Taaleem College of International Studies

Úvod

Read the Official Description

Taaleem Vysoká škola mezinárodních studií


Taaleem Vysoká škola mezinárodních studií (TCIS), výzkum a znalosti vedly instituci, se vyvinul z potřeby světové třídy školy, za to, co mladá generace a obchodní potřeby pro Indii a globálním prostředí.


Naši zakladatelé, akademické Spolupracovník a tým jsou některé z nejvíce podnětné vůdců z podnikové a akademické sféry z celého světa. Je to jejich realizace se měnícím světě, že naše pedagogika, který by měl umožnit mladým vůdce porozumět budoucí potřeby a jednat o tom dnes.


Je to díky této vizi, že The TCIS vytváří ty nejlepší odborníky v oblasti řízení a vzdělávání, kteří jsou nejen vyučují, ale mají zkušenostní učení prostřednictvím rukama na zkušenosti z prvního dne programu prostřednictvím přijetí společnosti, kteří budou najímají nakonec.


V TCIS úvěry sebe jako první instituce v Indii přijít s unikátní Eco-System, včetně přijetí modelu, který všichni studenti přijatého v prvním trimestru společnostmi, vydáváním Letter of Intent, a dále investováním do nich v průběhu funkčního období programu v přijatá studenta tak, aby byly připraveny podle obchodní potřeby.


V tomto prvním svého druhu v Indii, adopce modelu, studenti, kteří již nejsou pracují, budou mít možnost pracovat s přijatými společnostmi tak, aby mohli získat skutečné životní zkušenosti.


Ostatní oblasti Taaleem Eco-System jsou inovace Hub a Hybrid Cloud.
Inovace Hub umožňuje studenti a schopnost pracovat společně vydávat doklady výzkumu, chování na VaV pro konkrétní případy využití podnikové a firemních akcií, je to specifická R & D potřebuje vyvinout budoucí produkty, vývoj produktů a zavádění strategie, jakož i výukové pedagogiky, které jsou průkopnické.


Hybridní Cloud přináší průmysl a průmysl sdružení v areálu pro výkon jejich činnosti, jakož i společné programy pro průmysl, akademickou obcí a studenty.
Celkově lze říci, Taaleem Eco-System v The TCIS staví Industry životního prostředí v TCIS takže student nebude snaží dostat správné zaměstnání a / nebo nenajde se v cizím světě o vstupu vysněné organizací.


TCIS spojuje některé z nejlepších jmen v akademické sféry a výzkumných pracovníků ve světě v oblasti udržitelného rozvoje, mezinárodní obchod a vyučování pedagogiky. To bylo možné, protože tyto programy jsou dodávány prostřednictvím jedinečné face-to-face a kolaborativní učení prostoru (CLS), nebo systém Learning Management (LMS) model.


TCIS je správná instituce pro profesionály / vůdci / zakladatelů zlepšit své dovednosti, stejně jako studenty, kteří by si přáli pracovat po boku získává silnou učení tím, že třídy v režimu spolupráce. Třídy jsou prováděny pouze ve večerních hodinách a dvakrát třikrát týdně.

  • Taaleem Vysoká škola mezinárodních studií je mezi předním B-školy v Indii nabídnout programy Executive PG, které jsou rovnocenné Executive MBA kurzy / On-line MBA programy celosvětové uznání a přijetí.
  • Studenti TCIS jsou napřed ve svém učení, než jakýkoli jiný Executive MBA kurzy / Online MBA Kurzy / Full Time MBA Kurzy / Part Time MBA kurzy v Indii
  • Globální Fakulta TCIS je umožnit zásadní posun v tom, jak na Executive MBA kurzy nebo online MBA kurzy nebo Full Time MBA kurzy jsou dodávány v Indii
  • Taaleem Vysoká škola mezinárodních studií, Chandigarh pracuje neúnavně k zakládání znalosti a výzkum určovaný Postgraduální programy pro řízení a vzdělávání, který bude mít na kvalitu lidských zdrojů přinést vyšší, než jakékoli jiné Executive MBA programy nebo programy Online MBA nebo programů Full Time MBA poskytující ústavy

Programs