The Hong Kong University of Science and Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

img 1The Hong Kong University of Science and Technology ( HKUST ), která se nachází v srdci Asie, je mladá a významná výzkumná univerzita v Hongkongu. HKUST 32. místě ve světovém žebříčku QS World University (2019) a nabízí široký výběr postgraduálních studií v oblasti vědy, techniky, obchodu a managementu, humanitních a sociálních věd, environmentálních studií a veřejné politiky vedoucí k magisterskému titulu filosofie (MPhil) a doktora filosofie (PhD). Všechny programy jsou vyučovány v angličtině.

Globální a rozmanité výzkumné společenství

img 2 Největší místo vždy tvoří největší lidé. HKUST má silný tým

Výzkum excelence v HKUST

img 3 Připojíte-li se k výzkumné komunitě na HKUST , budete jedním z nás společně inovovat svět. S našimi renomovanými profesory a nejmodernějšími výzkumnými zařízeními HKUST vždy řídí významný technologický a vědecký pokrok. Jeho excelenci v oblasti výzkumu lze doložit výsledkem č. 1 mezi všemi místními institucemi v rámci cvičení pro hodnocení výzkumu prováděného vládou Hongkongu v roce 2014. Také HKUST

Plně financované výzkumné postgraduální studia

Pro podporu studia poskytuje HKUST také postgraduální studentství s měsíční stipendií 17 330 $ HK (~ 2 200 USD) studentům postgraduálního výzkumu na plný úvazek. Financování je až 2 roky pro prezenční student MPhil a 4 roky pro prezenční doktorandku. Kromě toho bude univerzita poskytovat první univerzitní ubytování během prvních dvou let výzkumu. Ještě lépe jsou k dispozici různé možnosti financování a stipendií na podporu vašich výzkumných studií na HKUST , včetně zámoří za výzkumné ceny, Fulbright Junior Research Awards, grantů na výzkumné cesty atd.

Univerzita nyní vybírá přihlášky do přijímacího řízení na rok 2020/21.

Místa

Hongkong

The Hong Kong University of Science and Technology

Adresa, 1. řádek
Clear Water Bay, Kowloon
Hongkong, Hongkong

Programy

Manažerské kurzy
Tato škola dále nabízí: