ITM University, School of Engineering and Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Stačí se podívat kolem sebe. Můžete být čtení tohoto na obrazovce počítače, nebo v knize. Ty mohou být na palubě letadla, nebo sedí u stolu, obklopen moderní komunikační zařízení. Případně můžete být ve vašem obýváku doma, co snědli jídlo připravené v mikrovlnné troubě, poslech CD, obklopeném moderními textilií, vytápěných nebo chlazených ústředním topením nebo klimatizací. Ať už jste kdekoli a bez ohledu na své okolnosti, jste obklopeni důkazy o vlivu techniky na svého každodenního života.

Inženýři se v různých tvarech a velikostech. Na jednom extrému jsou atomové a molekulární inženýři manévrovací prvky pro vytvoření nové materiály nebo polovodičových zařízení. V další, mohou být zapojeni do projektů, které vyžadují řízení a pochopení velké - rozsahu struktur, jako jsou tryskové motory a dálnic.

Engineering je velmi mnoho o uplatňování znalostí. Vývoj nové úpravny vody na pomoc hladovějící obyvatelstvo, nebo zavedení inženýrských konceptů do konstrukce umělých srdcí normálně inspirovat studenty, aby si uvědomili, že použití techniky mohou zmírnit lidské utrpení, jakož i napomáhání obecný vývoj společnosti. Fráze jako "trvale udržitelný rozvoj" a "odpovědné výrobě jsou nyní běžně slyšet na fakultě, což odráží skutečnost, že inženýři jsou zodpovědní občané plně vědomi sdělit, co dělají.

Inženýrství na ITM UNIVERZITY

Inženýrství je aplikace fyzikálních principů k řešení problémů a vyžaduje dovednosti numerické gramotnosti, kreativity, vynalézavosti a praktičnost. Engineering je široká - počínaje povolání, ve kterém bude vaše používat svůj design a matematické dovednosti ve prospěch společnosti a životnímu prostředí. Inženýrství na univerzitě ITM nabízí možnost studovat v neformální a přátelské atmosféře s přístupem k vynikající laboratorních a počítačových zařízení.

Výzkumný program, který zahrnuje projekty založené na spolupráci s průmyslem pomáhá udržet vysokoškolské programy, až do dnešního dne. Každý student má na výzvu inovativní v konečném znění - rok projektu. To často zahrnuje použití zařízení vyvíjen jako součást výzkumné práce prováděné v rámci univerzity.

Poptávka po technických oborů nikdy nebyla vyšší. ITM University, s jeho dobrou pověst pro absolventa zaměstnání, je nejlepším výchozím bodem pro kariéru jak v podnikání a různých technických oborů.

O našich oddělení

Computer Sciences inženýrství a informační technologie Strojírenství. Elektrotechnika, elektronika a sdělovací technika. Civil Engineering.

Všechny tituly nabízené v ITM univerzity jsou uznány a schváleny The University Grant Komise (UGC) Ministerstvo rozvoje lidských zdrojů, vláda Indie, Ředitelství pro vysokoškolské vzdělávání, vlády Haryana.

Computer Science & Engineering. Informační technologie

No - vzdělaný informační technologie (IT), profesionálové jsou velmi žádané a to jak v Indii a v zámoří. Pestrá škála kariéry je k dispozici pro absolventy kurzů ITM univerzity v počítačových věd a informačních technologií. Mnoho věnovat se kariéře jako systémoví analytici, IT manažerů, softwarových inženýrů a konzultantů, zatímco jiní používají svůj titul jako odrazový můstek do širokého spektra pracovních míst v obchodu, průmyslu a vládě.

Tento kurz si klade za cíl uspokojit rostoucí potřebu inženýrů, kteří mohou přispět jak k hardwaru a softwaru designu a elektronického systému. ITM absolventy vysokých škol nyní pracují v oblastech, včetně počítačových sítí, vestavěný systém, digitální kontrolní systémy pro automobily, telekomunikace a kabelové televizní systémy, videoher hardware, mikroprocesor čipů a multimédia.

ITM univerzita má obzvláště silné vazby s odborníky v IT průmyslu a kurzy nabízené mají silnou profesní orientaci. Prostřednictvím "Vzdělávání Plus" kurzy jsou aktualizovány a / nebo doplněny, aby bylo zajištěno, že splňují současné potřeby a předvídat budoucí požadavky průmyslu a obchodu.

Elektrotechnika, Elektronika a sdělovací technika

Electronic Engineering nadále nafukovací průmyslu, jak je uvedeno aktuální poptávky pro absolventy. Tyto kurzy jsou navrženy tak, aby nárok studenty na kariéru v celé řadě průmyslových odvětví, jakož i ve vládních a obchodních organizací. Tito typicky zahrnovat výkonové elektroniky, informačních technologií, elektronického hardwaru a softwaru, automatizaci, robotiku a řízení, komunikace, rádio a televize, počítačové inženýrství, pevné - státní zařízení, mikroelektronika a VLSI.

Kurzy pomoci připravit studenty na kariéru jako profesionální inženýrů prostřednictvím vzdělávání v základních zásad uvedených v kontextu reálných aplikací a design zkušeností. Kurz rozvíjí základní principy výpočetní techniky a elektroniky, což vede k oboru Elektronika a komunikace nebo Electronics & Instrumentation.

Spolupráce s průmyslem, velkých výzkumných zařízení, a učených společností zajišťuje, že kurzy budou nadále splňovat měnící se potřeby profese. Práce na projektu v celém průběhu podtrhuje nutnost kombinace praktických a teoretických dovedností a schopností.

strojírenství

V moderním světě, Strojírenství je zásadní pro mnoho aktivit vedoucích k průmyslové a obchodní růst. Strojírenství se zabývá všemi druhy strojů v průmyslu a všech aspektech jejich mechanismu a fungování - design, vývoj, konstrukce, výroba, montáž, provoz a údržbu. Strojírenství Kurz poskytuje základní znalosti o rozsahu kariéru v těchto oblastech. Jsou hybnou silou mnoha našich technologií a výrobních procesů. Strojní inženýři se podílejí na vytváření budoucnosti.

Strojírenství je také základem, na němž se vyvinul v jiných odvětvích strojírenství. Strojní inženýři se očekává, že se aplikovat základní pojmy z fyziky, chemie, chemického inženýrství, elektrotechniky, elektroniky a inženýrské stavitelství. Výhodou této zásadní role je, že široké pokrytí subjektů ve strojní poskytuje široký výběr kariéry zaměstnanosti v průmyslových odvětvích, jak různorodý jak těžké strojírenství, elektrárnách, ocelárnách, oleje a ropy, chemický, potravinářský, farmaceutický, ochrany životního prostředí a úspora energie.

inženýrské stavitelství

Chcete-li nabídnout prvotřídní vysokoškoláka a postgraduální vzdělávání, výzkum poradenství, odborné poradenství, dosah a pracovní síly školení, jakož i vedoucí postavení v oblasti pozemního stavitelství.

Pregraduální vzdělávání ve stavebnictví poskytnout studentům solidní základ ve vědeckých a technických základů spolu s expozicí humanitních a sociálních věd. Cílem Stavební inženýrství programu je připravit absolventy, aby se stal vůdci v řešení společenských problémů v oblasti veřejné bezpečnosti, ochrany zdrojů, zmírnění přírodní nebezpečí a efektivní fungování městských přírodních systémů v Indii a na mezinárodní úrovni.

Cílem ministerstva je, aby high-end odborné vzdělání pro rozvoj lidských zdrojů s vysoce specializovanými znalostmi a dovednostmi v oblasti stavebního inženýrství.

Oddělení má vysoce kvalifikovaný a zkušený fakulty s vynikající studijní výsledky z renomovaných univerzit v Indii a do zahraničí. Tam je přiměřená směs vynikající akademické kvality a průmyslových zkušeností mezi fakulty, který je nástrojem pro předávání správnou kombinaci teoretických a praktických znalostí pro studenty.

Aktivity, jako semináře, projekty, kvízy a takových soutěží jsou prováděny pravidelně přimět odborné dovednosti v studenty, které jim nakonec pomůže v získávání umístěn v špičkových organizacích. To na druhé straně jim dává výhodu nad ostatními kandidáty v tvrdé konkurenci, a poskytuje impuls pro jejich kariérní profil.

Místa

Gurugram

Adresa, 1. řádek
HUDA Sector 23-A
122017 Gurugram, Haryana, Indie