Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na Hang Seng Management College, School of Business

Jako nově jmenovaný děkan školy je velkou ctí přivítat vás na Hang Seng Management College . Jako obchodní škola jsme odhodláni poskytovat kvalitní podnikatelské vzdělání díky našemu závazku dodržovat přístup k učení společnosti "Liberal Professional" společnosti HSMC . Liberal, protože se snažíme podporovat inovativní mladé lidi tím, že nabízíme širokou základnu vzdělávacího programu, která studentům umožní zviditelnit jak jejich disciplínu, tak napříč liberálním uměním. Profesionální, pokud jde o destilace našich silných vazeb s průmyslem, obchodem a profesemi, aby se studenti stali zodpovědnými občany a dobře vybavenými pro vstup do znalostního pracoviště a společnosti.

Chtěli jsme nabídnout jednu z nejlepších zkušeností studentů v oblasti obchodního vzdělávání v Hongkongu a usilujeme o to, abychom poskytli vzdělávací zkušenost založenou především na doručování malých skupin, které podporují angažovanost studentů. Kvalitu našich programů dokazuje řada ocenění, které naši studenti získali v různých soutěžích, stejně jako mnoho ocenění od různých zaměstnavatelů.

Škola v současné době nabízí čtyřletý program Bachelor of Business Administration (BBA) se zaměřením na Pathway v oblasti účetnictví, bankovnictví a financí a marketingu; BBA v oblasti správy a řízení společností; BBA v oblasti finanční analýzy a BBA v oblasti řízení. Nedávno se škola pustila do nové iniciativy k zahájení magisterského studijního programu Master of Science v podnikatelském řízení, která bude nabízena v akademickém roce 2018/19.

V souladu s vizí stát se uznávanou globální obchodní školou a budeme vycházet z našich silných stránek ve výuce, učení a výzkumu, hodláme usilovat o akreditaci AACSB a příprava je nyní probíhá. Úspěch školy spočívá ve společném úsilí jak členů fakulty, tak studentů. Naši členové fakulty tvoří převážně doktorandi kvalifikovaní akademici a / nebo odborníci v oboru, kteří jsou uznávanými odborníky ve svém oboru. Všichni sdílejí vysoký stupeň nadšení a jsou odhodláni podporovat studenty, aby dosáhli svého potenciálu jako vedoucí představitelé zítřka.

Doporučuji vás, abyste přišli navštívit naši školu a uvidíte sami sebe vynikající prostředí, do kterého se můžete připojit. Neváhejte a navštivte naši webovou stránku a dozvíte se více o Business School. Vážíme vaší zpětné vazby, takže pokud máte nějaké návrhy nebo připomínky, můžeme vás kontaktovat na adrese sbus@hsmc.edu.hk.

Těšíme se, že vás uvítáme v HSMC.

Profesor Bradley R. Barnes
Děkan, obchodní škola

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

The Hang Seng University of Hong Kong, School of Business

Cílem tohoto programu je poskytnout studentům základní znalosti a dovednosti pro zahájení a řízení nových podniků a podnikatelských organizací. ... [+]

Cílem tohoto programu je poskytnout studentům základní znalosti a dovednosti pro zahájení a řízení nových podniků a podnikatelských organizací.

Je navržen jako vynikající studijní Pathway pro lidi, kteří chtějí začít a řídit své vlastní podnikání, podnikat ve velkých organizacích, malých a středních podnicích (MSP) a podporovat rozvoj začínajících podniků v dynamickém Podnikatelské prostředí.

Program také poskytne pevný základ pro ty, kteří chtějí provádět výzkum v oblasti podnikání, řízení a podnikání.

Klíčové vlastnostiSilné zaměření na zkušenostní a autentické učení pro studenty, aby získali zkušenosti z první ruky o tom, jak podnikatelé a obchodní manažeři rozhodují v reálném životě.Důraz na vývoj řady obecných kompetencí, jako je tvůrčí myšlení, rozhodování, mezilidská komunikace a týmová práce, které jsou v dnešní době velmi potřebné v dynamickém obchodním kontextu.Jedinečný projekt MSc, který lze přizpůsobit různým formám, včetně projektu založeného na společnosti, rozšířeného plánu založení podniku nebo tradiční dizertační práce, která odpovídá individuálním aspiracím kariéry.Doplňkové učební aktivity nabízené novým Centrem pro inovace a podnikání Wu Jieh Yee, které obsahuje předinkubační program, financování seminářů, začínající mentorství a různé síťové akce.Modely studia... [-]
Hongkong
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině