ADEN Tegucigalpa

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

ADEN je mezinárodní vzdělávací síť akreditované ACBSP, jehož hlavní činností je její School of Business, která byla založena v roce 1992. Je zaměřen na profesní rozvoj manažerů a obchodních manažerů, jak modality jako e-learning; av současné době má 26 kanceláří po celé 17 zemí v Latinské Americe a Evropě.

Centrála se nachází v metropolitní oblasti hlavního města Hondurasu, jeho hlavní městské a obchodního centra. Honduraské ekonomika řadí jako osmý desátý největší ekonomikou v Latinské Americe.

Aden Business School jsme se snažili, aby vypracovala návrh s širokou škálu programů, magisterském a postgraduálním studiu, aby vyhovoval velikosti a požadavky odborníků v budoucnosti Hondurasu.

mezinárodních workshopech

Jako součást vzdělávacího návrhu na našem Allumni jsme vyvinuli řadu mezinárodních workshopech se bude konat v následujících městech: Miami, Panama a Bogotě.

Globalizace, konkurence a technologie rozmazané hranice podniku. V průběhu akademického týdne, jsou k dispozici nástroje pro správu, které dávají harmonii a synchronizaci mezi různými proměnnými jsou zapojené do mezinárodního koncertní činnosti.

Teorie a praxe v geopolitických, obchodních, finančních procesů je integrován, a humánní řízení interkulturních týmů. Co by se dalo očekávat tohoto kurzu je vize směru, to znamená, politické rozhodnutí o rozhodování managementu a operativní rozhodnutí.

Kurz bude probíhat od dialogued expozici s reálnými příklady a "živé" z myšlenek, situací a planteos vytvořených studenty v reálném životě, a spojit se s pojmy vznesených v průběhu stejných případech kurzu.

Cílem je dosáhnout fórum pro dialog, vytváření sítí a výměnu nových trendů v obchodním světě.

Workshopy se konají v různých městech a v různých měsících:

Panamaměsíc červenec

Bogotáměsíc září

Miamiměsíc říjen

Místa

Tegucigalpa

Adresa, 1. řádek
Boulevard Supaya, Metrópolis Torre 1, Piso 16.
Tegucigalpa, Oddělení Francisco Morazán, Honduras

Programy

Tato škola dále nabízí: