Texila American University TAU

Úvod

Read the Official Description

Texila American University (TAU) se nachází v Guyaně, v anglicky mluvící zemi v Jižní Americe. TAU vzdálenosti a on-line vzdělávací program se zavazuje poskytnout kariéra-orientované vzdělávací programy na diplom, bakalářské, magisterské / postgraduální a doktorandské úrovni prostřednictvím široké sítě po celém světě.

Vzdálenost On-line vzdělávání je jedním ze způsobů, jak Flexibilní pro studenty získat vzdělání z jejich vlastního města. Studenti si mohou vybrat náš Vzdálenost a online Learning Program a těžil flexibilitou on-line vzdělávání z webového Campus (Náš Online Learning Management System). V posledních několika letech, TAU vzdálenosti a on-line vzdělávání je inovativní přístup k rozvoji a zajišťování vzdělávání, bylo jedním z nejlepších poskytovatelů distančního a on-line vzdělávání. TAU Distance & Online vzdělávání vyvinula vzdělávací systém, který je inovativní a efektivní. TAU navrhl unikátní on-line učení proces učení (OTLP) pro Distance Online programy.

akademické programy Univerzita nabízí jak krátkodobé a dlouhodobé programy vedoucí k bakalářské magisterských, doktorský, které jsou běžné, stejně jako inovativní. Většina z těchto programů byly vyvinuty po počátečním průzkumu poptávky po těchto programů. Jsou zahájeny s cílem naplnit potřeby studentovy pro:

Osvědčení Zlepšování dovedností Získání odborných kvalifikací Další vzdělávání a profesní rozvoj na pracovišti Self-Enrichment Diverzifikace a aktualizace znalostí a posílení.

Výběrový proces Výběrové řízení bude otevřený, transparentní a odpovědné. Každý žadatel, který splňuje kritéria způsobilosti budou mít možnost soutěžit o dostupných míst. Uchazeči budou vybráni na základě vstupního testu / Merit / rozhovor a doporučila kandidáty v provozu od univerzit.

Naše Akreditace WHO: Texila American University (TAU) je uveden v Světové zdravotnické organizace - Avicenny Directories, která je veřejně přístupná databáze škol, vysokých škol, univerzit a pro vzdělávání akademických profesí ve zdravotnictví.

UNGLOBAL: Texila American University byla přidána k registraci účastníků programu OSN Global Compact.

Imed: TAU je uveden v mezinárodní lékařské vzdělávání Directory (Imed). To je přesné a up-to-data sestavení mezinárodních lékařských fakultách uznaných příslušnou vládní agenturou na lékařské fakultě v dané zemi. Uznání podle ECFMG přímo závisí na tom, zda škola je uvedena v tomto adresáři.

GAME: Globální aliance pro lékařské vzdělávání (Game) se zaměřuje na rozvoj inovací v oblasti lékařského vzdělávání po celém světě.

AMEE: AMEE je mezinárodní asociace pro lékařské vzdělávání poskytuje kurzy výuky, hodnocení a výzkumné dovednosti pro učitele v medicíně a ve zdravotnictví.

NAC: TAU je uznána ministerstvem školství prostřednictvím registrace s Národní akreditační rady Guyany.

SwAPP: Náš Klinický výzkumný program získala akreditaci od švýcarské asociace farmaceutických profesionálů

IADL: TAU je schválen členem s Mezinárodní asociací pro distanční vzdělávání, Velká Británie.

Charakteristické rysy našeho on-line vzdělávací platforma:

Uživatel přístrojová deska nabízí rychlý přehled se vším, co souvisí s uživateli Lekce obsah se statutem uživatelského dokončena stavu a průběhu Digitální knihovna obsahuje videa, audia, PDF, kancelářských dokumentů se snadnou rozhraním Fórum - online diskuse místo pro školitele a studenty pro jednotlivé subjekty Blogs- student může vytvořit blogy nebo psát komentáře na blogy Online chat - student může chatovat s lektory a ostatními studenty, nebo vytvořit prostor pro chatu Interní zpráv s 2000 zpráv pro jednotlivé uživatele tak, že studenti mohou posílat zprávy na lektory a ostatními studenty Online test na jednotlivé jednotky a dílčích jednotek s lhůtě Seznam projektů s termínem, dobou trvání a značek Sledování pokroku a zprávy generátory Přizpůsobitelné oznamovací systém prostřednictvím e-mailu

This school offers programs in:
  • Angličtina

Programs
V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree:

Videos

Welcome message from UBIS Dean

Texila American University- Frequently Asked Questions on Our Distance & Online Programs

Contact
Adresa destinace
Texila American University
Critchlow, Woolford Avenue

Georgetown, Demerara-Mahaica, GY