The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Pokud jde o zvýšení kvalifikace v odvětví cestovního ruchu a pohostinství, musíte být tam, kde je tato akce. To je Asie, nejrychleji se rozvíjející region cestovního ruchu na světě. Asijská kultura je tradičně vítána a péče o detaily je charakteristickým rysem asijské služby. Mezinárodní cestovatelé řadí své letecké společnosti, letiště, atrakce a hotely mezi nejlepší světové. A není lepší místo pro jízdu na této asijské vlně než Hongkong.

Světová škola hotelů a turistiky

shtm20

Ohodnoceno číslo 1 na světě v kategorii „Pohostinství a management cestovního ruchu“ podle globálního žebříčku akademických předmětů ShanghaiRanking 2019, celosvětově se umístilo na 1. místě v kategorii „Obchod, správa, cestovní ruch a služby“ v žebříčku univerzit podle akademického výkonu v roce 2017/2018 a na 1. místě na světě v kategorii „Pohostinství, volný čas, sport

Výuka a výzkum Hotel - Hotel ICON

Díky založení hotelu ICON, SHTM a výzkumného hotelu, je vedoucí úloha SHTM v oblasti výzkumu pohostinství také posílena. Výzkumné projekty s různými ložisky byly již v hotelu zavedeny. Tři vyhrazené pokoje - "Zítřejší pokoje" - jsou vytvořeny, aby usnadnily hlubší výzkum aplikací pokročilých konceptů v oblasti hotelového managementu pro pokrok celého odvětví.

shtm21

Společně s hotelem ICON inspirovaly naše průkopnické programy novou generaci vášnivých, průkopnických profesionálů a studentů, kteří zaujímají pozici lídrů v oblasti pohostinství a cestovního ruchu. S tím jsme se stěhovali od snahy o vizi pohostinství a vzdělávání v oblasti cestovního ruchu, abychom byli skutečně globální ikonou.

Mezinárodní fakulta a různé programy

Nechte tedy naše nadané mezinárodní zaměstnance více než 70 akademiků z 21 zemí a regionů, aby se vydali svou kariérní cestou do nových výšin, ať už jde o hotelnictví, stravování, cestování nebo cestovní ruch. Škola nabízí postgraduální a postgraduální kurzy v oboru hoteliérství a / nebo management cestovního ruchu vedoucí k doktorovi filozofie, doktorovi hotelnictví a managementu cestovního ruchu, magistru přírodních věd a bakalářům přírodních věd.

Připojte se k nám a vyhrajte!

Místa

Kowloon

The Hong Kong Polytechnic University's School of Hotel and Tourism Management

Adresa, 1. řádek
School of Hotel & Tourism Management, 17 Science Museum Road, Tsim Sha Tsui East, Kowloon
Kowloon, Hongkong
Telefonní číslo
+852 3400 2200