Athlone Institute of Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

AIT učení a vyučování jednotka vznikla dne 5. prosince 2006. Přístroj spadá do působnosti tajemníka, Dr. Joseph Ryan. Jednotka je věnován na podporu a rozvoj učení a vyučování ve městě Athlone Institute of Technology. Jednotka bude spolupracovat, aby i nadále rozvíjet kulturu, která:

Respektuje a podporuje individuální rozdíly mezi žáky. Podporuje rozvoj studentů ve středu vzdělávacího prostředí, ve kterém různorodé studenti mohou učit a Excel. Hodnoty a odměny vyučování. Podporuje zaměstnance v pedagogickém výzkumu. Assist s šířením osvědčených postupů v oblasti vysokoškolského vzdělávání. Podporuje uplatňování pedagogických iniciativ / inovace. Prosazuje a podporuje cíle a opatření uvedená ve Strategickém plánu institutu, které se vztahují k dokonalosti a inovace v učení a vyučování.

Business School při AIT se skládá ze tří oddělení: Obchodní studie, účetnictví a podnikové výpočetní techniky a pohostinství, cestovní ruch a volný čas studií. Kurzy nabízené školou pokrývají širokou škálu oblastí od účetnictví k řízení, obchodní psychologie na sociální média marketing, cestovní ruch na sportovní management a mnoho dalšího. Budete mít možnost získat znalosti, rozvíjet dovednosti a kultivovat postoje, které vám pomohou naplnit svůj potenciál a maximalizovat své kariérní vyhlídky.

Business je vzrušující, náročné a dynamický prostor, ve kterém se do práce. Když si uvědomíte, kolik obchodní dopady na náš každodenní život, je snadné vidět, význam a přínos kvalifikace v této oblasti. Úspěch v podnikání, studiu či souvisejícího programu, může být cestovní pas k odměňování a zajímavé kariéře.

Proces učení v rámci Business School se odehrává v prostředí, kde máte přístup k moderním zdrojům, odborné znalosti zaměstnanců, spojuje se zaměstnavateli a nejnovějšími technologiemi. "Žebřík" soustava kvalifikací umožňuje postupovat od vyššího průkazu až vyznamenáním bakalářský titul, a na postgraduální studium.

Místa

Athlone

Athlone Institute of Technology

Adresa, 1. řádek
Athlone Institute of Technology,
Dublin Road
Athlone

Athlone, County Westmeath, Irsko
Telefonní číslo
+353 90 646 8000

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: