Přečtěte si oficiální popis

cept01

univerzita CEPT Zaměřuje se na pochopení, projektování, plánování, výstavbu a správu lidských sídel. Jeho výukové programy stavět promyšlené profesionály a její výzkumné programy prohloubit chápání lidských sídel. CEPT University rovněž zavazuje poradenské projekty podporovat cíl učinit stanoviště více obyvatelný.

Univerzita se skládá z pěti fakult. Fakulta architektury byl založen jako "School of Architecture" v roce 1962. Zaměřuje se na designu v soukromé sféře. Fakulta plánování, zaměřené na plánování ve veřejné sféře, byla založena v roce 1972 jako "School of Planning". Fakulta technologická, která se zaměřuje na strojírenství a stavebnictví, byla založena v roce 1982 jako "School of Building Science and Technology". Fakulta designu vznikla v roce 1992 jako "School of Interior Design". Zabývá se související stanovišť interiéry, řemesla, systémů a produktů. Fakulta managementu založena v roce 2013 a zaměřuje se na Habitat a projektového managementu.

univerzita CEPT odvozuje svůj název od "centra pro plánování a technologie životního prostředí" (CEPT). CEPT a různé školy, které je složené byly založeny na Ahmedabad Education Society s podporou vlády státu Gudžarát a vládou Indie. Vláda Gujarat začleněn CEPT jako univerzitě v roce 2005. The University Granty Komise uznala University CEPT podle § 2 (f) zákona o UGC, 1956 v roce 2007. Oddělení vědecký a průmyslový výzkum (DSIR) vlády Indie uznává univerzitě jako vědecký a průmyslový výzkum organizace (Siro).

cept02

Zřízení

Ahmedabad Education Society (AES) založil Centrum pro životní prostředí plánování a technologie (CEPT) v roce 1962 se vznikem School of Architecture (SA) prostřednictvím grantu-v-pomoc od vlády státu Gudžarát. Škola plánování (SP) byla založena v roce 1972 s finanční podporou vlády Indie (MHRD), vlády státu Gudžarát a Fordovy nadace. Jiné školy; School of Building Science and Technology (SBST) a School of Interior Design (SID) byla založena v roce 1982 a 1991, respektive s grant-v-pomoc od vlády státu Gudžarát.

Zpočátku byla založena CEPT a řízena Ahmedabad Education Society (AES). V roce 1994, oddělený důvěra a společnost CEPT společnost byla tvořena. CEPT je registrován jako společnost a veřejné Charitable Trust. CEPT byla zaregistrována pod Societies, zda Registrované společnosti / Company / Ostatní zákona Registrační 1860 s Asst. Registrátor společností, Ahmedabad region, Ahmedabad, vide Registrační číslo GUJ / 4185 / Ahmedabad ze dne 24 Led 1994.

Od počátku CEPT provozovat jako autonomní akademické instituce volného rozvíjet své akademické programy a udělovat své vlastní diplomy na konci jednotlivých studijních programů uznaným státem Gudžarát a statutární regulačního subjektu pro technické obory - All India Rady technického vzdělání (AICTE). V letech 2002 - 2005, CEPT byla pojištěna na Hemachandracharya North Gujarat University v Patan. V důsledku toho se studenti doplňky pro různé programy na CEPT byly uděleny bakalářské a magisterské tituly. CEPT se stal univerzitou zákonem Gujarat stát Legislativa z roku 2005 s účinností od 12. dubna 2005. Univerzita CEPT byla uznána univerzity Granty Komise podle § 2 (f) zákona o UGC 1956 v únoru 2007. Univerzita je uznáván jako vědecký a průmyslový výzkum organizace (Siro) ze strany Ústavu pro vědecký a průmyslový výzkum (DSIR).

cept03

Pedagogika

Výukové programy na University CEPT zaměřit na budování odborných kapacit, a proto se zaměřují na "studii" nebo "laboratoří". Zde se studenti zapojit dobře navržených život jako problémy. Ročníkovou práci, semináře a výzkumné úkoly, zaměřené na rozvoj koncepčních a analytických schopností studentů, a dovednosti zvyšující dílny podporují učení ve studiích a laboratořích. Studenti mají také zapsat do cestování a dokumentace programů a stáž v odborných úřadů rozšířit jejich vystavení.

CEPT University chová individuální zájmy a schopnosti svých studentů. Umožnit každému studentovi zmapovat jedinečnou studium a realizovat svůj vlastní individuální potenciál, programy mandát jen tři čtvrtiny z celkového počtu kreditů, které mají studenti k dokončení. Studenti mohou dokončit zbývající kredity výběrem z široké škály volitelných předmětů nabízených v některém z pěti fakultách univerzity. Fakulty také všechny pokusy, aby zajistily, že i v rámci povinné části programu, mohou studenti vybrat předměty, aby vyhovovaly jejich orientaci praxe.

Přesvědčení, že vzdělávání odborníků vyžaduje praktikování profesionálové a akademici, aby úzce spolupracovaly pevně podporuje CEPT University je pedagogické filozofii. Proto CEPT University pracuje na základě společného akademiků a praktiků. Praktici zběhlý v rozhodování přinést své zkušenosti učeben a akademiků udělují více přemýšlivý a kritický přístup. Učitelé na univerzitě CEPT, vidí sebe jako autobusy. Jejich úkolem je podporovat jednotlivé studenty ve svých výzkumech a jejich budování kapacit questů.

Mezinárodní Outreach Mission

Indie je urbanizace je epochální transformace, kde bude obrovská populace pohybovat od svých vesnic, měst a obcí. Správa tuto nebývalou škálu vývoje bude vyžadovat velké množství talentovaných, kvalifikovaných a zkušených odborníků z celého světa, aby plánovat, navrhovat a stavět Indie budoucnost. Proto CEPT University zřídila mezinárodní dosah mise pozvat globální talent spojit se studenty CEPT, akademiky a výzkumník spolupracovat na problematice Indie urbanizace a připravit budoucí profesionály stanovišť.

Mise je naplněna přitahuje vynikající zahraniční absolventy odborníky a akademiky studovat, pracovat a učit v Indii. Mise bude koordinovat řadu stávajících a nových příležitostí pro mezinárodní absolventi, odborníci, akademici a výzkumní pracovníci spojit s CEPT a usilovat o vyřešení problémů spojených s indickou urbanizace.

Patří mezi ně:

 1. Cestování v Indii
  Každoroční letní a zimní školy v CEPT nabízí strukturované programy učení (pro mezi dva až pět týdnů), které poskytují bohaté zkušenosti v rámci i mimo Indii.
 2. Naučte se v Indii
  Profesionální postgraduální a programy nabízejí skvělou příležitost absolvovat stupňů vzdělání, které má kořeny v místním kontextu. Umožňují studentům, aby mezinárodní kvalitní odborné vzdělání.
 3. Vyučovat v Indii
  Prestižní Výuka Fellows Program v CEPT zve vynikající zahraniční absolventy a mladé profesionály strávit jeden rok výuky na CEPT.
 4. Výzkum v Indii
  Výzkumným pracovníkům mít možnost podniknout výzkum založený na spolupráci s členy a studenti fakulty v CEPT. Existuje mnoho stávající spolupráce s partnerskými univerzitami po celém světě a je zde další příležitost prozkoumat nové spolupráce.
 5. Design v Indii
  Inovativní nový postgraduální program / s mladým a zkušení odborníci z rozvinutých zemí, aby provedl post-profesionální magisterský stupeň, který bude také jim umožní pracovat v Indii.
Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:


CEPT University

Krajinné programy na CEPT University jsou navrženy tak, aby umožnily komplexní a důkladné porozumění profesi. Poskytuje odborné vzdělání, které rozvíjí krajinu v hustě vy ... [+]

Master of Landscape Architecture / Design

Fakulta architektury - CEPT University

Krajinní architekti / projektanti hrají klíčovou roli v zemi, jako je Indie, která se rychle mění ve své fyzické podobě. Současná krajinná profesionálka byla vyškolena nejen proto, aby byla ochranářem zahrady, ale ekologicky citlivým ochráncem přírodních zdrojů a pracuje v různých měřítcích, složitosti a typologii, která zahrnuje projekty v regionální krajině, bydlení, institucionální, rekreační, městské, kulturního dědictví, infrastruktury, průmyslu a domácností. Vedle rozvíjení technických schopností musí odborník na krajinu v současné době rozvíjet kritické porozumění rozsahu povolání a vyvíjet hodnotový systém a důrazný pocit šetření, aby umožnil odpovídající reakce v neustále se měnícím světě./>... [-]

Indie Ahmedabad
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
CEPT University

Fakulta designu na CEPT University nabízí postgraduální program v oblasti designu nábytku. M. Des. (Design nábytku) je dvouletý odborný program na plný úvazek založený na ... [+]

Mistr designu v designu nábytku

Fakulta designu - CEPT University

Fakulta designu na CEPT University nabízí postgraduální program v oblasti designu nábytku. M. Des. (Design nábytku) je dvouletý odborný program na plný úvazek založený na dovednostech, který připravuje studenty jako konstruktéry a inovátory pro rychle se rozvíjející nábytkářský průmysl./>

M. Des. (Design nábytku) je pragmatickou odpovědí na rostoucí potřeby nábytkářského průmyslu a trhu. Dnes je tempo vývoje ve všech metropolích Indie exponenciální téměř ve všech odvětvích. Poptávka po nábytku následuje v rezidenčním, obchodním a institucionálním sektoru. V současné době velké množství nábytku dodávaného na trh pochází ze zahraničí a mohlo by být stejně snadno navrženo a vyrobeno v Indii.... [-]

Indie Ahmedabad
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
CEPT University

Master of Urban Planning (MUP) umožňuje studentům vystavení národním a mezinárodním best practices v městském plánování a vybaví je znalostmi a dovednostmi potřebnými pro ... [+]

Master plánování měst

Fakulta programování - CEPT University

Master of Urban Planning (MUP) umožňuje studentům vystavení národním a mezinárodním best practices v městském plánování a vybaví je znalostmi a dovednostmi potřebnými pro jejich profesní kariéru v plánování a řízení růstu a rozvoje měst a městských oblastí./>

Během kurzu se studenti učí pochopit a analyzovat různé faktory ovlivňující naše města a aplikovat kritické myšlení při poskytování integrovaných, interdisciplinárních řešení. Prostřednictvím praktických studijních cvičení, teoretických předmětů, individuálních výzkumných projektů a terénních návštěv v Indii i v zahraničí nabízí studentům důkladnou znalost přípravy zákonných plánů a plánů od regionálních po městské a místní úrovně. Členové fakulty zahrnují přední odborníky, akademické pracovníky a výzkumné pracovníky, kompetentní a zkušené ve svých oborech, s celostátními a globálními zkušenostmi.... [-]

Indie Ahmedabad
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
CEPT University

Usiluje o dosažení pozoruhodných změn v městské Indii vytvořením vysoce kvalitních profesionálů, kteří se zabývají řízením lidských stanovišť. Program pomáhá studentům ro ... [+]

Master of Urban Management

Fakulta managementu - CEPT University

Indická města rostou velmi rychle, pokud jde o jejich populaci a geografii. Potřebují neustálou pozornost k udržení stávajících struktur a řízení budoucí expanze. Urban Management je nadcházející obor, který vyžaduje specializované znalosti městských osad a základních principů řízení. Urbanizátoři se zaměřují na pochopení fungování měst a měst a snaží se zlepšit technologické, provozní a finanční fungování měst s cílem zlepšit jejich životaschopnost./>

Usiluje o dosažení pozoruhodných změn v městské Indii vytvořením vysoce kvalitních profesionálů, kteří se zabývají řízením lidských stanovišť. Program pomáhá studentům rozvíjet dovednosti řešit složité problémy, jako je posílení dlouhodobé účinnosti městských služeb, zlepšení každodenního fungování měst a nalezení způsobů, jak zlepšit financování městských systémů.... [-]

Indie Ahmedabad
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
CEPT University

M.Tech in Geomatics je multidisciplinární odborný kurz, v němž pokročilé předměty jako dálkové snímání, GIS, systémy pro správu databází, analýzu prostorových dat, progra ... [+]

Mistr technologie v geomatice

Fakulta technologická - CEPT University

GEOMATICS, obyčejně známý jako Geo-Informatics, se týká matematiky, vědy a techniky používaných pro studium prostorových informací. Jedná se o pole s prastarými kořeny, moderní význam a oko do budoucnosti. Tento multidisciplinární kurz integruje získávání, správu, analýzu, modelování a prezentaci geoprostorových informací./>

M.Tech in Geomatics je multidisciplinární odborný kurz, v němž pokročilé předměty jako dálkové snímání, GIS, systémy pro správu databází, analýzu prostorových dat, programovací jazyky, fotogrammetrii, GPS a lokalizační systémy, LiDAR, velké datové, webové a mobilní GIS , Technologie Open Source, plánování a geo-vizualizace. Umožňuje jedinečnou příležitost prozkoumat široké uplatnění v multidisciplinárních oblastech inženýrství, stavebnictví, infrastruktury, veřejných služeb, plánování, řízení, informačních technologií a řízení.... [-]

Indie Ahmedabad
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
CEPT University

V rámci M.Tech. v programu Budování energetické účinnosti se studenti naučí: Využívat nejmodernější nástroje pro provádění simulací a hodnocení energetické náročnosti bud ... [+]

Master of Technology v budování energetické výkonnosti

Fakulta technologická - CEPT University

Budovy s nízkým využitím energie jsou sociálním a ekonomickým imperativem pro Indii a další tropické oblasti, které zaznamená největší růst v příštích dvou desetiletích. Spotřeba energie do značné míry určuje ekologickou stopu budovy v průběhu její životnosti. Výzkum, politika a praxe vytvářejí energetickou výkonnost jako oblast intelektuálního a profesního růstu. Stále více je zapotřebí nového druhu profesionálů v konstrukčním nebo provozním týmu, který pomáhá šetřit energii./>

V rámci M.Tech. programu v oblasti energetické účinnosti budov se studenti naučí:... [-]

Indie Ahmedabad
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
CEPT University

Nový postgraduální program v oblasti architektonické historie a teorie je určen architektům a absolventům jiných oborů, které se zajímají o pokročilé vzdělávání ve výzkum ... [+]

Magistr architektury v architektonické historii a teorii / magister umění v architektonické historii a teorii

Fakulta architektury - CEPT University

Nový postgraduální program v oblasti architektonické historie a teorie je určen architektům a absolventům jiných oborů, které se zajímají o pokročilé vzdělávání ve výzkumu zabudovaného prostředí. Postaven na silné tradici výzkumu na CEPT University , program poskytuje důkladné metodologické uzemnění a kritické komunikační dovednosti nezbytné pro současné výzkumníky. Hodně z učení se uskuteční pomocí studijní pedagogiky, kde se studenti empiricky zabývají současnými místy, procesy a reprezentacemi a budou podporováni řadou teoretických seminářů a metodických kurzů. Jediný svého druhu v jihoasijském regionu, program bude mít zájem o ty, kteří se snaží pracovat jako pedagogové (v oblasti architektury a příbuzných oborů), profesionálními výzkumníky a podnikateli v oblasti kultury a dědictví. Na konci tohoto programu by bylo možné:/>... [-]

Indie Ahmedabad
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
CEPT University

Architektonická specializace v rámci M.Arch. program na Fakultě architektury, CEPT University je pokročilý návrhový proud určený pro architekty, kteří prozkoumají, experi ... [+]

Magistr architektury v architektonickém designu

Fakulta architektury - CEPT University

Architektonická specializace v rámci M.Arch. program na Fakultě architektury, CEPT University je pokročilý návrhový proud určený pro architekty, kteří prozkoumají, experimentují a kriticky reimaginují design jako disciplínu, která je posilována zkušeností praxe. Specializace má širší mandát ve srovnání s jinými proudy M.Arch a umožňuje studentům prozkoumat následující témata - nové nástroje a technologie designu, design pro sociální změny, reimagining agentury architektonických praktik, mimo jiné. Studenti mají také příležitost prozkoumat teorii designu, zejména v oblasti tvaru a estetiky, způsobů tvorby, výpočetního designu, historie designu a současné praxe./>... [-]

Indie Ahmedabad
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
CEPT University

Náš nový kurz se zaměří zejména na rozsáhlé složité projektové problémy týkající se vládních budov, firemních kanceláří, maloobchodních středisek a hotelů. Budou také pod ... [+]

Mistr designu v interiéru

Fakulta designu - CEPT University

Návrh interiéru se zabývá bezprostředním fyzickým prostředím člověka, který zahrnuje duchovní, filozofické, mentální a emocionální vztahy, které spojují člověka a vesmír. Je to nezbytná součást našeho každodenního života. Vzhledem k tomu, že požadavky společnosti se stávají stále složitějšími, jsou to i reakce na design. Jako povolání se zabývá širokou škálou dovedností a technických znalostí nezbytných pro poskytování efektivních řešení pro navrhování slibů./>

Náš nový kurz se zaměří zejména na rozsáhlé složité projektové problémy týkající se vládních budov, firemních kanceláří, maloobchodních středisek a hotelů. Budou také podrobně studovány odborné požadavky na zdravotní péči a pohostinnost. Ty budou vyvíjeny prostřednictvím cvičení založených na studiu a vedle vývoje dovedností založených na dílnách. Závěrečný semestr bude samostatnou koncepční práci, kterou student provedl na problematice živého průmyslu.... [-]

Indie Ahmedabad
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
CEPT University

Master of Urban Housing má za cíl poskytnout aplikované znalosti o místním trhu s bydlením, tvorbě politiky, plánování, designu a technologických aspektech městského bydl ... [+]

Magistr městského bydlení

Fakulta programování - CEPT University

Městské bydlení, kromě úkrytu, je považováno za prostředek přístupu k zaměstnání a živobytí, městským a komunitním službám, blízkost k žádoucím sousedům. Většina městského bydlení je zásobována trhem, kde hrají důležitou roli pozemky a finance. Přístup k důstojnému bydlení, který je přístupný všem, je klíčem k obytnému městu. Města v rozvinutých i rozvojových zemích se však potýkají s různou mírou nedostupnosti bydlení podle specifik místních trhů s půdou a trhu práce. Vytváření politik a plánování, aby byl zajištěn přístup ke slušnému dostupnému bydlení pro všechny příjmové skupiny, je složitý proces, který vyžaduje mnohostranný přístup. Vyžaduje vymezení politik a předpisů, které umožní místním trhům vytvářet přiměřené, cenově dostupné a důstojné bydlení. Současně je zapotřebí rámcování politik, programů a předpisů, které budou poskytovat pomoc domácnostem žijícím v nesrovnatelných bytech, které nejsou zajištěny oficiálními trhy, aby měli přístup k slušnému dostupnému bydlení. Teprve v případě přijetí takového vícenásobného přístupu budou moci města účinně řešit problematiku nedostupnosti bydlení na jejich konkrétním území a trhu práce./>... [-]

Indie Ahmedabad
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
CEPT University

Master of Urban Transport Systems má za cíl poskytnout komplexní znalosti o plánování, technologii, designu, provozu a řízení městské dopravy, kromě rozvoje dovedností so ... [+]

Magistr systémů městské dopravy

Fakulta programování - CEPT University

Efektivní a efektivní dopravní systém je klíčem k hospodářskému růstu městských oblastí a regionů. Plánování a řízení městské dopravy je složité a vyžaduje komplexní porozumění různých podsystémů, jako jsou silnice a železnice, způsoby veřejné, soukromé a nemotorizované dopravy, osobní a nákladní mobilita a další související rozměry užívání půdy, cestovní chování , energii, dostupnost, financování a řízení. Teprve když bude přijat integrovaný přístup k dosažení dopravních řešení, budou moci města postupovat směrem k účinné a udržitelné mobilitě./>... [-]

Indie Ahmedabad
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
CEPT University

Program ochrany a regenerace je dvouleté odborné vzdělání v oblasti teorie a praxe budování ochrany a zachování obnovy měst. Program se nachází v kontextu města Ahmedabad ... [+]

Master of Architecture v ochraně a regeneraci / Master of Arts v ochraně a regeneraci

Fakulta architektury - CEPT University

Program ochrany a regenerace je dvouleté odborné vzdělání v oblasti teorie a praxe budování ochrany a zachování obnovy měst. Program se nachází v kontextu města Ahmedabad, který se zabývá světovým dědictvím, a zabývá se historickými budovami, městskými historiemi a teoriemi, kontextuálními koncepčními přístupy a angažovaností komunity k prozkoumání vztahu mezi ochranářskou praxí a obnovou měst. To se děje se zaměřením na rozvoj dovedností potřebných pro praxi a aktivní zapojení do celostátních a globálních, soukromých a veřejných projektů, které chrání historické prostředí. Na konci tohoto programu by bylo možné:/>... [-]

Indie Ahmedabad
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
CEPT University

Program Master of Design Building Systems a Systems vytváří interdisciplinární a interkulturní přístup se silným důrazem na praktické experimenty pracující ve spolupráci ... [+]

Master of Design ve stavebnictví

Fakulta designu - CEPT University

Program Master of Design Building Systems a Systems vytváří interdisciplinární a interkulturní přístup se silným důrazem na praktické experimenty pracující ve spolupráci s novými technologiemi a průmyslovými partnerstvími. Cílem tohoto programu je poskytnout budoucím produktovým návrhářům důkladné znalosti a dovednosti v oblasti průmyslového designu: konkrétně návrh výrobků, které jsou součástí zastavěných prostor. Program je založen na přístupu k řešení problémů orientovanému na člověka, počínaje lidmi, které jsou navrženy a zakončeny novými tvůrčími řešeními, které vyvažují estetiku, výkonnost produktu, udržitelnost a snadnou výrobu./>... [-]

Indie Ahmedabad
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
CEPT University

Master of Urban Design (MUD) je určen pro jednotlivce, kteří mají velký zájem o praxi tvarování fyzické formy městských oblastí a designu veřejných míst. ... [+]

Master of Urban Design

Fakulta programování - CEPT University

Rychlá urbanizace Indie a výsledná transformace městských oblastí představuje pro stávající přístupy k návrhu veřejného prostoru ve městech velké výzvy. To také vytváří příležitost představit budoucí scénáře měst se silným zaměřením na design s funkčností, dostupností a udržitelností./>

Master of Urban Design (MUD) je určen pro jednotlivce, kteří mají velký zájem o praxi tvarování fyzické formy městských oblastí a designu veřejných míst.

Designová studia jsou středem programu MUD, který se zabývá různými konstrukčními tématy, které procházejí různými stupnicemi a městskými scénáři. Studijní cvičení jsou strukturována kolem reálných projektů, které vyvstávají z veřejného diskursu v daném městě. Tyto projekty se budou zabývat převážně designem nových čtvrtí, obnovou měst a navrhováním veřejných míst.... [-]

Indie Ahmedabad
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
CEPT University

Master of Urban Infrastructure (MUI) připravuje mladé profesionály na kariéru v jedné nebo mnoha z těchto oblastí: i) přípravu infrastrukturních projektů pro města a jeji ... [+]

Master of Urban Infrastructure

Fakulta programování - CEPT University

Master of Urban Infrastructure (MUI) připravuje mladé profesionály na kariéru v jedné nebo mnoha z těchto oblastí: i) přípravu infrastrukturních projektů pro města a jejich regiony, ii) vedení nebo poradenství v oblasti správy infrastrukturních projektů a zařízení ve městech a jejich regionech , iii) přípravu projektů a dohled nad jejich realizací v oblastech městské infrastruktury v Indii i dalších rozvojových zemích a iv) provádění výzkumu politik a procesů rozvoje městské infrastruktury. Vystavuje studenty také environmentálním, sociálním, politickým, ekonomickým a finančním aspektům rozvoje městské infrastruktury a etickým rozměrům práce jako profesionální./>... [-]

Indie Ahmedabad
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině