Přečtěte si oficiální popis

o U

 • V současné době dramatické změny, znalosti a technologie se staly prvky, které jsou součástí každodenního života lidí, převážně v důsledku skutečnosti, že jsou spojeny s celou produktivní sociální proces, práci a nikoliv pouze v naší zemi, ale celý svět. V této souvislosti je vysokoškolské vzdělání představuje zásadní rozvíjet dovednosti a získat potřebné dovednosti které vyžaduje nové ekonomiky pilíře. Tento faktor delegovány na vysokou školu velmi důležitou roli nejen pro školení odborníků, ale především pro generování nových poznatků, aby vyhovovaly potřebám stále více konkurenčním světě.
 • Galileo University je vyšší vzdělávací instituce, jejímž výsledkem 37 let práce a neustálé úsilí vybrané skupiny odborníků v čele s Dr. Eduarda Suger Cofiño, Ph.D., zakladatel a rektor, kterému se podařilo vytvořit zcela jiný vzdělávací návrh tradiční a je impulsadora se velmi jasným mottem: " aby vychovávat je pro změnu vize a transformovat životy."
 • V této souvislosti Galilean, akademický svět je podřízen lidského rozvoje a zvýšení konkurenceschopnosti. Má na svém kontě s více než 25 let zkušeností v oblasti vysokého školství naší země, který byl původně jako fakulty systémového inženýrství, informatiky a výpočetní techniky univerzity Francisca Marroquina, a nyní jako dům vysokoškolské vzdělání zavázala k výcviku a přípravy profesionálů po celém světě uznání.
 • To bylo schváleno Vrchní rady soukromého vzdělávání v říjnu 2000, což je první univerzita v Guatemale s technologickým přístupem dělá. Z tohoto důvodu, pro nás je velmi důležité, že máte znalosti o vzniku naší univerzity, akademické instituce, nabízených kurzů a všemi detaily, které nás identifikují jako předvoj instituce, která označil svou práci, konkurenční vkládání naší země v technologické éry a nové globalizace 21. století.
 • Galileo University zažívá výrazný růst, který byl popsán jako "mimořádné" v posledních letech. To bylo jak počet studentů a počet programů, a učinil Galileo notoricky jedním z nejvýznamnějších univerzit ve Střední Americe. Jedná se o produkt jasnou vizi a pevné odhodlání k ní.

pozadí

 • Dvacáté století bylo svědkem nejúžasnější a překvapující pokrok vědy a techniky. Nejen to dovolilo sledovat vznik atomového věku, ale také elektronický počítač a kosmického věku. V důsledku tohoto vědeckého a technologického trháku, univerzity měli obrovskou poptávku po vzdělávacích služeb v těchto oblastech studia. Zejména oblast informatiky zažívá velké poptávce, která je výsledkem příčné růstu informatiky prakticky ve všech oblastech lidského poznání a dokonce i v každodenních postupů společnosti.
 • V roce 1977 School of systémového inženýrství, informatiky a výpočetní techniky, FISICC se ukázal jako technologické fakulty Univerzity Francisca Marroquina, v reakci na rostoucí potřebu kvalifikovaných odborníků v informatice.
 • S 22 let úspěšné zkušenosti a na rychlé změny času a globalizace znalostí, FISICC snažila zaujímají významné místo ve výchově nových generací v Guatemale a Latinské Americe.
 • Ústava Guatemaly uznává naléhavou potřebu vytvářet nové a lepší zdroje výchovy pro Guatemalans jen pro čtení v rámci článku 71, který zní: "To je deklarován veřejné užitečnosti a potřebnosti zřízení a udržování škol, kulturní a muzeí ".
 • V reakci na tyto potřeby, nadace Santo Domingo, nezisková instituce, která se objevila s cílem účinně přispět k rozvoji naší země, a to zejména ve vzdělávacích, technologických, kulturních a uměleckých oborů byla vytvořena.
 • Vyhláška 82 - 87, kongres Guatemaly, ve svém článku 1 "přírody a účely", říká: "Soukromé univerzity jsou nezávislými institucemi vyvíjet a organizovat odpovídající privátní vyšší vzdělání národa, požívají svobodu k vytvoření jejich fakult, kateder a ústavů, rozvíjet své akademické a pedagogické činnosti, stejně jako pro rozvoj jejich plánů a osnov, s cílem přispět k odbornému vzdělávání, vědecký výzkum, šíření kultura a studium a řešením národních problémů ". Na základě výše uvedeného je Santo Domingo nadace rozhodla vytvořit Galileo University.

pohled

Máme podporovat vývoj lidského myšlení, převrat vyšší vzdělání.

mise

Naším posláním je příprava odborníků s world-class akademické kvality, vysoké duchu spravedlnosti a lidských a etických hodnot ve službách naší společnosti, zahrnující vědu a moderní technologie. Zavázali jsme se k naší zemi dát možnost přístupu k vysokoškolské studium všem osobám bez ohledu na rasu, společenské postavení nebo zeměpisné polohy Naším cílem je vytvoření skutečných účastníků při řešení problémů sociálního rozvoje guatemalské komunity. Jsme vzdělávací instituce, která podporuje využití vědy a techniky k řešení vnitrostátních problémů.

Programy se vyučují na:
španělština

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Universidad Galileo

Master of diplomacie a mezinárodních vztahů vychází z potřeby vyškolit odborníky v mezinárodní a meziresortní řízení s vědomím, právo a mezinárodní praxi, akademické vzdě ... [+]

o

Master of diplomacie a mezinárodních vztahů vychází z potřeby vyškolit odborníky v mezinárodní a meziresortní řízení s vědomím, právo a mezinárodní praxi, akademické vzdělání a praxi, která umožňuje vytváření a využívání možností rozvoje v oblastech spolupráce, diplomacie, politika, obchod, průmysl a kulturu ve prospěch Guatemaly a Guatemaly.

CÍLE

Připravit odborníky s dovednostmi pro úspěšné zapojení do jakékoli činnosti zahrnující, institucionální, firemních vztahů státních a mezinárodních organizací a jejich poboček v oblasti protokolu a mezinárodních manažerských dovedností servis.

pensum ... [-]
Guatemala Guatemala City
September 2019
Denní studium
Kombinované
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Universidad Galileo

Přispívají k tvorbě vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří vyvíjejí komplexní a konkurenceschopné v oblasti strategické navrhování a realizaci projektů Public Image pro ... [+]

o

Cíle:

Přispívají k tvorbě vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří vyvíjejí komplexní a konkurenceschopné v oblasti strategické navrhování a realizaci projektů Public Image pro jednotlivce, institucí a firem s hlubokou znalostí manipulace s public relations, zobrazování a média komunikace.

pensum

PRVNÍ ROK

1. cyklus

ANALÝZA slyšení a nakládání s veřejným míněním VYJÁDŘENÍ A NE VERBÁLNÍ VERBÁLNÍ tělo Image

2. cyklus

ROZHOVOR PRESS VYSÍLÁNÍ POLITICKÝ IMAGE (politický marketing, propaganda a PUBLICITY) Technologie, média Public Image

3. cyklus

KOMUNIKACE a veřejná politika LABEL a protokol Mluvčí a zpráva ... [-]
Guatemala Guatemala City
July 2019
Denní studium
Kombinované
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Documental Universidad Galileo