Amity University Online

Úvod

Read the Official Description

S 45.000 studenty, 22 školních areálů, 133 odborných programů a 70 na světové úrovni institucí, Přátelské vztahy je jedním z největších kvality zřizovatel v zemi. Od mateřských až Ph.D a inženýrství na nanotechnologie Amity pokrývá téměř všechny pole a profese, které mladý student mohl hledat.

Kromě svých pravidelných programů Amity učinila krok v tomto směru, aby on-line vzdělávání prostřednictvím Amity Ředitelství Vzdálenost a on-line EDUCATIOn dát jednotlivcům a organizacím konkurenční výhodu. V tomto prostředí obsah je mobilní. Je k dispozici kdykoli a kdekoli, kam chcete, a je dynamicky aktualizován. Učení je jen kliknout myší.

Proč ADDOE je nejlepší poskytovatel Distance & Online Vzdělání:

Pouze Vzdálenost režim University s mezinárodními orgány Akreditace a orientace Systematické a strukturované PCP pro všechny programy Živé Interaktivní přednášky od předních odborníků fakulty Pohodlné a ekonomické Crash kurzy Bohatá multimediální orientovaný interaktivní e-knihy Možnost přenosu Inter-Mode Curriculum a studijní materiál každoročně aktualizován Uživatelsky přívětivé LMS a Learning platforma Podpora 24x7 Academic & Technical Student Plnohodnotné archivovány přednášky (fakultní čerpané z plný úvazek členů fakulty Univerzity) Centralizovaná manipulace rozhořčení Služby Student Kariéra Efektivní program Mentor, vedený člen týmu Full příležitost a účast na univerzitě "mimoškolních a sportovní aktivity Poskytuje status Alumni Blended MBA program Silný průmysl interface Průmysl ready & ověřena curriculum Praktické způsoby vyšetření

• Zajištění Easy poplatku platby včetně splátek & Emis plánů

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BBAs » Vidět MBA » Vidět Certifikáty » Vidět BScs »

Videos

Why Amity Distance & Online Programs?