Přečtěte si oficiální popis

Sdílející stejnou vizi poskytování kvalitního vzdělávání a úsilí o dokonalost, WMG na univerzitě v Warwicku a na Radě pro odbornou přípravu (VTC) se přizpůsobili tak, aby poskytli cennou volbu těm, kteří chtějí získat hodnoty, znalosti a dovednosti pro posílení svých zaměstnatelnost.

Se zřízením WMG školy pro profesní rozvoj v rámci VTC mohou studenti získat vysoce kvalitní vzdělání v Hongkongu od světové univerzity.

O univerzitě v Warwicku

Univerzita v Warwicku, založená v roce 1965, je jednou z předních vysokých škol ve Velké Británii. Jedná se o jedinečně úspěšnou instituci s uznávanou reputací excelence v oblasti výzkumu i výuky, inovací a vazeb s podnikáním a průmyslem. ( University of Warwick ).

Univerzita v Warwicku ve Velké Británii se umístila na 10. místě v tabulkách britské národní ligy a 57. ve světě.

Pořadí č. 57 - QS World University Rankings, 2018

Pořadí č. 8 - Kompletní průvodce univerzitou 2018

Umístěno č. 7 - The Times a Sunday Times Good University Guide 2017

Pořadové číslo 8 - Příručka univerzity Guardian 2018

Výhody studia na WMG

  • Studovat v mezinárodním kosmopolitním městě v Asii za přijatelnější náklady
  • Program zahrnuje průmyslový projekt v Hongkongu / pevninské Číně
  • Máte flexibilitu, abyste získali nejvýše dva moduly v dalších zahraničních centrech WMG v Thajsku, Malajsii, Singapuru nebo ve Velké Británii.

O Rade pro odbornou přípravu

Rada odborného vzdělávání (VTC), založená v roce 1982, je největší skupinou odborného vzdělávání, odborné přípravy a profesního rozvoje v Hongkongu. VTC poskytuje cenné pověření pro přibližně 250 000 studentů každý rok prostřednictvím celé řady programů před a po zaměstnání s mezinárodně uznávanými kvalifikacemi.

Společnost VTC vstoupila do spolupráce s University of Warwick ve Velké Británii, aby zahájila první magisterský program v Hongkongu v roce 2009 s cílem připravit pro Hongkong více profesionálů s vysokým standardem, aby zvládli růst průmyslu. ( VTC ).

O společnosti WMG

Jedná se o multidisciplinární akademické oddělení na univerzitě v Warwicku, kterou založil profesor lord Kumar Bhattacharyya v roce 1980. Nabízí bezkonkurenční postgraduální vzdělávání více než 1500 studentům po celém světě každý rok.

  • Výzkumné a vývojové práce se uskutečňují ve spolupráci s průmyslem ve Velké Británii a v zahraničí a věnuje se řešením reálných problémů.
  • Tréneri jsou vysoce kvalifikovaní, mají významné zkušenosti v oblasti obchodu nebo průmyslu.
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

WMG School for Professional Development at VTC in HONG KONG

V dnešním složitém podnikatelském prostředí, kde je nyní spousta globálního HDP, se věda o službách stává vzrušující a rozhodující oblastí, v níž musí podnik zvýšit své o ... [+]

Registrační číslo (Nestátní nařízení o vyšším a odborném vzdělávání (nařízení): 252569)

V dnešním složitém podnikatelském prostředí, kde je nyní spousta globálního HDP, se věda o službách stává vzrušující a rozhodující oblastí, v níž musí podnik zvýšit své odborné znalosti, aby mohl zůstat vpřed. Tento program se zabývá složitostí služeb, které spojují síť organizací, lidí, technologií a informací, které zákazníkovi přinášejí hodnotu.

Co bude kurz nabízet?

Naučíte se strukturovat servisní organizaci a podílet se na vynikající službě z různých perspektiv mezinárodního sektoru. Tím, že plně porozumíte potřebám zákazníků i zúčastněných stran, budete schopni optimalizovat návrh služeb s využitím nejvhodnějších nástrojů a technik. Budete vyučováni k tomu, že budete mít přístup k systémům; s ohledem na návrh, vývoj, dodávku, údržbu a eventuální výměnu, aby se zajistilo dosažení nejlepších výsledků.... [-]

Hongkong
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
WMG School for Professional Development at VTC in HONG KONG

Chcete se přesunout do řízení projektů, a to buď ve své současné technické a obchodní oblasti, nebo do nové oblasti odborných znalostí? Účastníci kurzu mohou mít velmi ši ... [+]

Registrační číslo (Nenáhradní vyšší a odborné vzdělání (nařízení) nařízení: 251907)

Chcete se přesunout do řízení projektů, a to buď ve své současné technické a obchodní oblasti, nebo do nové oblasti odborných znalostí? Účastníci kurzu mohou mít velmi širokou škálu akademických a odborných znalostí. Je vhodný pro ty, kteří mají pracovní zkušenosti, nebo pro ty, kteří mají malé nebo žádné zázemí v podnikání.

Co bude kurz nabízet?

Kurz poskytuje metodiky, nástroje, zásady a filozofie, které efektivně přispívají k rozvoji a řízení jak malých, tak velkých projektů a programů. Dozvíte se o řízení lidských zdrojů v projektech a programech, stejně jako řízení rizik a řízení změn. Budete také rozvíjet metodický přístup k řízení finančních aspektů projektů a programů.... [-]

Hongkong
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
30 Shing Tai Road Chai Wan
Hongkong, Hongkong