The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management

Úvod

Read the Official Description

Pokud jde o zvyšování své kvalifikace v oblasti cestovního ruchu a pohostinství, musíte být tam, kde je akce. To je Asie, na světě nejrychleji rostoucí region pro cestovní ruch. Asijská kultura je tradičně příjemný, a starostlivá pozornost k detailu, je znakem asijské služby. Mezinárodní cestovatelé řadí své letecké společnosti, letiště, atrakce a hotely mezi nejlepší světové. A není lepší místo, aby jel na této "asijské Wave" než Hong Kongu.

Světová škola hotelů a turistiky

shtm20

Hodnocení č. 1 ve světě v kategorii "Pohostinství a správa cestovního ruchu" podle globálního hodnocení ShanghaiRankingu pro akademické subjekty 2017, 1 ve světě v oboru "Pohostinství, volný čas, sport a cestovní ruch" podle CWUR Rankings podle předmětu 2017 a řadí se mezi top 3 instituce "Hospitality a Leisure Management" celosvětově na QS World University Rankings podle předmětu 2017, řízení hotelů a cestovního ruchu (SHTM) v Hongkongu Polytechnická univerzita má jedinečnou pozici nejen k jízdě na asijské vlně, ale i k tomu, aby ji vedla ve vynikající kvalitě výuky. Již více než 40 let zdokonalila SHTM výraznou vizi pohostinství a vzdělání v oblasti cestovního ruchu a stala se symbolem špičkové kvality v oboru, což je příkladem jeho motta Vedoucí pohostinství a cestovní ruch.

Výuka a výzkum Hotel - Hotel ICON

Se zřízením Hotel Icon, naše one-of-a-druhu výuky a výzkumu hotel, vedoucí role SHTM v pohostinství výzkumu je také lepší. Výzkumné projekty s různými ohnisky již byla zavedena v hotelu. Tři vyhrazené pokoje - "Zítřejší pokoje" - jsou vytvořeny, aby usnadnily hlubší výzkum aplikací pokročilých konceptů v oblasti hotelového managementu pro pokrok celého odvětví.

shtm21

Spolu s Hotel Icon, naše průlomové programy inspirovat novou generaci vášnivých, průkopnické profesionály a studenty, aby zaujali svá místa jako vůdci v pohostinství a cestovním ruchu. S tím jsme se stěhovali od snahy o vizi pohostinství a vzdělávání v oblasti cestovního ruchu, abychom byli skutečně globální ikonou.

Mezinárodní fakulta a různé programy

Takže náš talentovaný mezinárodní personál 75 akademických pracovníků z 22 zemí a regionů vezme svou kariéru do nových výšin, ať už se jedná o hotelový průmysl, stravovací služby, cestování nebo turismus. Škola nabízí vysokoškoláka a postgraduální kurzy v oblasti hotelnictví a / nebo řízení cestovního ruchu vedoucí až doktor filozofie, doktor Hotel a řízení cestovního ruchu, Master of Science a Bachelor of Science.

Připojte se k nám a vyniknout!

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy » Vidět BSc programy » Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Master Of Science (MSC) V Mezinárodním Managementu S Vínem

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Hongkong Kowloon

Klíčovým hráčem v živé mezinárodní vinařské scéně, Hong Kong nabízí jedinečnou polohu pro každého, kdo by se toužila stát součástí tohoto dynamického růstu oblasti. V kombinaci s obrovským růstem trhu s vínem v Číně, je třeba pro víno profesionály s pokročilým, odborné přípravy a vzdělávání se z globálního hlediska stále roste. MSc v programu mezinárodní management vína byl navržen tak, aby vyhovoval této poptávce. Tento výjimečný program rozvíjí lídry, pedagogy a výzkumníky a vlévá se v nich hluboké porozumění nejnovějších trendů v oblasti podnikání s vínem, Demystifikací jeho složitosti a jejich umístění v silné pozici, aby vést odvětví do budoucnosti. Studenti mají také možnost dozvědět se více o pevninské čínských spotřebitelů vína a získat vhled do některé z nejrychleji rostoucích a potenciálně lukrativní vinných trhů na světě. [+]

Klíčovým hráčem v živé mezinárodní vinařské scéně, Hong Kong nabízí jedinečnou polohu pro každého, kdo by se toužila stát součástí tohoto dynamického růstu oblasti. V kombinaci s obrovským růstem trhu s vínem v Číně, je třeba pro víno profesionály s pokročilým, odborné přípravy a vzdělávání se z globálního hlediska stále roste. The MSc International Management Wine Program byl navržen tak, aby splnění tohoto požadavku.

Tento výjimečný program rozvíjí lídry, pedagogy a výzkumníky a vlévá se v nich hluboké porozumění nejnovějších trendů v oblasti podnikání s vínem, Demystifikací jeho složitosti a jejich umístění v silné pozici, aby vést odvětví do budoucnosti. Studenti mají také možnost dozvědět se více o pevninské čínských spotřebitelů vína a získat vhled do některé z nejrychleji rostoucích a potenciálně lukrativní vinných trhů na světě.... [-]


Magistr

Master Of Science (MSC) V Globálním Pohostinství Podnikání

Campus forma Denní studium 1.5 let September 2018 Hongkong Kowloon

Pohostinnost je jedním z nejrychleji rostoucích a nejdynamičtějších odvětví globálního obchodu a profesionály vyžadují 21. století dovedností, aby zůstali konkurenceschopní. [+]

Ve světě, který se stal velmi připojen, je nezbytné, aby budoucí vůdci mají silné mezinárodní perspektivu a důkladné pochopení kulturní ponorné klíč k holistického přístupu ke globální pohostinství podnikání.

To je poprvé, co tyto tři instituce, které představují to nejlepší z východu a nejlepší Západu, spojili ruce, aby pomoci definovat budoucnost globálního vývoje pohostinství.

Tento inovativní vzdělávací strategie umožňuje studentům z Evropy, Asie a Severní Ameriky strávit jeden semestr v každé ze tří kontinentů, vydělávat na třech vynikajících schopností a areálech.

[-]

Master Of Science (MSC) V Mezinárodním Cestovním Ruchu A řízení Kongresového

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Hongkong Kowloon

Master of Science (MSc) v mezinárodním cestovním ruchu a kongresové management vyvíjí znalosti a manažerské dovednosti studentů smícháním strategické perspektivy s efektivní implementací v oblasti cestovního ruchu a kongresové sektoru. [+]

[-]

Master Of Science (MSC) V Mezinárodním Managementu Pohostinství

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Hongkong Kowloon

Master of Science (MSc) v mezinárodním Hospitality Management je určen na rozvoj mezinárodní vůdce, pedagogy a výzkumníky pro globální pohostinství. Děláme to tím, že nabízí jedinečnou směs akademické výzvy v aplikované a praktickém kontextu, pomáhá studentům, aby se to, co se naučili z učebny do pracovního procesu. Strategické myšlení, řešení problémů, rozhodování a vedení výzvy jsou některé dovednosti plánujeme rozvíjet, v kombinaci s lepší porozumění pohostinství. [+]

Děláme to tím, že nabízí jedinečnou směs akademické výzvy v aplikované a praktickém kontextu, pomáhá studentům, aby se to, co se naučili z učebny do pracovního procesu. Strategické myšlení, řešení problémů, rozhodování a vedení výzvy jsou některé dovednosti plánujeme rozvíjet, v kombinaci s lepší porozumění pohostinství.

[-]

Videos

Leading Hospitality and Tourism

Contact

The Hong Kong Polytechnic University's School of Hotel and Tourism Management

Adresa, 1. řádek School of Hotel & Tourism Management, 17 Science Museum Road, Tsim Sha Tsui East, Kowloon
Kowloon, Hongkong
Website http://www.polyu.edu.hk/htm
Telefonní číslo +852 3400 2200