Přečtěte si oficiální popis

Naše sídlo se nachází v Europlaza Světové obchodní centrum, strategické poloze v srdci nejexkluzivnější a nejvíce abolengo Guatemala City: zónou 14. Tato oblast je charakterizována jako bod konvergence, kde se nacházejí důležité obchodní a středisek, díky čemuž je snadno dostupné pro většinu firem vedení pracující v Guatemala City.

Guatemala ekonomika je typický pro rozvojové země, což představuje jednu z největších ekonomik Střední Ameriky. To je důvod, proč v Aden Business School se snažili podat formální návrh, který naplňuje potřeby a požadavky manažerů v zemi.

Snažíme se podporovat a doprovázet firem, podnikatelů a manažerů v konstrukci hlubokým smyslem pro etiku a školení vedoucích pracovníků.

mezinárodních workshopech

Jako součást vzdělávacího návrhu na našem Allumni jsme vyvinuli řadu mezinárodních workshopech se bude konat v následujících městech: Miami, Panama a Bogotě.

Globalizace, konkurence a technologie rozmazané hranice podniku. V průběhu akademického týdne, jsou k dispozici nástroje pro správu, které dávají harmonii a synchronizaci mezi různými proměnnými jsou zapojené do mezinárodního koncertní činnosti.

Teorie a praxe v geopolitických, obchodních, finančních procesů je integrován, a humánní řízení interkulturních týmů. Co by se dalo očekávat tohoto kurzu je vize směru, to znamená, politické rozhodnutí o rozhodování managementu a operativní rozhodnutí.

Kurz bude probíhat od dialogued expozici s reálnými příklady a "živé" z myšlenek, situací a planteos vytvořených studenty v reálném životě, a spojit se s pojmy vznesených v průběhu stejných případech kurzu.

Cílem je dosáhnout fórum pro dialog, vytváření sítí a výměnu nových trendů v obchodním světě.

Workshopy se konají v různých městech a v různých měsících:

Panamaměsíc červenec

Bogotáměsíc září

Miamiměsíc říjen

Programy se vyučují na:
Angličtina
španělština

Tato škola dále nabízí:

MSc

ADEN campus Guatemala

Vytvoření komplexní vize pro LIDSKÉ talent management ... [+]

VIZE INTEGRAL PRO ŘÍZENÍ lidského talentu

CÍLE

Zvýšit technickou a lidský profil s manažerského a strategického vedení účinných dovednosti řízení lidských zdrojů. Radí organizacím na řízení lidských zdrojů, provádění diagnostiky a akční alternativy. Rozvíjet strategické plány v oblasti lidských zdrojů zarovnané na řízení podniku. Vyvinout nástroje pro správu a vaše aplikace. Monitor kulturní změny, rozvíjet organizační hodnoty a kompetencí. Radí vedoucí pracovníci a týmy odpovědný za výkon své úlohy řízení. Určete potřeby struktury, pozic a profily organizace. Hnací proces vyhledávání a výběru zaměstnanců a odpovídající socializaci do společnosti. Design, provádění a sledování rozvojové plány a školení. Vyvinout nástroje pro řízení a hodnocení výkonnosti. Provádět kontrolní řízení lidských zdrojů, přípravu zpráv a příspěvků pro vrcholového vedení. Účastnit se společností v analýze výsledků a organizační strategické přeplánování. ... [-]
Guatemala Guatemala City
September 2019
Denní studium
Online & Campus forma
Přečtěte si více v češtině
ADEN campus Guatemala

INTEGRA MARKETING svou strategii ... [+]

INTEGRA MARKETING Vaše strategie

CÍLE

Posoudit změny v životním prostředí, spotřebitele a technologii a jeho dopad na strategii firmy. Strukturování návrhy určené od hodnoty zákazníka, segmentované a přizpůsobené současným požadavkům, a to buď v tuzemském i zahraničním trhu. Digitální nástroje integrovat různé marketingové procesy. • Rozvíjet systémový přístup, který umožňuje propojení procesů, činností a nástrojů. Budovat a udržovat vztahy se zákazníky založené na uznání nesplněných příležitostí, rozvoj vhodných forem a způsobů použití metriky pro měření míry spokojenosti. Experientialize procesů pomocí simulace pro pochopení reality široce. S přihlédnutím k dopadu nových marketingových nástrojů při vytváření a udržování trvalé vztahy ... [-]
Guatemala Guatemala City
September 2019
Denní studium
Online & Campus forma
Přečtěte si více v češtině
ADEN campus Guatemala

INNOVATE vedoucí pozici na trhu ... [+]

INNOVATE vést TRHY

CÍLE

Přenášet a motivovat pojetí inovace jako skutečný postoj a jako platný způsob, jak se blíží realitě. Adresování inovační projekt, vzhledem k proměnné, které se rodí s identifikaci příležitostí a potřeb zákazníka. Přední inovačních procesů v rámci organizace, firmy či instituce, politiky a navrhování a hodnocení inovativních řešení, aby konečně bylo možné implementovat do svých vlastních pracovních prostředích. Mobilizaci vůli a zdroje k inovacím produktů a služeb, procesů, organizační systémy a přístup a vývoj trhu. Diagnostikování stavu inovací v každé firmě navrhnout, realizovat a rozvíjet firemní kulturu inovací, ovlivňuje všechny oblasti firmy generující produktů, služeb, procesů a / nebo inovativní zkušenosti. ... [-]
Guatemala Guatemala City
September 2019
Online & Campus forma
Přečtěte si více v češtině
ADEN campus Guatemala

Jak řídit Úspěšné projekty ... [+]

Jak řídit PROJEKTY ÚSPĚŠNÁ

CÍLE

Osvojit si znalosti, dovednosti a nástroje nezbytné pro správné, účinné a efektivní správu projektů, podle faktografie (osvědčených postupů) definované Project Management Institute (PMI) v 5. ed PMBOK. (Průvodce Project Management Body of Knowledge - PMBOK Guide). Znát a používat tento proces formulovat a vyhodnocovat investiční projekt: identifikovat, změřit, vyhodnotit, pořádek a porovnávat a tím určit správný projekt. Použít softwarové nástroje pro umělecké tvorby procesů a projektového řízení. Vlak své dovednosti jako projektový manažer pomocí simulátorů pro správu, stejně jako dopravní pilot jsou školeni v letových simulátorů. Naučit se identifikovat kritické proměnné, které určují úspěch projektů. Správa situace rizika a nejistoty, s cílem maximalizovat pravděpodobnost a důsledky pozitivních událostí a minimalizace pravděpodobnosti a následků nepříznivých událostí cílů projektu. Zvýšit řádnou správu pravém projektu, aplikovat agilní techniky řízení. Byl krok právní úprava pro mezinárodní certifikací Project Management Institute PMP® (Project Management Professional) a PMI-ACP ® (PMI Agile Certified Practitioner). ... [-]
Guatemala Guatemala City
September 2019
Denní studium
Online & Campus forma
Přečtěte si více v češtině
ADEN campus Guatemala

Master of Science ve strategickém programu Management je určena pro částečně dokončeny pružná pracovní doba. ... [+]

CÍLE

Organizace se zaměřuje na nejvhodnější strategii a posoudí její efektivitu. Navržení obchodní model v souladu se strategií. • určit vlastnosti působnosti rozhodnutí na strategické úrovni, aby byly vedeny v dvojznačnosti. Srovnejte procesy a zdroje k dosažení firemních cílů. Integrované řízení řízení podniku na základě jeho strategii. Vypracovat podnikatelský plán a dovednosti, aby zajímat potenciální investory. Diagnostikovat hospodářskou a finanční situaci podniku. Identifikovat kritické faktory pro zlepšení finanční výkonnosti. Správa zdrojů s optimálními kritéria účinnosti. Podnikatel plán financování. Zaujmout proaktivní postoj k nejednoznačnosti a nejistoty. ... [-]
Guatemala Guatemala City
September 2019
Denní studium
Online & Campus forma
Přečtěte si více v češtině
ADEN campus Guatemala

Integrovaný přístup pro efektivní obchodní řízení ... [+]

FOCUS INTEGRATOR MANAGEMENT efektivnější obchodní

CÍLE

Pochopení obchodní fenomén, z porozumění a vypracování strategie, manažerských zkušeností. Definovat a vyvinout nástroje pro řízení podniku. Realizovat obchodní plán s důrazem na profesionální řízení prodeje. Kontroly obchodní management, dává účastníkům příležitost zhodnotit jeho řízení. Demystifikace využití internetu jako platformu pro nový rozvoj podnikání. Identifikovat potřebné a účinné nástroje pro lidský zdroj, který dělá obchodní týmy dosáhnout svého profesionalizace, čelí čím dál náročnější trhy.

příjemci... [-]

Guatemala Guatemala City
September 2019
Denní studium
Online & Campus forma
Přečtěte si více v češtině