Přečtěte si oficiální popis

INDIAN School of Business (ISB) se vyvinul z potřeby world-class obchodní škole v Asii. Zakladatelé, některé z nejlepších mozků z podnikové a akademické světy, předpokládá vůdčí potřeby rozvíjejících se asijských ekonomik.

Uznali, že rychle se měnící obchodní krajiny bude vyžadovat mladých vůdců, kteří mají nejen pochopení rozvíjejících se ekonomik, ale kteří také představují globální perspektivu. ISB se zavazuje k vytváření takových vůdců prostřednictvím svých inovačních programů, vynikající schopnosti a myšlení vedení. Financován výhradně ze soukromých korporací, nadací i jednotlivců z celého světa, kteří věří v jeho vizi, ISB je ne-pro-ziskové organizace.

VIZE A MISE

Naše vize

Naší vizí je být mezinárodně top-zařadil, výzkum-řízený, nezávislé instituce pro správu, který podkoní budoucí lídry pro Indii a na celém světě.

Naše poslání

Chcete-li vytvořit a šířit znalosti na základě výzkumu v oblasti správy, které ovlivňuje stipendium, praxi a politiku. Rozvíjet a posilovat obchodní vedení prostřednictvím inovačních programů světové úrovně v oblasti řízení. Chcete-li využít znalosti a zkušenosti, aby se zapojily s obchodní, vládní a společnosti, a přispět k blahu a rozvoji komunity na místní, národní a globální úrovni. Chcete-li mít význačnou schopnost z Indie i ze zahraničí učit kurzy a poskytuje globální pohled na postgraduální a vzdělávání vedoucích pracovníků programů.

V roce 2011, ISB oslavila deset let péči o mladé lídry v oblasti manažerského vzdělávání. Jsme také první obchodní škola v jižní Asii dostávat Sdružení pro Advance Collegiate školy Business (AACSB) akreditace. Od roku 2008, ISB důsledně vystupoval v žebříčku Global Top MBA Financial Times, Londýn Se zvýšenou globalizací, ISB vidí tři důležité trendy, které budou ovlivňovat jeho směr pro výzkum a vzdělávání v následujících letech:

Požadavek na globální kompetencí v Indii a Asii Globalizace indických společností Zvyšující se zájem o řízení osvědčených postupů na rozvíjejících se trzích, včetně Indie

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Indian School of Business

Postgraduální program v řízení (PGP) v Indian School of Business (ISB) vyvíjí globální vůdce s nahlédnutí na rozvíjejících se ekonomik a jejich jedinečné podnikatelské vý ... [+]

Co je PGP?

Postgraduální program v řízení (PGP) v Indian School of Business (ISB) vyvíjí globální vůdce s nahlédnutí na rozvíjejících se ekonomik a jejich jedinečné podnikatelské výzvy. Tento pečlivě vytvořený jednoroční program zahrnuje praktické průmyslové aplikace s důsledným, řezání-hrana osnov výzkumu na bázi, která se transformovala několik mid-kariéra odborníky na globálních obchodních lídrů dneška a zítřka. Jeden rok PGP je určen pro zdokonalovat své dovednosti a výzvou konvenční moudrost. S ISB jedinečnou modelu portfolio fakulty, budete komunikovat, učit se a spolupracovat s významnými intelektuály managementu, kteří se s nimi do výzkumu a pedagogické zkušenosti z předních B školách po celém světě. Jejich výrazný výzkum zajišťuje, že program nabízí obsah, který je moderní, inovativní a skutečně globální. ISB je silné asociace s renomovanými B školách po celém světě, například na Kellogg School of Management na Northwestern University, The Wharton School na University of Pennsylvania, a London Business School zajistit, že vzdělávací program je up-to-date, pokud jde o teoretické intenzita a praktický význam. Na ISB, budete mít možnost rozšířit svou profesní síť po celém světě prostřednictvím mezinárodních výměnných programů, konferencí, business plánu soutěží a studijní výpravy, z nichž všechny umožňují nejen vám umožní zažít různých kultur, ale také tlačit své vlastní intelektuální hranice přes bohaté směsi z myšlenek a zapojení se studenty, akademiky a lídry. Škola láká vynikající jednotlivci z obou rozvinutých a rozvíjejících se ekonomik, které se svými zkušenostmi z rozličných projektů, obohatí vzdělávací prostředí. V tomto tavícím kotlem kultur, budete mít jedinečnou příležitost získat poznatky o různých firemních postupů... [-]

Indie Hyderabad
Červenec 2020
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině