Srishti Institute of Art, Design and Technology

Úvod

Read the Official Description

aboutus_banner

Srishti Institut umění, designu a technologie je nebytové instituce založená v roce 1996 Ujwala Trust, s cílem poskytnout umění a designu vzdělávání v prostředí kreativity s cílem maximalizovat potential.The Ujwal důvěra jednotlivce také spravuje Srishti sesterské instituce, prestižní Mallya Aditi International School.

Mise

Posláním Srishti je usnadněno její organizační struktury - "komunita studentů" zahrnující průmysl-zkušených fakulty a energetické studenty, kteří neustále zkoumat a experimentovat s uměním a designem pedagogiky, estetiky, hodnoty a inovativních postupů.

Hodnoty

Jsme přesvědčeni, že vzdělání je mimo výuku a dovednosti; že znalosti jsou ze své podstaty integrované a komplexní, a tím i učení musí být zakotven v reálných problémů a situací.

Věříme v odhlédneme od počátků odkazy a citacemi z odborné literatury a odborných časopisech; odkazech umělců a praktici unschooled také přispět k učení.

Věříme, že rozšíření vzdělání po ukončení "bránou" a "konzervováno"; to by mělo být "propustný" a "porézní" umožňuje studentům pracovat na úrovni ulice a bazaru, a zkoumat a experimentovat s texturami venkovského a městského.

PŘÍSTUP

Srishti kultura povzbuzuje myšlení, dotazování a experimentování k využití umělecký a intelektuální potenciál každého jednotlivce a umístěte instituci na špici současného umění a designu diskurzu.

Multi-disciplinární přístup káže z vlastní iniciativy učení a nezávislé myšlení a rozšiřuje vjemové perspektiv. Pravidelný kontakt s designérských studií, výrobních a distribučních center, komunitních projektů, maloobchodních provozoven a formy průmyslu důležitý most mezi Srishti a ve světě.

Srishti má silný domorodý kulturní základy v učení výtvarném umění a také poskytuje svobodných umění osnov srovnatelný s renomovaných institucí na Západě. Srishti je propojení s institucemi po celém světě s vizí a závazek ke kvalitnímu vzdělávání prostřednictvím nových technologií a pedagogiky.

Prostřednictvím Artists-in-Residence a přidružených výzkumných programů Srishti podporuje nové a zásadní inovace v oblasti umění a kultury s využitím reálného světa projekty k tomu, aby integrované poznání designu a komunikační arény, což usnadňuje občas prostředí, kde se člověk může " vydělávat a učit se ".

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

M.A. in Digital Humanities

Campus forma Denní studium 2 let July 2018 Indie Bangalore

[+]

Tento stupeň umožní studentům rigourously zkoumat a reagovat kreativně na stav bytí digitální, přičemž velká pozornost byla věnována významu lokálních regionálních souvislostí, stejně jako to globální.

[-]

M.A. in Knowledge Systems and Practice

Campus forma Denní studium 2 let July 2018 Indie Bangalore

[+]

Prázdninová praxe (praxe), s organizací, centrum nebo laboratoř na Srishti nebo osoba samostatně iniciované projektu je nedílnou součástí učení, a demonstrovat schopnost studentů integrovat a syntetizovat v poli, kontextu nebo prostředí.

Rozvíjet analytické rámce, Schopnost rozlišit rozdíly v oblastech znalostí a praxe, ... [-]

M.A. in Land & Livelihood Studies

Campus forma Denní studium 2 let July 2018 Indie Bangalore

[+]

Prázdninová praxe (praxe), s organizací, centrum nebo laboratoř na Srishti nebo osoba samostatně iniciované projektu je nedílnou součástí učení, a demonstrovat schopnost studentů integrovat a syntetizovat v poli, kontextu nebo prostředí.

[-]

M.A. in Professional Practice in Experience Design

Campus forma Denní studium 2 let July 2018 Indie Bangalore

[+]

Když studenti byli schopni aplikovat teorie a rámců na to, co navrhovat oni ne jen hodnota pro výzkum a konstrukty vytvořené ostatními, ale také otázku a přeformulovat stávající normy.

[-]

M.A. in Public History and Heritage Interpretation

Campus forma Denní studium 2 let July 2018 Indie Bangalore

[+]

Workshopy poskytnout platformu pro diskusi a vznik, a to prostřednictvím dialogu mezi materiální rozhodování a kritické myšlení.

[-]

M.A. in Screen Studies

Campus forma Denní studium 2 let July 2018 Indie Bangalore

[+]

learning

[-]

Ma V Estetice A Vizuálních Kulturách

Campus forma Denní studium 2 let July 2018 Indie Bangalore

MA v Estetika a vizuální kultury umožňuje studentům, aby se zapojily s řadou uměleckých a kulturních praktik, včetně výtvarného umění, výkon umění, filmu a videa. To vám umožní pochopit historie a teorie těchto praktik v indickém jakož i mezinárodním kontextu, aby studenti jsou vybaveny pro práci v širším oblasti umění a kultury, muzeum / galerie / festivalových kurátory, vědci, tvůrci politiky, poradcům nebo podnikatele. [+]

PG Professional program v estetice a vizuálních kulturách

MA v Estetika a vizuální kultury umožňuje studentům, aby se zapojily s řadou uměleckých a kulturních praktik, včetně výtvarného umění, výkon umění, filmu a videa. To vám umožní pochopit historie a teorie těchto praktik v indickém jakož i mezinárodním kontextu, aby studenti jsou vybaveny pro práci v širším oblasti umění a kultury, muzeum / galerie / festivalových kurátory, vědci, tvůrci politiky, poradcům nebo podnikatele. Unikátní vzdělávací a výukové přístupy k této MA kombinuje zvukovou teoretické znalosti příslušných disciplín s aktivní studiové praxi, jakož i praxe a projekty s uměleckým a kulturním institucím, které bude poskytovat studentům hlubší a první ruky porozumění indické kulturní ekologie , Spíše než následovat běžný Art historický rámec, kurz je pozorný k požadavkům a možnostem našeho současného světa, která je v neustálém pohybu a potřebuje interdisciplinární metody a kreativní myšlení k řešení sociálních a politických problémů přes uměleckou nebo kulturní praxe. Poznámky k (ne) vzhledu skutečné "v Shrine Empire Gallery v Dillí - říjen 2010.... [-]


Ma Ve Veřejné Pedagogice A Praxi

Campus forma Denní studium 2 let July 2018 Indie Bangalore

Když je učení estetickou zkušeností, stane se zapleteno do osobních veršů člověka jen chvílí pasivního přijetí. Program veřejných pedagogických a uměleckých praxí rozvíjí veřejné pedagogy, které usnadňují veřejné učení s citlivostí prostřednictvím kulturní praxe. [+]

Veřejná pedagogika a praxe (M.Cr.A.)

"Planeta nepotřebuje více úspěšných lidí. Planeta zoufale potřebuje více mírotvorců, léčitelů, restaurátorů, příběhů a milovníků všeho druhu " - Dalai Lama

Mise

Když je učení estetickou zkušeností, stane se zapleteno do osobních veršů člověka jen chvílí pasivního přijetí. Program veřejných pedagogických a uměleckých praxí rozvíjí veřejné pedagogy, které usnadňují veřejné učení s citlivostí prostřednictvím kulturní praxe. Program rozvíjí schopnost pracovat s transdisciplinární praxí jako příležitost pro občanské učení a účast. Umění má transformační schopnost povzbudit a podporovat pozitivní změny. Zejména v Indii, kde je Kalakaar často považován za nedílnou součást společnosti a je přijímán jako tvůrce rasy, který se dotýká srdce a ducha našeho jádra.... [-]


Ma V Odborné Praxi A Designu V Oblasti Vzdělávání

Campus forma Denní studium July 2018 Indie Bangalore

Tento kurz pojímá v budoucnosti učení, které je v foregrounded myšlenek a principů systémového myšlení, všímavost v praxi, ztělesňuje a tiché znalosti. Je rozčleněna poskytnout příležitosti pro odborníky živit design cit v rámci své pracovní místo a své praxi. [+]

MA v odborné praxi a designu ve vzdělávání

V rychle se měnícím světě 21. století, rozvíjející se worldviews učení a vzdělávání poskytují naléhavou impuls pro profesionály znovu definovat sebe a své praxi. Dnes a zítra to profesionálové čelí nové nároky a očekávání v tom, jak orientovat složité nemovitostí a příležitostí, aby stál v čele oba osobní transformaci a ve světě učení.

Jak můžeme pěstovat v sobě vědomí přizpůsobit, přijmout nejistotu, stanou prostředníky a vedoucí transformace?

Očekáváme odborné praxe a design v oblasti vzdělávání jako na příležitost k poučení pro profesionály, kteří chtějí, aby vyhovovaly dynamické a měnící se potřeby v oblasti učení společnostech a snažit se o vozidlo, pro podporu jejich kritické a reflektivní praxe. Proto je PPDE vize je rozvoj odborníků v oblasti vzdělávání a spřízněné obory vzdělávání, kteří jsou:... [-]


MA V Odborné Praxi V Oblasti Vizuální Komunikace Designu

Campus forma Denní studium 2 let July 2018 Indie Bangalore

[+]

Stavět na základě a pochopení designu jako disciplíny.

[-]

MA V Odborné Praxi V Orální Historie

Campus forma Denní studium 2 let July 2018 Indie Bangalore

Profesní praxe v ústní historii (PPOH) je magisterský program. Program je přizpůsoben profesionálním profesionálům v oblasti dějin, etnografie, filmu a výukových praktik a disciplín a praktik jiných než humanitních. [+]

[-]

Magistr

M.des. V Oblasti Designu, Plánování A řízení Dědictví

Campus forma Denní studium 2 let July 2018 Indie Bangalore

Otevřen pro studenty ve všech disciplínách designu, kurz si klade za cíl naplnit hlubokou znalost postavený a nehmotného kulturního dědictví a přírodní prostředí v designu. A obohacovat, interpretovat, plán a integrovat dědictví místo s citlivou a kompatibilním designem. Master of Design v dědictví designu, plánování a řízení připravuje studenty s dovedností, znalostí a nástrojů pro identifikaci, dokument, hodnotit, chránit, spravovat, interpretovat kulturní a přírodní dědictví. [+]

M.Des. v Heritage Design, Planning & Management

Identifikace významných prvků architektury, budov, lokalit - přírodních a kulturních v Beluru - akademické cvičení uskutečněné srishtským studentem v rámci spolupráce SUI-Srishti (Zdroj: SUI-Srishti; Jyoti Hosagrahar) V rychle se měnícím a rychle se globalizujícím světě se jedinečnost a identita místa stávají důležitým a neobnovitelným zdrojem. Kulturního a přírodního dědictví jsou dobře pružiny pro tradičních i současných tvůrčích postupů zakotvených v lokalitě a místě. Jak můžeme identifikovat a posoudit kulturní (hmotné a nehmotné) a environmentální dědictví místa? Jak můžeme řídit a chránit tyto cenné zdroje? Jak můžeme zlepšit taková místa a ve prospěch svých komunit způsobem, který je slučitelný s hodnotami dědictví? Jak je možné místa, jejich kulturní a přírodní zdroje informovat a inspirovat design a kreativní postupy? Jak můžeme podpořit místní komunity řídit jejich dědictví? Otevřen pro studenty ve všech disciplínách designu, kurz si klade za cíl naplnit hlubokou znalost postavený a nehmotného kulturního dědictví a přírodní prostředí v designu. A obohacovat, interpretovat, plán a integrovat dědictví místo s citlivou a kompatibilním designem. Master of Design v dědictví designu, plánování a řízení připravuje studenty s dovedností, znalostí a nástrojů pro identifikaci, dokument, hodnotit, chránit, spravovat, interpretovat kulturní a přírodní dědictví. Budou plánovat kreativní řešení s minimálními zásahy a trvalé zlepšení základní infrastruktury, prezentace míst a jejich jedinečnost ku prospěchu místních komunit. Studenti se také naučí odvodit poznatky a principy designu z kulturního a přírodního dědictví míst k objevování nových způsobů, že současné tvůrčí postupy, včetně architektury a urbanismu může být informovány a obohacené... [-]


M.Cr.A. in Creative Documentary

Campus forma Denní studium 2 let July 2018 Indie Bangalore

[+]

film Fotografování Veřejná historie Výzkum a spolupráce

Studenti filmových kurzů mají možnost se zapojit a využívat znalostních zdrojů jiných škol, stejně jako laboratoří a center v Srishti.

Centrum veřejných dějin (CPH) Srishti Films Projekt Kabir Klíčové hodnoty v učebních osnovách Průzkum osobního vidění a postavení Kritická reakce na kontext Subjektivita, objektivita a pohled Etické a zodpovědné vytváření obrazů

... [-]

M.Cr.A. in Digital Media Arts

Campus forma Denní studium 2 let July 2018 Indie Bangalore

[+]

Studenti začínají tím, že píše svůj návrh projektu a vymezení rozsahu jejich projektu a jsou mentored fakulty / profesionálními designéry.

[-]

M.Cr.A. V Experimentální Mediální Umění Practices

Campus forma Denní studium 2 let July 2018 Indie Bangalore

Master in výtvarných umění v experimentální mediální umění (EMA) je obor umělecké praxe, dialogu a šetření ukázalo, že integruje umění, vědy a technologie. To vloží teoretické i praktické experimenty s cílem posílit experimentální využití technologií, médií a modalit. Transdiciplinarity kurzu podporuje spolupráci, inovace a udržitelné přístupy k vyjádření a vytvořit zážitky. [+]

M.Cr.A. v experimentálních mediálních uměních

Master in výtvarných umění v experimentální mediální umění (EMA) je obor umělecké praxe, dialogu a šetření ukázalo, že integruje umění, vědy a technologie. To vloží teoretické i praktické experimenty s cílem posílit experimentální využití technologií, médií a modalit. Transdiciplinarity kurzu podporuje spolupráci, inovace a udržitelné přístupy k vyjádření a vytvořit zážitky. Program je zaměřen na výtvarných lékařů, kteří mají zájem v různých médiích a modalit. Konkrétně se jedná o program, zve studenty a odborníky zájem o prozkoumání kognitivních, vizuální, experimentální, vědecké, interaktivních a narativní aspekty vědy a techniky. Studenti z různých prostředí, jako je umění, počítačové inženýrství, humanitní vědy, vědy a společenské vědy se doporučuje, aby prováděly tuto interdisciplinární magisterský program. Dvouletý M.Cr.A. zahrnuje výzkum a studiové zkoumání tématu volby studentů, s cílem produkovat rafinované skupinu práce, která vrcholí v M.Cr. A. výstava. Hlavní oblasti umělecké praxe a výzkumu patří: historie Electronic Arts 'a praxi, zvukové umění, člověkem a strojem rozhraní, komplexní a adaptivní přirozené a biologické systémy, kreativní kartografii, občan vědy, inteligentní materiály a bio-umění. Prostřednictvím kombinace studio, teorie a projekty, studentům rozvíjet formální, intelektuální a koncepční aspekty jejich umělecké praxe a procesu. Tam jsou také příležitostí pro umělce, aby rozvíjet svou uměleckou praxi prostřednictvím dlouhé a krátkodobých programů umělec-in-bydliště. V prvním roce programu jsou studenti ponoří do teorie kurzů, které byli vystaveni novým způsobům myšlení a rozhodování. Druhý ročník je věnován definici práce, průzkumu a výroby, přes sérii studiových a seminárních kurzů.... [-]


M.Cr.A. V Současné Umění Praxi

Campus forma Denní studium 2 let July 2018 Indie Bangalore

Současného umění Program na magisterském stupni zdůrazňuje setkání s veřejností ¬- ať už v muzeu nebo veřejné náměstí, z vlastní iniciativy nebo organizuje kurátoři - vytvořit rámec pro jednotlivé historii praxe. Dialogy s Srishti fakulty, lékaři z celého světa, architekty, floristy, vědců, konstruktérů a více rozvíjet platformu pro budování celoživotní klíčovými praktik a sítí. Rozhodování a kritické myšlení jsou základem k dosažení cílů programu. [+]

M.Cr.A. v současném umění

Současná umělecká praxe se dramaticky mění. Tvůrčí síla umělce nejen vyrábět artefakty, ale také provádět i aktivovat, rozšířila příležitost pro umělce vstoupit do různých oblastech. Umělci reagují na pozorování světa, ve kterém žijeme, překládání zkušenosti do umělecké produkce a intervence. Sloučení žánrů a médií -pro například kreslení s přístrojem pro záznam nebo land artu s videem - vytváří nové kontexty pro rozšiřující se oblasti umělecké praxe. Současného umění Program na magisterském stupni zdůrazňuje setkání s veřejností ¬- ať už v muzeu nebo veřejné náměstí, z vlastní iniciativy nebo organizuje kurátoři - vytvořit rámec pro jednotlivé historii praxe. Dialogy s Srishti fakulty, lékaři z celého světa, architekty, floristy, vědců, konstruktérů a více rozvíjet platformu pro budování celoživotní klíčovými praktik a sítí. Rozhodování a kritické myšlení jsou základem k dosažení cílů programu. Pečující zvědavost v rámci programu do konkrétních projektů a cílů je dosaženo prostřednictvím jedinečnou příležitost jednat s médii a technologickým pokrokem, jakož i tradiční řemeslné postupy výroby. Studenti se protínají s několika perspektiv, experiment ve novými oblastmi znalostí, a získat vhled do jejich schopnosti jednat a dopadu přes uměleckou praxi.... [-]


M.Des. Průmyslové Arts And Design Praktiky

Campus forma Denní studium 2 let July 2018 Indie Bangalore

My usnadnit design a umění odborníků v budoucnosti, který může pracovat v různých kontextech, vytvořit komplexní spojení, vést a řídit změny. My usnadnit a kázat práci s autonomií vůči jasným self-poloze, ať už jako podnikatel, konstrukční olova nebo jako samostatnou tvůrčí praktického lékaře. [+]

M.Des. v průmyslových uměních a designových postupech

Budoucnost "jak, proč a kde věci jsou vyrobeny 'se rychle mění s novými technologiemi a možnostem rozvíjejících se každý den. Co to znamená pro projektanta budoucnosti? Jak můžeme využít sílu nových technologií spolu s unikátním tradici výroby jsme v Indii vytvořit nový jazyk v designu a umění? Umožníme projektantům a uměleckým profesionálům budoucnosti, kteří mohou pracovat ve více kontextech, vytvářet složitá spojení, vést a řídit změny. Usnadňujeme a povzbuzujeme práci s autonomií k jasné sebepozici, ať už jako podnikatel, vedoucí designu nebo jako nezávislý kreativní praktik. Kurz kombinuje osvědčené postupy z výtvarné a designové metodologie, které pak studentovi umožňují komplexní navigaci mezi zkoumáním, konceptualizací a překladem. Společnými hodnotami umění a designu spočívají v přísném chápání a objímat myšlení a tvorby postupů pomocí nástrojů jako mapování, systémy porozumění, takže informovaná rozhodnutí o materiálech a procesech ao překládání abstraktní do hmotné podobě atd. Umělecký praxe umožňuje, aby jeden rozvíjet citlivost zkoumající více materiálů, techniky a technologie, řemesla a hmotnostní zpracovatelského průmyslu vedoucí k důsledné hledání formy a obsahu. Program otevírá možnosti navázat dialog mezi několika médiích, významnosti a koncepční přísnost. Kurz umožňuje vytvořit kreativní postupy založené na předchozí vzdělání a zkušenosti, aniž by opustil stejný. Celková zkušenost učení vám pomůže využít minulosti vzdělání přesunout do pozice, kde jste schopni vést, řídit a spravovat, spíše než začít znovu v každém novém poli. Pokud vidíte sám sebe jako tvůrčí textilní designér nebo umělec, jste-li intenzivně zajímá o jakým jsou výrobky předpokládá, používají a oceňují, pokud byste... [-]


M.Des. V Designu Technologii LED

Campus forma Denní studium 2 let July 2018 Indie Bangalore

Program Design-Innovation Led je koncipován jako lepší alternativu ve srovnání s MBA a je zaměřen na provádění konstrukčních postupů jako schopnost managementu, který pohání inovace a obchodní model design v organizacích. Jedná se o nově vznikající přístup, který pohání globální konkurenceschopnost prostřednictvím hlubokého porozumění kontextu a ekosystém. [+]

M.Des. v Design inovace

Program Design-Innovation Led je koncipován jako lepší alternativu ve srovnání s MBA a je zaměřen na provádění konstrukčních postupů jako schopnost managementu, který pohání inovace a obchodní model design v organizacích. Jedná se o nově vznikající přístup, který pohání globální konkurenceschopnost prostřednictvím hlubokého porozumění kontextu a ekosystém. Chcete-li vytvářet inovace, které uživatelé neočekávali a jsou tak odlišní od těch, které dominují na trhu, které lidé nakonec rádi a vášnivě používají; Pokud chcete vytvořit řešení, která jsou nejen požadovaná, ale také životaschopná a zodpovědná, program Design-Led-Innovation je pro vás . Vize tohoto programu je vytvořit inovátorů, který bude zkoumat a aplikovat chápání lidského chování, kontextu, obchodní strategie a technologie k vytvoření inovativních a udržitelných produktů a služeb s potenciálem pro pohon pozitivní změnu jednotlivě, jakož i na větší společenskou úroveň. Ve firmě Srishti se Design-Led Innovation zaměřuje na inovativní fyzické a digitální uživatelské prostředí . Myslíme si, že design-vedl inovace nejen jako "design Driven" ve svém tradičním slova smyslu, ale spíše o "projektování pro rozvíjející se zvyklosti a technologie" navrhnout a předvídat, co může být. Bereme na osvědčené postupy z různých oborů a podpořit kreativní umění a designu myšlení zakotvena v humanitních posouvat hranice obou technologických a obchodních aspektů inovace. Definujeme inovace jako výrobek nebo službu, která je nejen žádoucí, ale je také udržitelný, životaschopné a proveditelné. Postgraduální studium Design-Led Innovation je zakotveno v historickém vývoji oblasti inovace, od raných verzí technologicky řízené inovace až po současné chápání inovací pro emocionálně a sociálně situované lidi s... [-]


M.des. Ve Veřejném Prostoru Designu

Campus forma Denní studium 2 let July 2018 Indie Bangalore

Program podporuje empatický a reflexní návrháři jsou schopni zapojit se s teorií a veřejného pořádku. Rozvíjí schopnost vyrovnat se s složitosti a procházet vrstvy fyzikálních a jiných než fyzických kontextů, které definují veřejná prostranství. Cílem je využít tuto komplexní pochopení pro konstrukci dynamických systémech, včetně a citlivých zásahů. [+]

m.des. Ve veřejných prostorách prostorově

Studenti zobrazují svou práci z kurzu veřejného prostorového designu, který zkoumal plánování měst prostřednictvím mapování. Předmět: Vytváření míst Veřejná místa jsou někdy místa pro konflikt rasy, třídy, pohlaví a ekonomie. Ale jsou také místa synergie a kolektivem kde jednotlivci a komunity mohou komunikovat mezi sebou navzájem. V indickém kontextu, v němž pastorační společenství mají za travní porosty jako veřejné pozemky, které každý má dobytek může se pasou nebo ulice, které se stanou, aby trhy se mění kde pouliční prodavači mají tradičně shromažďovali prodávat svou produkci. S vznikajících technologií, jako je internet věcí a cloud computing budeme stále připojovat všechny a všechno bezproblémově síti, dále stírají hranice mezi veřejným a soukromým. Všechno toto přidává rozmanité rozměry ke slovu "veřejné". Je důležité pochopit tento měnící se dynamiku veřejného prostoru. Program podporuje empatický a reflexní návrháři jsou schopni zapojit se s teorií a veřejného pořádku. Rozvíjí schopnost vyrovnat se s složitosti a procházet vrstvy fyzikálních a jiných než fyzických kontextů, které definují veřejná prostranství. Cílem je využít tuto komplexní pochopení pro konstrukci dynamických systémech, včetně a citlivých zásahů.... [-]


M.Des. V Informačních Arts And Information Projekční Praxi

Campus forma Denní studium 2 let July 2018 Indie Bangalore

Informační Arts a informační design hřiště na Srishti bude zkoumat myšlenku, že veškerá data jsou vyprávění. Informace jsou vyprávění, ale s účelností. Příběhy řemesla naši identitu, oni léčit, informuje, napadat a jsou věci, z nichž naše životy jsou vyrobeny z. [+]

M.Des. v oblasti informačních umění a informačních praktik

My uchovat a předávat kulturu, jazyk a vše historický rekord, zda mýtus či reálné, používat sílu příběhu. Vyprávění nebo příběhy, které nejsou jen ústní a písemné, ale v umění, tance, hudby a dramatu, zahrnující filozofie, historie, politiky, životního prostředí a sociálních věd. Informační Arts a informační design hřiště na Srishti bude zkoumat myšlenku, že veškerá data jsou vyprávění. Informace jsou vyprávění, ale s účelností. Příběhy vytvářejí naši identitu, léčí, informují, vyzývají a jsou to věci, z nichž jsou naše životy vyrobeny. Tradiční hranice vyprávění neustále rozděleny do rozhraní globální a místní, tradiční a moderní. Přístup k informacím činí fyzické hranice světa, v němž žijeme, propustné. S více obrazovkami, konstantní připojení, sociální a masová média vzala na zcela nové podobě. Vyprávění se stala všeprostupující, ať už je to složité data, která je třeba účinně šířit do různých publika, za použití různých médií, nebo jej využít jako nástroj pro výzkum s komunit v toku. V rámci Spaces je poetická cesta malebnou krajinou Andamanů. Chaitali Pai používal akvarely pro zobrazení tekutosti vody a voskové malby odhalily pohyby písku a vody během přílivu. Od společnosti založené na znalostech je úkolem přejít k společnosti založené na moudrosti. Za tímto účelem se snažíme najít způsob, jak bezproblémově čerpat z podstaty a ducha šaška, básníka a potulného pěvců v našich moderních podobách. Se tím, že program Informační Arts and Information Design je o tvorbě sám jako vypravěč, je behroopiya, jehož příběhy jsou řemeslně přes jemné čočky času a... [-]


M.des. V Návrhu Zaměřeném Na člověka

Campus forma Denní studium 2 let July 2018 Indie Bangalore

Vize tohoto programu je vytvořit designéry, kteří budou empaticky prozkoumat a aplikovat chápání lidského chování, kontextu, a technologie k vytváření digitálních produktů a služeb, které zvyšují uživatelský životy. Budou nejen to, co David Kelly, IDEO říká: "Mít sen, že jde nad rámec toho, co existuje, spíše než upevnění, co existuje", ale také realizovat tento sen. [+]

m.des. v lidském střed designu

Vize tohoto programu je vytvořit designéry, kteří budou empaticky prozkoumat a aplikovat chápání lidského chování, kontextu, a technologie k vytváření digitálních produktů a služeb, které zvyšují uživatelský životy. Budou nejen to, co David Kelly, IDEO říká: "Mít sen, že jde nad rámec toho, co existuje, spíše než upevnění, co existuje", ale také realizovat tento sen. Human Centered Design je o udržení zaměření na "lidi" při vytváření produktů a služeb. Jde o vytváření bohatých uživatelských zkušeností, které jsou zaměřeny na řešení stávajících problémů, vytváření potěšení pro lidi a dělat produkty a služby použitelné a užitečné. Na Srishti Human zaměřený návrh se zaměřuje na Interaction Design a User Experience Designu. Myslíme si, že o lidské-střed designu nejen "user-řízený" ve svém tradičním slova smyslu, ale spíše o "projektování pro rozvíjející se zvyklostem". Podporujeme kombinaci tvůrčího myšlení v oblasti umění a designu spolu s kritickým myšlením humanitních věd, abychom prozkoumali návrh zaměřený na člověka, který nejenže vytváří skvělé digitální řešení, ale také kriticky zkoumá a zkoumá budoucí způsoby interakce s digitálními technologiemi a jejich důsledky. Návrh zaměřený na člověka v Srishti nejen pokrývá tradiční redukční aspekty uživatelsky zaměřeného designu a interakce člověk-počítač, jako je... [-]


M.des. V Pozemské Výchově A Komunikaci

Campus forma Denní studium 2 let July 2018 Indie Bangalore

Tento kurz je konstruován a vydal se zaměřením na zážitkové pedagogiky s vybrané lokality sloužící jako laboratoře. Studenti rozvíjet kontextuální rámec extrakcí a extrapolací z reálném čase záběru na určitém místě s konkrétním kontextu. V těchto místech, zkoumání je o praktický záběru s lidmi a jejich životy, místní flóry a fauny a samotné zemi. [+]

m.des. V zemské vzdělávání a komunikace

Environmentální výchova tradičně houpačky mezi extrémy stísněnosti a zkázy na stav země na radostné oslavy údivu, který je příroda. Součástí výuky Země na Srishti vědomě ve středu magického majestátu přírodního světa s cílem pomoci studentům nechat inspirovat přirozeným spojením se světem, a to jak živé a neživé. Tento kurz je konstruován a vydal se zaměřením na zážitkové pedagogiky s vybrané lokality sloužící jako laboratoře. Studenti rozvíjet kontextuální rámec extrakcí a extrapolací z reálném čase záběru na určitém místě s konkrétním kontextu. V těchto místech, zkoumání je o praktický záběru s lidmi a jejich životy, místní flóry a fauny a samotné zemi. Umění inspirované zvířaty v akci (Ananya Singh. Zoo Project), Foto Zdvořilost: Anupama Arun Současná akademická mluvení se zaměřuje na oddělení ekonie a etiky při diskusích o otázkách životního prostředí. Kromě toho je zde tendence buď hledat v místě takovým způsobem, uživatelsky orientovaných nebo jinde v přírodě-centric způsobem. Tento kurz je pokus prozkoumat, jak tyto polarizované, `Silo-ISED 'pohledy mohou být provedeny postupně sejít a překrývají, rozpouštění na bázi disciplínu představy a předsudky. Cílem tohoto kurzu je inspirovat umělci, designéři z rozmanitých oborech, pedagogů, tvůrců, architektů, zemědělci, obchodní absolventů a tvůrci, kteří se snaží budovat své postupy v ekologickém rámu. Je to pro lidi, kteří chtějí inspirovat skutečnou akci prostřednictvím svých komunikačních metod, s využitím různorodých sdělovacích prostředků, vzdělávací intervence a žili zkušenosti. Dopad této prohlubující se povědomí je konečně vidět v různých formách: ve filmech a textilií, v pohádkových knih pro děti, vzdělávací... [-]


M.Plan. V Urbanismu, Udržitelný Rozvoj A Ochranu

Campus forma Denní studium 2 let July 2018 Indie Bangalore

Master of plánování v urbanismu, udržitelnosti a ochrany přírody, připravuje studentům znalosti a dovednosti pochopit a analyzovat městských oblastech prostorovými strukturami, sociálních sítí, kulturní krajiny a obslužných systémů, a navrhnout lepší a obsažnější a udržitelný městském prostředí reagující na konkrétních přírodních a kulturních identit a dědictví tohoto místa. Tento kurz zve studenty, aby se zapojily s městy v multidisciplinárním způsobem navrhnout místních řešení globálních otázek, jako je změna klimatu a migrace, a chránit hodnoty dědictví. Nabízí multi disciplinární přístup k urbanismu a konzervace, které kriticky vztah lidí k myšlenkám udržitelnosti a odolnosti, městské a regionální a vývoj a komunity. [+]

M.Plan. v městském designu, udržitelnosti a zachování

Od malých až po velké sousedství městských center, městské oblasti v Indii jsou dnes ve stavu rychlého růstu a transformace. Rychlá urbanizace a neúnavné globalizace hrozí erodovat, omezovat a mazat kulturního dědictví (hmotný a nehmotný) spolu s nenapravitelnému ničení přirozeného prostředí míst. Jsme přesvědčeni, že hlubší porozumění a spolupráce s kulturního dědictví a přírodního prostředí a ekologie jednotlivých lokalit povede k tvůrčích a inovačních strategií na ochranu hodnoty dědictví a zároveň dosáhnout pro začlenění a udržitelných cílů v konstrukci městských krajin. Master of plánování v urbanismu, udržitelnosti a ochrany přírody, připravuje studentům znalosti a dovednosti pochopit a analyzovat městských oblastech prostorovými strukturami, sociálních sítí, kulturní krajiny a obslužných systémů, a navrhnout lepší a obsažnější a udržitelný městském prostředí reagující na konkrétních přírodních a kulturních identit a dědictví tohoto místa. Tento kurz zve studenty, aby se zapojily s městy v multidisciplinárním způsobem navrhnout místních řešení globálních otázek, jako je změna klimatu a migrace, a chránit hodnoty dědictví. Nabízí multi disciplinární přístup k urbanismu a konzervace, které kriticky vztah lidí k myšlenkám udržitelnosti a odolnosti, městské a regionální a vývoj a komunity. Kurz je program Katedry UNESCO v oblasti kultury, stanoviště, a udržitelného rozvoje na Srishti. Jako takový, studenti získají znalosti s mezinárodními (národními a) normy a standardy v oblasti správy kulturního dědictví, včetně Úmluvy o světovém dědictví. Rovněž prozkoumají nové přístupy k řízení a navrhování dědictví, které pomohou místním společenstvím, plánují lepší místa a podporují kulturní podnikání slučitelné s hodnotami kulturního dědictví jednotlivých... [-]


MINT in Professional Practice in Impact Entrepreneurship

Campus forma Denní studium 2 let July 2018 Indie Bangalore

[+]

Webináře On Line Master Classes On line výukových programů

MENTORING Každému studentovi bude přidělen mentor, který je odborníkem na doménu. Formát bootcamps a workshopů s distančního vzdělávání a mentoring, umožňuje nácvik dopadu podnikatele, uvedením do provozu dopadu podnikatelů, vedoucích představitelů nevládních organizací, CSR profesionálové a firemních odborníků, kteří pracují v BOP (dole ekonomické pyramidy) trhy sledují odbornou kvalifikaci, zatímco budování jejich podnikání. Se učit-zkušenosti-tomu vztahují praxe metoda při budování jejich obchodní model a testovat ji v poli přináší bezprostřednost k učení.

learning ... [-]

Postgraduální Program Ve Strategickém Designu A Vedení Značky

Campus forma Denní studium 2 let July 2018 Indie Bangalore

Postgraduální program ve strategickém Design a Brand vedení se stará o design a strategický vůdce s agilní odborných schopností, který je smysluplně nápaditá a procesně orientované v oblasti návrhu strategie a vedení značky. Tento program kombinuje rámec návrhu myšlení s branding a vůdčí schopnosti do metodiky konstrukční strategie. [+]

M.Des. v strategickém designu a vedení značky Postgraduální program ve strategickém Design a Brand vedení se stará o design a strategický vůdce s agilní odborných schopností, který je smysluplně nápaditá a procesně orientované v oblasti návrhu strategie a vedení značky. Tento program kombinuje rámec návrhu myšlení s branding a vůdčí schopnosti do metodiky konstrukční strategie. Klíčovým rozlišování-faktorem postgraduální návrh strategie na úrovni programu je jeho vedoucí stavebního akademické složku. Kurz je zaměřen na rozvoj vůdčí schopnosti tím, že zvýší svůj vlastní chápání oblasti designu a zacelit mezeru mezi tímto pochopením a smysluplné akce. Tento akademický přístup vás dělá hybnou silou změny pro budoucí výzvy v designu napříč kulturami a hranicemi. Tento transformační učení a praxe proces vám umožní stanovit jasné pokyny pro vás pokročit ve své kariéře. Pokud si zapsat do tohoto kurzu s pozadím nebo zájmem na určité domény, jako je umění, designu, médií, podnikání, ekonomika, strojírenství, management, finance, mohli byste směřovat k plánu zaostřeného rozvoje rozšířit svou kariéru tím, že integruje navrhování myšlení a strategického designu. Tento kurz umožní absolvent jakékoliv disciplíně získat, přizpůsobit a procvičit své znalosti domény s přidanou sadu funkcí uplatněním návrhu myšlení a strategické značky k dosažení úrovně vedení v každém marketingově orientované průmyslu, obchodu nebo služby. Disciplíny Postgraduální Program ve strategické navrhování a Brand Leadership odborníků jsou podporovány prostřednictvím návrhového procesu, ve kterém jsou adresovány následující: Brand Leadership Business design Design Management Konstrukce Výzkum Strategie návrhu podnikání marketing návrh služeb Social Innovation Research and Collaboration blank Noise Centrum pro experimentální mediálního umění (CEMA)... [-]

Contact

Srishti Institute of Art, Design and Technology

Adresa, 1. řádek Srishti Institute of Art, Design and Technology No. 40/D, 2nd Cross, 5th Main Marilingiah Building Shiva Mandir Road (Near 5th Phase Bus Stop) KHB Industrial Area, Yelahanka
506106 Bangalore, Karnataka, Indie
Website http://www.srishti.ac.in
Telefonní číslo undefined