Atlantic S.E.A.L

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Atlantic SEAL je malý, vyberte Anglický jazyk škola a certifikované vzdělávání učitelů centrum.

Nabízíme standardní a flexibilní Obecná angličtina, Jakož i Obchodní a specializované programy v našem celoročním dospělé města. WE připravit studenty na jazykové a akademické požadavky univerzity života s naší Zkouška z anglického jazyka a kurzy kulturní vzdělávání (IELTS, Cambridge, TOEIC, TOEFL atd.). Máme také vzrušující léto programy pro juniory (9 až 12 let), mládež (13 až 17) a velmi mladé studenty (3-8roků). Pro studenty, kteří nemohou cestovat do Atlantic SEAL nabízíme On-line programy, English s našimi rodilými učitelů anglicky mluvící. Chcete-li získat mezinárodně uznávaný English Language Teacher Kvalifikace (CertTESOL) jsme jediná škola v Irsku nabídnout tuto prestižní kvalifikační program.

South West Cork byl popsán jako "nejkouzelnější místo v Irsku." To se může pochlubit mix hory, vřesoviště, divoké kopce plné jezer, hlubokých říčních údolí a dramatické útesy s výhledem na Atlantický oceán.

Atlantic SEAL dospělý škola sídlí v okouzlující tradiční irské budově přímo v centru města Schull v krásné SouthWest Cork. Máme to nejlepší z obou světů - klidné místo, ideální studijní prostředí, a jak na Atlantický oceán a město na našem prahu. Junior & Teenager škola (viz foto nahoře), dívá se na Atlantiku, která je sekundy pěšky.

Místa

Korek

Adresa, 1. řádek
10, Main St. Schull
Korek, County Cork, Irsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium