Institute Of Shipping

Úvod

Read the Official Description

IOS byl nastaven s vizí, že podporuje firemní svět v oblasti lodní dopravy, logistiky a zahraničního obchodu, který se neustále snaží o správné vyškolení personálie a s vizí pomoci studentům a "pracovních Vedoucí pracovníci, kteří chtějí udělat kariéru v charter, plavby, Skladování, logistika a zahraniční obchod, mezinárodní marketing.

IOS má svět inovativních vyučovacích metod, integrovaný přístup k rozvoji studenta osobnost, právo atmosféru vybudovat talent a prostředí pečovat.

Máme plnou důvěru, že všichni mladí podnikatelé, kteří se připojí tento základní a zásadní program bude mít výhodu nad ostatními a budou mít důležitou hvězdu pod jejich pásu. Úvodníky mají následující základní cíle a konkrétně a výhradně zaměřit na následující:

1.To eskaluje v manažerských schopností začínající manažery a studenty prostřednictvím systematického přístupu.

2. Pomoc při rozvoji technických a analytické dovednosti prostřednictvím systematického přístupu při provádění Export Marketing a dovoz pro pestrou škálu výrobků.

3. Rozvoj dovedností v oblasti mezinárodního marketingu v základním zaměřením na klienta požadavek a rozvoj interpersonálních PRS s zámořskými klienty a firemní indického průmyslu.

4. i) Naučte při práci nebo studiu a získat další dovednosti.

ii) Distanční vzdělávání přidává výhodu žádné cestování a stravování.

iii) Získejte akreditovaného titul / diplom z univerzity uznávána po celém světě. Nemusíš 't muset bránit své současné povolání. Získání on-line titul / diplom může dokonce pomoci při zvyšování své kariérní vyhlídky.

iv) Méně nákladné a cenově dostupné.

v) Ústav rada se domnívá, že investice do vzdělání je investicí do budoucnosti. Z našich prvních dnech jsme věnovali sami k příležitostem ke vzdělávání a dosažení. Jsme bojoval inovace, spravedlnost a excelenci pro generace studentů. Jsme zastánci pro děti a rodiče, máme zmocnit učitelům a vychovatelům, a my jsme silná přítomnost v tisících školách a komunitách po celé zemi.

vi) Naše práce spadá zhruba do čtyř kategorií: připravenosti, Connection, úspěch, a Advocacy.