The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Pokud jde o zvyšování kvalifikace v odvětví cestovního ruchu a pohostinství, musíte být tam, kde je akce. To je Asie, nejrychleji rostoucí region cestovního ruchu na světě. Asijská kultura je tradičně příjemná a péče o detail je charakteristickým znakem asijské služby. Mezinárodní cestovatelé řadí své letecké společnosti, letiště, atrakce a hotely mezi nejlepší na světě. A na této „asijské vlně“ není lepší místo než Hong Kong.

Světová škola hotelů a turistiky

shtm20

Podle celosvětového žebříčku akademických subjektů společnosti ShanghaiRanking v roce 2020 hodnoceno jako jednička na světě v kategorii „Hospitality and Tourism Management“, celosvětově číslo 1 v kategorii „Commerce, Management, Tourism and Services“ v žebříčku University by Academic Performance v roce 2019/2020 a zařadil se na 1. místo na světě v oblasti „Hospitality, Leisure, Sport & Tourism“ podle CWUR Rankings by Subject 2017, School of Hotel and Tourism Management ( SHTM ) at the Hong Kong Polytechnic University ( PolyU) má jedinečnou pozici nejen na projíždění asijské vlny, ale také na její vedení v excelentní kvalitě vzdělávání. Již více než 40 let zdokonaluje SHTM charakteristickou vizi vzdělávání v oblasti pohostinství a cestovního ruchu a stává se symbolem excelence v této oblasti, což dokládá její motto Leading Hospitality and Tourism.

Výuka a výzkum Hotel - Hotel ICON

Se zřízením hotelu ICON, našeho průkopnického hotelu pro výuku a výzkum, se také SHTM vedoucí role SHTM ve výzkumu pohostinství. Výzkumné projekty s různými ohnisky již byly v hotelu realizovány. Tři vyhrazené pokoje pro hosty - „Zítřejší pokoje“ - vytvořené s cílem usnadnit důkladnější výzkum aplikace pokročilých konceptů v oblasti hotelového managementu pro rozvoj celého odvětví.

shtm21

Spolu s hotelem ICON naše inovativní programy inspirují novou generaci vášnivých, průkopnických profesionálů a studentů, aby zaujali své pozice lídrů v odvětví pohostinství a cestovního ruchu. S ním přecházíme od prosazování vize pohostinství a vzdělávání v oblasti cestovního ruchu k tomu, abychom se stali skutečně globální ikonou.

Mezinárodní fakulta a různé programy

SHTM má silný mezinárodní tým více než 70 akademiků s různým kulturním zázemím, kteří mají více než 400 let zkušeností v pohostinství nebo cestovním ruchu. Nechte tedy naši talentovanou fakultu, aby se vaše kariérní cesta dostala do nových výšin, ať už v oblasti hotelového průmyslu, stravovacích služeb, cestování nebo cestovního ruchu. Škola nabízí vysokoškolské a postgraduální programy v oboru hotelového managementu a / nebo managementu cestovního ruchu, které vedou k doktorovi filozofie (Ph.D.), doktorovi hotelnictví a managementu cestovního ruchu (D.HTM), magisterskému studiu a bakalářskému studiu (BSc).

Připojte se k nám a vyhrajte!

Místa

Kowloon

The Hong Kong Polytechnic University's School of Hotel and Tourism Management

Adresa, 1. řádek
School of Hotel & Tourism Management, 17 Science Museum Road, Tsim Sha Tsui East, Kowloon
Kowloon, Hongkong
Telefonní číslo
+852 3400 2200

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium