Athlone Institute of Technology

Úvod

Read the Official Description

AIT učení a vyučování jednotka vznikla dne 5. prosince 2006. Přístroj spadá do působnosti tajemníka, Dr. Joseph Ryan. Jednotka je věnován na podporu a rozvoj učení a vyučování ve městě Athlone Institute of Technology. Jednotka bude spolupracovat, aby i nadále rozvíjet kulturu, která:

Respektuje a podporuje individuální rozdíly mezi žáky. Podporuje rozvoj studentů ve středu vzdělávacího prostředí, ve kterém různorodé studenti mohou učit a Excel. Hodnoty a odměny vyučování. Podporuje zaměstnance v pedagogickém výzkumu. Assist s šířením osvědčených postupů v oblasti vysokoškolského vzdělávání. Podporuje uplatňování pedagogických iniciativ / inovace. Prosazuje a podporuje cíle a opatření uvedená ve Strategickém plánu institutu, které se vztahují k dokonalosti a inovace v učení a vyučování.

Business School při AIT se skládá ze tří oddělení: Obchodní studie, účetnictví a podnikové výpočetní techniky a pohostinství, cestovní ruch a volný čas studií. Kurzy nabízené školou pokrývají širokou škálu oblastí od účetnictví k řízení, obchodní psychologie na sociální média marketing, cestovní ruch na sportovní management a mnoho dalšího. Budete mít možnost získat znalosti, rozvíjet dovednosti a kultivovat postoje, které vám pomohou naplnit svůj potenciál a maximalizovat své kariérní vyhlídky.

Business je vzrušující, náročné a dynamický prostor, ve kterém se do práce. Když si uvědomíte, kolik obchodní dopady na náš každodenní život, je snadné vidět, význam a přínos kvalifikace v této oblasti. Úspěch v podnikání, studiu či souvisejícího programu, může být cestovní pas k odměňování a zajímavé kariéře.

Proces učení v rámci Business School se odehrává v prostředí, kde máte přístup k moderním zdrojům, odborné znalosti zaměstnanců, spojuje se zaměstnavateli a nejnovějšími technologiemi. "Žebřík" soustava kvalifikací umožňuje postupovat od vyššího průkazu až vyznamenáním bakalářský titul, a na postgraduální studium.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy » Vidět Diplomy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

M

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Irsko Athlone

Tento full-time program je strukturována tak, aby umožnit účastníkům rozvíjet pokročilé klíčových základních dovedností v oblasti podnikání a stavět na specializací již dosažených na vyznamenání Bachelor of Business (nebo příbuzného oboru) úrovni. [+]

Tento full-time program je strukturována tak, aby umožnit účastníkům rozvíjet pokročilé klíčových základních dovedností v oblasti podnikání a stavět na specializací již dosažených na vyznamenání Bachelor of Business (nebo příbuzného oboru) úrovni. Učební osnovy nabízí bohatost a rozmanitost učení, která zajistí, že student rozvíjí a demonstruje rozsah znalostí na vysoké úrovni a dovednosti v oblastech, jako je výzkum, strategické myšlení a reflexní učení, čímž vytváří základ pro úspěšné obchodní kariéru, as stejně jako k pokračování akademické a profesní rozvoj. Očekává Absolventi mají: kritické chápání pokročilých teorií, konceptů, principů, metod a technik podnikání a související výzkum schopnost aplikovat strategické myšlení a vybrat si techniky pro analýzu a interpretaci informací schopnost posoudit a odlišit dopad rozhodnutí, se zvláštním zřetelem k etice podnikání a sociální odpovědnosti schopnost provádět další výzkum a self-řídil, celoživotní učení Minimální Vstupní požadavky Žadatelé by měli mít minimálně vyznamenáním bakalářský titul (úroveň 8) v podnikání nebo příbuzného oboru na úrovni 2,2 nebo schváleného rovnocennou kvalifikaci. Žadatelé budou seřazeni v pořadí zásluh, založený na akademických dosažení a výsledek výběrového rozhovoru. Před zahájením programu, studenti provést dvoudenní indukční kurz. Indukční Kurz je nedílnou součástí programu, který začíná v časném září každý rok. Moduly Služby Marketing Management, International podniková strategie, New Venture míst a růstu, podnikovém prostředí, výzkum Metodologie, Informační systémy pro manažery, Applied podniková strategie, inovace a tvořivost, výzkumný projekt. Pracovní příležitosti Vzhledem k tomu, dostupnost vyznamenání držitelů primární stupeň se stává více rozšířený na trhu práce, zaměstnavatelé jsou stále více selektivní a to zlepšuje vyhlídky na zaměstnání a profesionální kariéry... [-]

Videos

Welcome to Athlone Institute of Technology