WMG School for Professional Development at VTC in HONG KONG

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

139929_WMG_Graduation_2019_1.jpgSdílející stejnou vizi poskytování kvalitního vzdělávání a úsilí o dokonalost, WMG na univerzitě v Warwicku a na Radě pro odbornou přípravu (VTC) se přizpůsobili tak, aby poskytli cennou volbu těm, kteří chtějí získat hodnoty, znalosti a dovednosti pro posílení svých zaměstnatelnost.

Se zřízením WMG školy pro profesní rozvoj v rámci VTC mohou studenti získat vysoce kvalitní vzdělání v Hongkongu od světové univerzity.

O univerzitě v Warwicku

Univerzita v Warwicku, založená v roce 1965, je jednou z předních vysokých škol ve Velké Británii. Jedná se o jedinečně úspěšnou instituci s uznávanou reputací excelence v oblasti výzkumu i výuky, inovací a vazeb s podnikáním a průmyslem. ( University of Warwick ).

Univerzita v Warwicku ve Velké Británii se umístila na 10. místě v tabulkách britské národní ligy a 57. ve světě.

Pořadí č. 57 - QS World University Rankings, 2018

Pořadí č. 8 - Kompletní průvodce univerzitou 2018

Umístěno č. 7 - The Times a Sunday Times Good University Guide 2017

Pořadové číslo 8 - Příručka univerzity Guardian 2018

Výhody studia na WMG

  • Studovat v mezinárodním kosmopolitním městě v Asii za přijatelnější náklady
  • Program zahrnuje průmyslový projekt v Hongkongu / pevninské Číně
  • Máte flexibilitu, abyste získali nejvýše dva moduly v dalších zahraničních centrech WMG v Thajsku, Malajsii, Singapuru nebo ve Velké Británii.

O Rade pro odbornou přípravu

Rada odborného vzdělávání (VTC), založená v roce 1982, je největší skupinou odborného vzdělávání, odborné přípravy a profesního rozvoje v Hongkongu. VTC poskytuje cenné pověření pro přibližně 250 000 studentů každý rok prostřednictvím celé řady programů před a po zaměstnání s mezinárodně uznávanými kvalifikacemi.

Společnost VTC vstoupila do spolupráce s University of Warwick ve Velké Británii, aby zahájila první magisterský program v Hongkongu v roce 2009 s cílem připravit pro Hongkong více profesionálů s vysokým standardem, aby zvládli růst průmyslu. ( VTC ).

O společnosti WMG

Jedná se o multidisciplinární akademické oddělení na univerzitě v Warwicku, kterou založil profesor lord Kumar Bhattacharyya v roce 1980. Nabízí bezkonkurenční postgraduální vzdělávání více než 1500 studentům po celém světě každý rok.

  • Výzkumné a vývojové práce se uskutečňují ve spolupráci s průmyslem ve Velké Británii a v zahraničí a věnuje se řešením reálných problémů.
  • Tréneri jsou vysoce kvalifikovaní, mají významné zkušenosti v oblasti obchodu nebo průmyslu.

Místa

Hongkong

Adresa, 1. řádek
30 Shing Tai Road Chai Wan
Hongkong, Hongkong

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium