Hindustan University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na Hindustan University Hindustan College of Engineering, byla zahájena v roce 1985, byl udělen na "Univerzita Status" University Granty Komise (UGC), indické vlády, v souladu s § 3 UGC zákona z roku 1956 od akademického roku 2008-09 a pod názvem HITS ( Hindustan Institute of Technology a vědy).

Dnes Hindustan Institute of Technology a věda je jedním z nejvyhledávanějších inženýrských institucí v Tamil Nadu, pokládaný pro jeho vysoce kvalifikovaných a zkušených fakulty a vynikající infrastrukturní zařízení pro učebních a mimoškolních aktivit, univerzita udržuje záviděníhodnou akademické kvality vpravo od svého vzniku. Student komunita se skládá ze studentů z celé Indie i ze zámoří. Máme studenty pocházet z Afghánistánu, Bangladéši, Bhútánu, Číně, Egyptě, Etiopii, Francii, Indonésii, Keni, Jižní Korea, Libérie, Libye, Mauritius, Nigérii, Ománu, Rwanda, Singapur, Jižní Afrika, Jižní Korea, Súdán, SAE, Thajsko , Vietnam, Tanzanie, USA, atd.

Univerzita splnil svoji úlohu a jeho akademické úspěchy jsou svědectvím o totéž. Více než 80% studentů zabezpečit první třídou s vyznamenáním rok co rok. Přes 950 studentů byly umístěny v předních společností v Indii i v zahraničí v posledních 3 letech. Studenti tohoto údajný instituce dostávají umístění nabídky z předních společností v Indii iv zahraničí. Instituce má spolupracovní partnerství s předními univerzitami v USA, Singapuru, Austrálie, atd Má studenty a výměnných programů fakulty s předními zahraničními univerzitami. Univerzita také získal četná ocenění a vyznamenání v průběhu let.

Proč Hindustan?

Vyšší než 75% roční Placement konverze Podpora inovačních talentů & Destiláty studentů prostřednictvím Hindustan technologického inkubátoru (HTBI) a Hindustan podnikání a inovačního centra (HEIC) Silné Absolventská síť Sponzorské k účasti na semináře / konference (národní a mezinárodní) Vysoce kvalifikované fakulty s průmyslem a akademické zkušenosti Přístup k state-of-the-art laboratoří a dílen Mezinárodní programy mobility, včetně jednoho semestru v zahraničí programu výměny studentů / fakultních a vyšších studií Stipendium k dispozici pro zasloužilých a sportovní studenty MOU s předními průmyslu a institucích v Indii a v zahraničí Vynikající knihovna zařízení s kompletním digitálním přístupem pro on-line databází, jako je Scopus, IEEE, Springer, ScienceDirect, Nature, etc Možnost zapojit se do různých výzkumných center a projektů na akademické půdě. Pravidelné Průmyslové Návštěvy & Internship realizovat projekty na národních i mezinárodních institucí Industries / 10 Výzkumná centra a 7 školy (Aeronautical, stavebnictví, výpočetní technika, elektrické, řízení, mechanický, Science & Humanities) Dodržování taxonomie a výsledek vychází vzdělávání (OBE) Practices Blooma Choice Based kreditní systém (CBCS) pro studenty vybírat předměty a učitele

VISION Vynaložit veškeré MAN úspěch a nikdo selhání.

MISSION Pro zajištění každého jednotlivce s příznivého prostředí vhodného k dosažení jeho / její profesní cíle, se silným důrazem na rozvoj osobnosti a nabídnout to akademicky nakloněný prostředky k získání kvalitního vzdělání ve všech oblastech strojírenství, aplikovaných věd a řízení, aniž by byla ohrožena kvalita a etický kodex pro každého studenta instituce.

Univerzita je akreditována Assessment a Akreditační radě státu (NaAc), který je statutárním orgánem pro akreditaci vzdělávacích institucí v Indii a je nezávislá instituce univerzitního grantů Komise (UGC), vláda Indie.

Místa

Chennai

Adresa, 1. řádek
40, G.S.T Road, St. Thomas Mount,
Chennai - 600 016. India.

Chennai, Tamil Nadu, Indie

Chennai

Adresa, 1. řádek
1, Rajiv Gandhi Salai (OMR), Padur, (Via) Kelambakkam, Chennai - 603 103, India
Chennai, Tamil Nadu, Indie

Dillí

Adresa, 1. řádek
Commercial Space No. S-5, Vasant Square Mall,Vasant Kunj, New Delhi- 110070
Dillí, Indie

Coimbatore

Adresa, 1. řádek
Nikita Educational Advisory Board No 21-22, Damodar Centre, 1050, Avinashi Road Coimbatore- 641018
Coimbatore, Tamil Nadu, Indie

Muscat

Adresa, 1. řádek
Orient Arabia Overseas L.L.C, Flat No. 44, Building No. 1530, Way No. 3519, Al Khuwair, Sultanate of Oman
Muscat, Guvernorát Maskat, Omán

Colombo

Adresa, 1. řádek
Metro Institute of Higher Education Level 8C, Valiant Towers 46/7, Nawam Mawatha, Colombo
Colombo, Západní provincie, Šrí Lanka

Kochi

Adresa, 1. řádek
2nd Floor, Bee Jay Towers, Rajaji Road, Kochi - 682 035
Kochi, Kerala, Indie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium