ITM University, School of Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Poté, co dosáhl uznání a žebříčku v oblasti strojírenství školství, ITM zahájila na základě vize se etablovat jako vedoucí ústavu pro vzdělávání managementu v Indii a v subkontinentu. Jako výsledek, vzhledem k autonomní status, MBA byla stanovena na s nejlepšími institucemi v zemi, pokud jde o učebních osnov, pedagogiky a dalších zařízení a podpůrných služeb.

Jedním z klíčových prvků jízdních tohoto programu MBA je, že ITM věří v transformační vedení prostřednictvím podnikatelského vedení, a proto MBA nabízené bude klást důraz na podnikatelské zaměření. Všichni studenti, kteří si své MBA na ITM bude v podstatě upravený v podnikatelské tak, aby vedl jeho / její profesní život. Tak MBA v ITM je připravena rozvíjet studentům využít jejich vnitřní potenciál a se ukázal jako velmi úspěšné profesionály v tomto dynamickém trhu a technologií řízeného globální životní prostředí.

Učení je celostní a komplexní prostřednictvím interaktivních případové studie a aplikace na reálných životních situacích. Curriculum v souladu s potřebami průmyslu, pravidelné a hostující fakult s kvalifikací z předních institucí a odpovídající zkušenosti v odvětví. Fakulty jsou vyzýváni, aby prováděli výzkum v oblasti jejich specializace a jsou aktualizovány s nejnovějším v oblasti. Letní stáže a umístění příležitosti jsou usnadněny plnit touhy studenty. Semináře, konference, semináře, průmysl instituce interakce, usnadňování Entrpreneurship buňky a inkubátorů, diskusí a soutěží i kulturní a sportovní atd. jsou zlatým hřebem programu MBA. Ty jsou zaměřeny především na zvýšení celkové osobnosti a kompetencí studentů, protože všichni studenti budou aktivně zapojeni do všech těchto aktivit s celkovou podporou fakult.

Místa

Gurugram

Adresa, 1. řádek
University :
HUDA Sector 23-A

122017 Gurugram, Haryana, Indie

Programy

Tato škola dále nabízí: