorie a Art & ekologie se skládá ze seminářů contextualising teoretický rámec umění a ekologie. Kromě toho Environmentální studia čerpá ze zkušeností přímo z College of Science v NUI Galway v zapojení s vědeckými přístupy k ekologii, s prvním modulem vedené vědce v oblasti životního prostředí. Ve druhé, přednášky a fieldtrips poskytnout první ruky zkušenosti s Burrenu jako mikrokosmos v oblasti životního prostředí a ekologickými problémy. Třetí vzdálenost-learningový modul, zkoumá sociální... [-]

MFA / Ma Ve Studiu Umění

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Irsko Galway

MZV poskytuje dokonalý vzdělání ve vývoji odborné praxe jako umělec. Jako absolvent MZV budete produkovat finální výstavu, bude kvalita což dokazuje, že jste vyvinuli znalosti a dovednosti potřebné k přežít a prosperovat, protože praktikující umělec. [+]

Cíle MFA / MA ve Studiu umění MZV poskytuje dokonalý vzdělání ve vývoji odborné praxe jako umělec. Jako absolvent MZV budete produkovat finální výstavu, bude kvalita což dokazuje, že jste vyvinuli znalosti a dovednosti potřebné k přežít a prosperovat, protože praktikující umělec. Budete také demonstrovat schopnosti kritického zkoumání prostřednictvím výtvarného umění, se schopností vyhodnotit svou práci prostřednictvím informovaného pochopení sociálních, kulturních a teoretické obavy formujících pojednání o současného výtvarného umění výzkumem a praxí. MA poskytuje vzdělání na magisterské úrovni v umělecké vhodných pro pestrou škálu aplikací. Jako MA absolvent bude vyrábět finální výstavu, bude kvalita což dokazuje, že jste získali na magisterské úrovni v umělecké praxi. Budete také demonstrovat schopnosti kritického zkoumání prostřednictvím výtvarného umění, se schopností vyhodnotit svou práci prostřednictvím informovaného pochopení sociálních, kulturních a teoretické obavy formujících pojednání o současného výtvarného umění výzkumem a praxí. Struktura kurzu Studio Research tvoří jádro MZV a MZe a skládá se ze studio na bázi individuálního poradenství a rigorózních skupiny kritiky. Studio Výzkum moduly poskytují pro studiové založené na experimentování a inovaci, což vede k produkci značného dílu. Historické a kritických studií moduly vás zapojit se do intenzivní kritické diskuse o současném umění. Odborné studie moduly mají usnadnit rozvoj osobních, koncepčních, technických a organizačních dovedností potřebných pro odbornou praxi jako umělec. Jsou dodávány prostřednictvím seminářů, sympozií a vzdělávacích návštěvy Dublinu, Londýně a Berlíně. MFA / MA Studio Art - Přijímací Žádosti jsou přijímány průběžně. Uzávěrka přihlášek je 1.února ročně, ačkoli pozdní žádosti mohou být přijaty, pokud nebyly vyplněny všechna místa. Všechny způsobilé... [-]

Videos

Graduate Studies

Undergraduate Study Abroad

Burren College of Art - An Introduction

Contact

Adresa, 1. řádek Newtown Castle, Ballyvaughan, Co. Clare
000000 Galway, Irsko