The Hong Kong University of Science and Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

IntroHKUST","author_url":"","source":""}" />

The Hong Kong University of Science and Technology ( HKUST ), HKUST zátoce Clear Water v Hongkongu, je výzkumně zaměřená instituce, která je na prvním místě mezi nejlepšími mladými univerzitami na světě (Times Higher Education Young University Rankings, 2020). Díky mezinárodnímu rozhledu a globální reputaci si univerzita klade za cíl stát se přední univerzitou, a to jak na místní, tak na mezinárodní úrovni, a to prostřednictvím excelence ve výuce a výzkumu.

S bezprecedentní poptávkou po špičkových talentech na podporu rozvoje Hongkongu a celého světa bude zřízena The Hong Kong University of Science and Technology (Guangzhou) ( HKUST (GZ)) v Nansha, jižně od Guangzhou, aby spolupracuje se svým protějškem Clear Water Bay (CWB), vychovává talenty a usnadňuje spolupráci mezi Hongkongem, oblastem Guangdong-Hong Kong-Macao Greater Bay (GBA) a dalšími oblastmi v oblasti vzdělávání, výzkumu a přenosu znalostí.

Proč HKUST ?

HKUST" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/14/144607_WhyHKUST.JPG" alt="Why HKUST" data-json="{"author":"Photo courtesy of HKUST","author_url":"","source":""}" />

Výrazná akademická struktura HKUST

HKUST Distinctive Academic Structure" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/14/143609_TheHKUSTDistinctiveAcademicStructure.jpg" alt="The HKUST Distinctive Academic Structure" data-json="{"author":"Photo courtesy of HKUST","author_url":"","source":""}" />

HKUST (GZ) využije dobře zavedené disciplinární základy (věda, inženýrství, obchod, humanitní vědy a sociální vědy a mezioborové programy) v areálu Clear Water Bay a bude mapovat nová teritoria ve vysokoškolské pedagogice prostřednictvím jedinečného a -konvenční struktura hubu skládající se ze čtyř akademických hubů ( funkce , informace , společnost a systémy ) a širokého spektra špičkových oblastí výzkumu.

HKUST nabízí řadu postgraduálních výzkumných programů, které vedou k získání titulu Master of Philosophy and Doctor of Philosophy (Ph.D.). Podrobnosti o programu naleznete zde .

Stipendium a financování

ScholarshipHKUST","author_url":"","source":""}" />

HKUST poskytuje štědré stipendia pro studenty, aby mohli pokračovat v postgraduálním studiu, pokrývající školné, ubytovací poplatky a životní náklady studentů v Hongkongu.

Studenti, kteří se věnují MPhil a Ph.D. na plný úvazek programy budou mít zaručené univerzitní ubytování v prvních dvou letech studia. Existují také další možnosti financování, například Overseas Research Award & Greater Bay Area Research Award a další. Další informace naleznete zde .

Pilotní režim HKUST (Guangzhou)

img 4HKUST","author_url":"","source":""}" />

Ve shodě s přípravnými pracemi na vytvoření HKUST (GZ) se HKUST má válí pilotní projekt Guangzhou na akademické půdě Clear Water Bay (CWB) pro spuštění zapsal výzkum postgraduálních studentů (RPG) a od 2019/20. Pilotní schéma HKUST (GZ) 2021/22 je nyní otevřené pro aplikace. Cílový příjem je 150 studentů, kteří mají být přijati na plný úvazek Ph.D. nebo MPhil programy. Studentům přijatým v rámci tohoto programu bude poskytnuto postgraduální studium a zaručené univerzitní ubytování. Univerzita také nabídne obnovitelný RedBird Ph.D. stipendium ve výši 40 000 HK $ ročně na vynikající Ph.D. kandidátů, jako uznání jejich vynikajících akademických výsledků a výzkumné kapacity. Další informace naleznete zde .

Univerzita nyní vyzývá k přijímání žádostí o přijetí na období 2021/22 Fall Term (počínaje zářím 2021). Podat žádost hned !

Místa

Hongkong

The Hong Kong University of Science and Technology

Adresa, 1. řádek
Clear Water Bay, Kowloon
Hongkong, Hongkong

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Magistr
Tato škola dále nabízí: