Přečtěte si oficiální popis

Stačí se podívat kolem sebe. Můžete být čtení tohoto na obrazovce počítače, nebo v knize. Ty mohou být na palubě letadla, nebo sedí u stolu, obklopen moderní komunikační zařízení. Případně můžete být ve vašem obýváku doma, co snědli jídlo připravené v mikrovlnné troubě, poslech CD, obklopeném moderními textilií, vytápěných nebo chlazených ústředním topením nebo klimatizací. Ať už jste kdekoli a bez ohledu na své okolnosti, jste obklopeni důkazy o vlivu techniky na svého každodenního života.

Inženýři se v různých tvarech a velikostech. Na jednom extrému jsou atomové a molekulární inženýři manévrovací prvky pro vytvoření nové materiály nebo polovodičových zařízení. V další, mohou být zapojeni do projektů, které vyžadují řízení a pochopení velké - rozsahu struktur, jako jsou tryskové motory a dálnic.

Engineering je velmi mnoho o uplatňování znalostí. Vývoj nové úpravny vody na pomoc hladovějící obyvatelstvo, nebo zavedení inženýrských konceptů do konstrukce umělých srdcí normálně inspirovat studenty, aby si uvědomili, že použití techniky mohou zmírnit lidské utrpení, jakož i napomáhání obecný vývoj společnosti. Fráze jako "trvale udržitelný rozvoj" a "odpovědné výrobě jsou nyní běžně slyšet na fakultě, což odráží skutečnost, že inženýři jsou zodpovědní občané plně vědomi sdělit, co dělají.

Inženýrství na ITM UNIVERZITY

Inženýrství je aplikace fyzikálních principů k řešení problémů a vyžaduje dovednosti numerické gramotnosti, kreativity, vynalézavosti a praktičnost. Engineering je široká - počínaje povolání, ve kterém bude vaše používat svůj design a matematické dovednosti ve prospěch společnosti a životnímu prostředí. Inženýrství na univerzitě ITM nabízí možnost studovat v neformální a přátelské atmosféře s přístupem k vynikající laboratorních a počítačových zařízení.

Výzkumný program, který zahrnuje projekty založené na spolupráci s průmyslem pomáhá udržet vysokoškolské programy, až do dnešního dne. Každý student má na výzvu inovativní v konečném znění - rok projektu. To často zahrnuje použití zařízení vyvíjen jako součást výzkumné práce prováděné v rámci univerzity.

Poptávka po technických oborů nikdy nebyla vyšší. ITM University, s jeho dobrou pověst pro absolventa zaměstnání, je nejlepším výchozím bodem pro kariéru jak v podnikání a různých technických oborů.

O našich oddělení

Computer Sciences inženýrství a informační technologie Strojírenství. Elektrotechnika, elektronika a sdělovací technika. Civil Engineering.

Všechny tituly nabízené v ITM univerzity jsou uznány a schváleny The University Grant Komise (UGC) Ministerstvo rozvoje lidských zdrojů, vláda Indie, Ředitelství pro vysokoškolské vzdělávání, vlády Haryana.

Computer Science & Engineering. Informační technologie

No - vzdělaný informační technologie (IT), profesionálové jsou velmi žádané a to jak v Indii a v zámoří. Pestrá škála kariéry je k dispozici pro absolventy kurzů ITM univerzity v počítačových věd a informačních technologií. Mnoho věnovat se kariéře jako systémoví analytici, IT manažerů, softwarových inženýrů a konzultantů, zatímco jiní používají svůj titul jako odrazový můstek do širokého spektra pracovních míst v obchodu, průmyslu a vládě.

Tento kurz si klade za cíl uspokojit rostoucí potřebu inženýrů, kteří mohou přispět jak k hardwaru a softwaru designu a elektronického systému. ITM absolventy vysokých škol nyní pracují v oblastech, včetně počítačových sítí, vestavěný systém, digitální kontrolní systémy pro automobily, telekomunikace a kabelové televizní systémy, videoher hardware, mikroprocesor čipů a multimédia.

ITM univerzita má obzvláště silné vazby s odborníky v IT průmyslu a kurzy nabízené mají silnou profesní orientaci. Prostřednictvím "Vzdělávání Plus" kurzy jsou aktualizovány a / nebo doplněny, aby bylo zajištěno, že splňují současné potřeby a předvídat budoucí požadavky průmyslu a obchodu.

Elektrotechnika, Elektronika a sdělovací technika

Electronic Engineering nadále nafukovací průmyslu, jak je uvedeno aktuální poptávky pro absolventy. Tyto kurzy jsou navrženy tak, aby nárok studenty na kariéru v celé řadě průmyslových odvětví, jakož i ve vládních a obchodních organizací. Tito typicky zahrnovat výkonové elektroniky, informačních technologií, elektronického hardwaru a softwaru, automatizaci, robotiku a řízení, komunikace, rádio a televize, počítačové inženýrství, pevné - státní zařízení, mikroelektronika a VLSI.

Kurzy pomoci připravit studenty na kariéru jako profesionální inženýrů prostřednictvím vzdělávání v základních zásad uvedených v kontextu reálných aplikací a design zkušeností. Kurz rozvíjí základní principy výpočetní techniky a elektroniky, což vede k oboru Elektronika a komunikace nebo Electronics & Instrumentation.

Spolupráce s průmyslem, velkých výzkumných zařízení, a učených společností zajišťuje, že kurzy budou nadále splňovat měnící se potřeby profese. Práce na projektu v celém průběhu podtrhuje nutnost kombinace praktických a teoretických dovedností a schopností.

strojírenství

V moderním světě, Strojírenství je zásadní pro mnoho aktivit vedoucích k průmyslové a obchodní růst. Strojírenství se zabývá všemi druhy strojů v průmyslu a všech aspektech jejich mechanismu a fungování - design, vývoj, konstrukce, výroba, montáž, provoz a údržbu. Strojírenství Kurz poskytuje základní znalosti o rozsahu kariéru v těchto oblastech. Jsou hybnou silou mnoha našich technologií a výrobních procesů. Strojní inženýři se podílejí na vytváření budoucnosti.

Strojírenství je také základem, na němž se vyvinul v jiných odvětvích strojírenství. Strojní inženýři se očekává, že se aplikovat základní pojmy z fyziky, chemie, chemického inženýrství, elektrotechniky, elektroniky a inženýrské stavitelství. Výhodou této zásadní role je, že široké pokrytí subjektů ve strojní poskytuje široký výběr kariéry zaměstnanosti v průmyslových odvětvích, jak různorodý jak těžké strojírenství, elektrárnách, ocelárnách, oleje a ropy, chemický, potravinářský, farmaceutický, ochrany životního prostředí a úspora energie.

inženýrské stavitelství

Chcete-li nabídnout prvotřídní vysokoškoláka a postgraduální vzdělávání, výzkum poradenství, odborné poradenství, dosah a pracovní síly školení, jakož i vedoucí postavení v oblasti pozemního stavitelství.

Pregraduální vzdělávání ve stavebnictví poskytnout studentům solidní základ ve vědeckých a technických základů spolu s expozicí humanitních a sociálních věd. Cílem Stavební inženýrství programu je připravit absolventy, aby se stal vůdci v řešení společenských problémů v oblasti veřejné bezpečnosti, ochrany zdrojů, zmírnění přírodní nebezpečí a efektivní fungování městských přírodních systémů v Indii a na mezinárodní úrovni.

Cílem ministerstva je, aby high-end odborné vzdělání pro rozvoj lidských zdrojů s vysoce specializovanými znalostmi a dovednostmi v oblasti stavebního inženýrství.

Oddělení má vysoce kvalifikovaný a zkušený fakulty s vynikající studijní výsledky z renomovaných univerzit v Indii a do zahraničí. Tam je přiměřená směs vynikající akademické kvality a průmyslových zkušeností mezi fakulty, který je nástrojem pro předávání správnou kombinaci teoretických a praktických znalostí pro studenty.

Aktivity, jako semináře, projekty, kvízy a takových soutěží jsou prováděny pravidelně přimět odborné dovednosti v studenty, které jim nakonec pomůže v získávání umístěn v špičkových organizacích. To na druhé straně jim dává výhodu nad ostatními kandidáty v tvrdé konkurenci, a poskytuje impuls pro jejich kariérní profil.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

ITM University, School of Engineering and Technology

Na postgraduální úrovni oddělení nabízí 2-leté studijní kurz Master of Technology (M. Tech.) V informatice a inženýrství s příjmem 20 studentů ... [+]

Mtech v informatice a inženýrství

Na postgraduální úrovni oddělení nabízí 2-leté studijní obor v Master of Technology (M. Tech.) V informatice a inženýrství s příjmem 20 studentů. Cílem programu je poskytnout studentům možnost nasytit svůj hlad po vyšším vzdělání. Program poskytuje intenzivní školení pro studenty na pokročilé úrovni, aby mohli přijmout výzkumné a vývojové aktivity. Osobní pozornost je věnována každému studentovi s intenzivním praktického výcviku. Osnova je řešen tak, aby uspokojení potřeb průmyslu, jakož i výzkumných a vývojových organizací. Program má pomoci studentům specializovat v oblasti svého výběru, což vede k jejich vzniku v akademických a odborných společností a umožnit jim, aby vyřezat výklenek pro sebe. Některé z povinných kurzů jsou následující: Advance Počítačové sítě Požadavky: počítačové sítě Úvod do základních modelů, model TCP / IP a protokoly podrobně, IP, TCP, adresování a podsíť. Průtok a kontrola ucpání; Okenní a míra založená schémata, Decbit, TCP. ATM, ABR, schémata hop-by-hop, Quality of Service: v bankomatu, IETF integrované modelu služby, Diferencované služby modelu. Identifikace Flow, paketů klasifikátory a filtry. Plánování. Network Management: ASN, SNMP, CMIP. Problémy v řízení velkých sítí. Multicast: IGMP, PIM, DVMRP, Mobility: Mobile IP. A TCP. Architektura High Performance počítačových systémů Požadavky: Operační systém koncepty. Obsah: Klasifikace paralelních výpočetních struktur; Návod paralelismus - statické a dynamické řetězení, zlepšuje výkonnost větev, Superskalární a VLIW procesory; Vysoký výkon paměť systému; Sdílená paměť víceprocesorové a vyrovnávací soudržnosti; Propojovací sítě pro víceprocesorové; Modelování výkonu; Problémy v programování multiprocesorů; Datové paralelní architektury. Modelování a simulace Předpoklady: Žádné Obsah. Zavedení modelování, základy a klasifikace simulačních... [-]

Indie Gurugram
Červenec 2020
Denní studium
Kombinované
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

ITM University, School of Engineering and Technology

Kurz směřuje k tomu, aby se studenti použitelný pro vestavěných systémů průmyslu, jakmile se dokončí ji. ... [+]

M. Tech. v oblasti vestavěných systémů

HLAVNÍ BODY Z KURZU

Kompletní M. Tech. - Embedded System Program je průmysl orientovaný a je navržen v souladu s vloženými potřebami průmyslu. Unikátním rysem tohoto kurzu je, že má praktickou výuku ve všech předmětech, takže studenti mohou mít dobré ruce na různých vestavěný systém platformy a domén, které jim pomohou dosáhnout blíže k požadavkům průmyslu. Tento program bude generovat vysoce zaměstnatelnosti uchazečů, které mohou splnit požadavky průmyslu v oblasti vestavěných systémů. Koncepce oboru vychází projektů byl zařazen do tohoto programu, který umožní studentům živou ... [-]
Indie Gurugram
Červenec 2020
Denní studium
Kombinované
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
ITM University, School of Engineering and Technology

ITM Univerzitní kurz Master of Technology (M. Tech.) V elektronice a komunikace je velmi komplexní a in-line s nejnovějšími trendy v průmyslu a akademické obce. ... [+]

Mtech v Elektronika a sdělovací techniky

ITM Univerzitní kurz Master of Technology (M. Tech.) V elektronice a komunikace je velmi komplexní a in-line s nejnovějšími trendy v průmyslu a akademické obce.

Některé z charakteristických rysů naší M. Tech (EHK OSN) Program:

Curriculum krok s nejnovějšími inženýrství a technologického vývoje Všechny detailní Sylaby jsou navrženy v souladu s nejlepšími dostupnými režimy a ve srovnání s IIT, hnidy, UGC / AICTE normami a dalšími předními univerzitami. Osnova revidované / pravidelně aktualizovány s ohledem na zpětnou vazbu od nadnárodních společností, průmyslových odborníků, akademiků z IIT, jiných renomovaných institucí Vysoce praktický obsah s state-of-art laboratoří v každém předmětu Příznivé životní prostředí a nejlepší infrastrukturu pro vzdělávání MOU a spojenectví s top-end podniků a vysokých škol a opatření pro doplňkové přednášky Přidaná hodnota Specialized a flexibilní kurzy pro studenty k rozvoji jejich komunikace a měkké dovednosti, stejně jako příkaz zisku v průmyslu preferovaných oblastí technologií s, vedených mimo odborných agentur. Průmyslové orientovaný program s projekty, diplomové práce a školení v oboru Laboratorní výuka školení, aby expozice k výuce ... [-]
Indie Gurugram
Červenec 2020
Denní studium
Kombinované
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
ITM University, School of Engineering and Technology

Master of Technology (M. Tech.) Ve stavebnictví programu je navržen tak, aby možnosti specializace v inženýrském stavitelství, vodního zdroje inženýrství, inženýrství živ ... [+]

Mtech ve stavebnictví

Master of Technology (M. Tech.) Ve stavebnictví programu je navržen tak, aby možnosti specializace v inženýrském stavitelství, vodního zdroje inženýrství, inženýrství životního prostředí, geotechniky a stavební technologie a management. M. Tech. v Civil Engineering programu bude rozšiřovat pokročilé znalosti v oblasti specializace a připraví studenty na světlé kariéru v průmyslu, výzkumných a akademických organizací v Indii a do zahraničí.

Celkové úvěry pro Master of Technology ve stavebnictví programu byla stanovena jako 60 let. U programu Základní kurzy 70% celkových úvěrů a programů a otevřených volitelných 30% z celkových úvěrů jsou přiděleny. ... [-]

Indie Gurugram
Červenec 2020
Denní studium
Kombinované
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
ITM University, School of Engineering and Technology

Je to 2 roky na plný úvazek a 3 roky na částečný úvazek pravidelný program pro magisterský titul v oboru strojírenství, s možností získání specializace v následujících ob ... [+]

Mtech ve strojírenství

Přehled

Je to 2 roky na plný úvazek a 3 roky na částečný úvazek pravidelný program pro magisterský titul v oboru strojírenství, s možností získání specializace v následujících oblastech dle výběru studenta:

Tepelná technika Konstrukční inženýrství Průmyslové a výrobní inženýrství Automobilové inženýrství

Některé z hlavních charakteristik programu

Studentem tohoto programu po ukončení programu bude mít M. Tech ve strojírenství. Studentem tohoto programu budou mít možnost získat M. Tech v oboru strojního inženýrství spolu s osvědčením o odbornosti v jedné oblasti výše uvedeného podle jeho / jejího výběru Chcete-li získat M. Tech se specializací na některého z potoka nad studentem uvedené budou muset vzít všechny volitelné předměty ve třetím semestru programu od některého z proudu dle jeho / jejího výběru, a on / ona bude muset udělat velký projekt ve stejné oblasti. Pokud se student chce pokračovat M. Tech ve strojírenství (bez specializace), pak on / ona je zdarma vzít volitelných z jakéhokoliv nabízeného proudu výše uvedeného, ​​a tam nebude žádné omezení, pokud jde o oblasti velkého projektu. ... [-]
Indie Gurugram
Červenec 2020
Denní studium
Kombinované
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
ITM University, School of Engineering and Technology

300000000000dolary globální průmysl polovodičů se skládá ze čtyř různých oborů, tj., projekce, výroba, montáž a testování. Indie se snaží zaujmout na světovém trhu s polo ... [+]

Mtech v VSLI designu

300000000000dolary globální průmysl polovodičů se skládá ze čtyř různých oborů, tj., projekce, výroba, montáž a testování. Indie se snaží zaujmout na světovém trhu s polovodiči vytvářením vysokou hodnotu práce v VLSI designu, návrhu desky a vestavěné systémy. Firmy s odborným zázemím jízdy indické podniky. Indie se stala světovým místem pro polovodičové konstrukci a vestavěných systémů, a se stále více stává zdrojem stejně. Indie prokazatelné zkušenosti v oblasti kontroly, řezání-hrana digitální, analogové a smíšené konstrukce signálu. Rychle se rozvíjející VLSI a vestavěné systémy průmysl země umožňuje mnoho společností, aby se zapojily se do oblasti hardware a software co-vývoj a ověřování. Nicméně, s příchodem technologický pokrok, znalost modelování zařízení, obvodů, ověřování, výroby a výroby je velmi důležité. To zahrnuje pracovní síly, jakož i, vzdělané studenty v oboru. To je velmi důležité pro země, aby se značka na vytváření kvalifikovaných odborníků VLSI reagovat na výzvy v globálním trhu polovodičů. Proto je nejvyšší čas pro indické univerzit a výzkumných center na rozvoj technických a přírodovědných oborů v oblasti polovodičů v rozmezí od modelování zařízení, obvodů, ověřování na úrovni systému, konstrukční syntézy, fyzický návrh, výroba, MEMS, solárních článků, LED, OLED a zobrazí. Postgraduální program ITMU v VLSI designu (dvouleté kurz) pomůže při poskytování dobře vyškolených a kvalifikované pracovní síly na VLSI průmyslu (např. Intel, Freescale, STMicroelectronics, Cadence, Synopsys, Texas Instruments, AMD, atd.) a R & D (CEERI, NPL, TIFR, DRDO, C-DAC, atd.), v Indii a do zahraničí. ... [-]

Indie Gurugram
Červenec 2020
Denní studium
Kombinované
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině