Indian School of Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

INDIAN School of Business (ISB) se vyvinul z potřeby world-class obchodní škole v Asii. Zakladatelé, některé z nejlepších mozků z podnikové a akademické světy, předpokládá vůdčí potřeby rozvíjejících se asijských ekonomik.

Uznali, že rychle se měnící obchodní krajiny bude vyžadovat mladých vůdců, kteří mají nejen pochopení rozvíjejících se ekonomik, ale kteří také představují globální perspektivu. ISB se zavazuje k vytváření takových vůdců prostřednictvím svých inovačních programů, vynikající schopnosti a myšlení vedení. Financován výhradně ze soukromých korporací, nadací i jednotlivců z celého světa, kteří věří v jeho vizi, ISB je ne-pro-ziskové organizace.

VIZE A MISE

Naše vize

Naší vizí je být mezinárodně top-zařadil, výzkum-řízený, nezávislé instituce pro správu, který podkoní budoucí lídry pro Indii a na celém světě.

Naše poslání

Chcete-li vytvořit a šířit znalosti na základě výzkumu v oblasti správy, které ovlivňuje stipendium, praxi a politiku. Rozvíjet a posilovat obchodní vedení prostřednictvím inovačních programů světové úrovně v oblasti řízení. Chcete-li využít znalosti a zkušenosti, aby se zapojily s obchodní, vládní a společnosti, a přispět k blahu a rozvoji komunity na místní, národní a globální úrovni. Chcete-li mít význačnou schopnost z Indie i ze zahraničí učit kurzy a poskytuje globální pohled na postgraduální a vzdělávání vedoucích pracovníků programů.

V roce 2011, ISB oslavila deset let péči o mladé lídry v oblasti manažerského vzdělávání. Jsme také první obchodní škola v jižní Asii dostávat Sdružení pro Advance Collegiate školy Business (AACSB) akreditace. Od roku 2008, ISB důsledně vystupoval v žebříčku Global Top MBA Financial Times, Londýn Se zvýšenou globalizací, ISB vidí tři důležité trendy, které budou ovlivňovat jeho směr pro výzkum a vzdělávání v následujících letech:

Požadavek na globální kompetencí v Indii a Asii Globalizace indických společností Zvyšující se zájem o řízení osvědčených postupů na rozvíjejících se trzích, včetně Indie

Místa

Hyderabad

Adresa, 1. řádek
Indian School of Business
Gachibowli,

500 032 Hyderabad, Telangana, Indie