Hong Kong Baptist University School of Communication

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O škole komunikace

Škola komunikace Hongkongské baptistické univerzity byla založena v roce 1968. Poskytuje komplexní škálu komunikačních programů dostupných v Hongkongu na bakalářské a postgraduální úrovni.

V rámci čtyřletého vysokoškolského vzdělávacího programu pro program Bachelor of Communication (Vyznamenání) nabízí škola tři volby hlavních a řadu koncentrací v specializovaných oblastech. Obsahují:

  • Film: Nabídne dvě koncentrace v animacích a mediálních uměních a filmu a televizi.
  • Žurnalistika: Nabídne tři koncentrace v čínské žurnalistiky, datové a mediální komunikaci a mezinárodní žurnalistiky.
  • Vztahy s veřejností a reklama: nabízí tři koncentrace v reklamě a brandingu, organizační komunikaci a public relations.

Škola také provozuje samofinancované vysokoškolské programy a vyšší diplomové programy. Na postgraduální úrovni zahrnuje řadu možností vyučované magisterské programy v oblasti komunikace, filmu, televize a digitálních médií, produkce pro film, televizi a nová média, mezinárodní žurnalistika, mediální management. Existují také výzkumné postgraduální programy (MPhil a Ph.D).

Škola zřídila řadu výzkumných ústavů a ​​center, aby podpořila dokonalost v řadě oblastí zaměřených na výzkum a kultivovala interdisciplinární výzkum.

97877_97848_AO8K5684.JPG

Sídlí v účelové budově, má škola efektivní rozdělení výukových prostředků a přístup k nejmodernějšímu vybavení. AI Media Research Laboratory a VR

Škola udržuje těsné spojení s mediálním a kreativním průmyslem Hongkongu. Vzhledem k dlouhé historii a vlivu není překvapující, že mnohé z nejvýznamnějších pozic v těchto odvětvích zaujímají absolventi s vynikajícími úspěchy. Tyto vztahy nejen prokázaly silnou pověst Školy, ale také nabízely síťovým příležitostem pro absolventy a působily jako studna znalostí současných studentů.

Fórum sdílení absolventů, které představují významné režiséry, scénáristy a kreativní režiséři, kteří absolvovali školu, první filmové ceny na univerzitě, seminář o vítězích vítězů ceny Pulitzer a různé mistrovské kurzy a výzkumné semináře jsou příklady akcí, které škola podporuje vztahy s akademickou obcí a průmysly, v nichž budou studenti pracovat v budoucnu.

97876_97849_DSC_0302bufaaward.JPG

Vize a poslání

V souladu s filozofií univerzity "Vzdělávání osob" je posláním komunikační školy poskytnout inovativní přístup k oboru a stavět na jednotě, vedení a růstu, aby nejlépe sloužil svým studentům a komunitě. V této éře informací a komunikace znamená silný program komunikace instituci současného významu. Student žijící v 21. století by měl pochopit mnoho dimenzí komunikace, povědomí o komunikačním procesu a dobře rozvinuté dovednosti jako komunikátor. Takový program navíc kultivuje kritickou mysl a stimuluje tvůrčího ducha. Snažil se dosáhnout vynikající úrovně ve výuce, výzkumu a službách a snaží se stát, aby se škola stala místem trvalého intelektuálního osvícení a profesního pokroku.

97879_97850_AO8K5497.JPG

V souladu s oddaností Hongkongské univerzity na vzdělávací snahy nejvyšší kvality má Komunikační škola následující cíle:

Prohlášení o víře

Snažíme se být komunikační školou v Asii, respektovaná za vynikající přístup k adaptabilitě, tvořivosti, inovaci a etické praxi, pro vzdělávání budoucích vůdců a profesionálů v oblasti komunikace, pro vytváření užitečných znalostí o komunikaci a pro službu společnosti prostřednictvím komunikace.

97875_97851_L3JOURNAL_COVER_2835BNNstudiostuwork.jpg

Prohlášení o poslání

Snažíme se o naplnění naší vize prostřednictvím celoživotního vzdělávání, inovačního výzkumu a aktivní služby pro Hongkong, větší Čínu a globální komunitu.

"Pravda je ctnost" je naše motto. Domníváme se, že tato pravda bude řešena prostřednictvím svobodného, ​​zodpovědného, ​​efektivního a vyváženého sdělení přesných skutečností, rozmanitých názorů a tvůrčích prací. Abychom neustále přistupovali k pravdě a podporovali ji, usilujeme:

  • Podporovat vynikající a společensky odpovědné vedoucí představitele, praktiky a učence prostřednictvím kvalitního učení a učení
  • Posílit znalosti v různých oblastech komunikace prostřednictvím školního, tvůrčího a profesionálního výstupu
  • Předvídat a uspokojovat měnící se potřeby místních, regionálních a globálních společenství

Tato škola nabízí vysokoškolský program, jmenovitě program Bachelor of Communication (Honors).97878_97852_Keystonedolbyhkbu_20181029_COMD2.jpg

Místa

Hongkong

Hong Kong Baptist University School of Communication

Telefonní číslo
3411 8154

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium