Pearl Academy

Úvod

Read the Official Description

Pearl Academy je katalyzátorem tvůrčího projevu a poskytuje ideální prostředí živit a vyživují budoucnost tvůrčí podnikání v Indii. Jako jeden z předních indických tvůrčích institucí, Pearl Akademie sobě spojuje to nejlepší do infrastruktury, nejlépe v ústavu s bezkonkurenční průmyslu a celkovou expozici dát studentům perfektní výhodu v jejich snaze o #BESOMEBODY.

Pearl Academy

Pearl Academy

Pearl Academy dokončil více než dvě desetiletí posílení kreativní myšlení. Od svého vzniku v roce 1993, akademie se vyvinula v celosvětově renomované instituce vyššího vzdělání se zaměřením na internacionalismu; podnikavost a zaměstnatelnost; catering na potřeby designu, módy, obchodu a maloobchodu.

Průmysl je rostoucí potrubí a budoucí spatří na velmi konkurenčním trhu vedl přijetím špičkové technologie, obchodní organizace ve větším měřítku provozu a inter-play obchodních strategií.

Pearl akademie proměnil lídr, který se vyvíjí kurzy s pulsem na potřeby celé spektrum průmyslu. Akademie zajišťuje, že odvětví je uspokojuje, jsou vybaveny s lidmi, kteří mají požadovanou skillset aby stál v čele růstu, inovací a sociálního rozvoje. Pearl Academy je průkopníkem v indickém trhu, který kombinuje hybridní blended learning a v reálném čase přednášky strukturovaným způsobem, čímž učení efektivnější a poutavější.

Pearl Academy

Globální aliance

V Pearl akademie, studenti získají příležitost učit nejlepší světové praxe prostřednictvím několika mezinárodních platforem, jako jsou výměnné programy, letních pořadů, uměleckých festivalů, workshopů a mnoho dalších. S konstantním celkovou expozici v nabídce, Pearl umožňuje studentům získat připravené pro národní i mezinárodní trh.

Pearl Academy je také členem laureát školství, Inc. je předním světovým poskytovatelem vyššího vzdělání. Laureátem je více než 80 univerzit vzdělávat více než 1.000.000 studentů ve 28 zemích v Americe, Evropě, Asii, Africe a na Středním východě. univerzit laureát nabízejí bakalářské, magisterské a doktorské studijní programy v oblastech, jako je architektura, obchod, strojírenství, management pohostinství, práva a medicíny. Mnoho laureát instituce se zařadil mezi přední poskytovatele vyššího vzdělání ve svých regionech, zemích a oborech, a získaly mezinárodní uznání za jejich akademické kvalitě.

Pearl Academy

Pearl Academy
This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy » Vidět Doktorské diplomy » Vidět Certifikáty na bakalářském stupni » Vidět Certifikáty » Vidět Diplomy » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr V Designu (módy A Textilií)

Campus forma Denní studium 2 let July 2018 Indie Noida New Delhi + 1 více

To MA poskytuje obecné vstupy Design & životního stylu související, které jsou uspořádány pro generování a podpoří provádění konkrétních aplikací design založený na vybrané oblasti studenta. [+]

To MA poskytuje obecné vstupy Design & životního stylu související, které jsou uspořádány pro generování a podpoří provádění konkrétních aplikací design založený na vybrané oblasti studenta. Cíle MA jsou:

Vzdělávat jednotlivci z vhodně kvalifikovaných prostředí fungovat jako vyšší manažery a specialisty na dynamické módní průmysl v Indii iv zahraničí. Chcete-li zdokonalit tvořivost, iniciativu, inovaci a úsudek spolu s duševní a koncepční postřeh kompatibilní s módním průmyslu. Chcete-li vštípit absolventy s kapacitou pro kritickou profesní angažovanost a vyšetřovací postoje v módním obchodním kontextu. Rozvíjet a posilovat schopnosti pro celoživotní učení absolvent a osobnímu rozvoji tak, aby byl schopen pracovat s self-směr, profesionality a originality, která je nezbytná, aby přispěly k hospodářství a společnosti jako celku prostřednictvím oblasti módy. ... [-]

Magistr V Módě Marketing

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let July 2018 Indie New Delhi + 1 více

MA v módní marketingu poskytuje komplexní a rozsáhlou cestu proměnit studenty do myšlenkových vůdců se strategickým přístupem. Cesta usnadňuje učení studentů řešit složité a náročné problémy v módním obchodním kontextu. [+]

MA v módní marketingu poskytuje komplexní a rozsáhlou cestu proměnit studenty do myšlenkových vůdců se strategickým přístupem. Cesta usnadňuje učení studentů řešit složité a náročné problémy v módním obchodním kontextu.

To MA dívá na vývoj jedince pracovat jako manažerů a specialistů v dynamickém módním průmyslu v Indii iv zahraničí, a zároveň zvýšit jejich schopnost pracovat s self-směr, profesionalitu a originalitu v oblasti módy. Tento program má dvojí strukturu, která umožňuje vstup do kandidátů s předchozími módní kvalifikaci nebo ekvivalentní módním průmyslu zkušeností (kategorie A) nebo jinak, (Kategorie B).

Tento MA je navržen tak, aby být dodáno přes most semestru šest měsíců a tři semestry kontaktní výuky, self-zvolen učení a projekty průmyslu bázi a případových studií.... [-]


Videos

Be Somebody!!!