ADEN campus Guatemala

Úvod

Read the Official Description

Naše sídlo se nachází v Europlaza Světové obchodní centrum, strategické poloze v srdci nejexkluzivnější a nejvíce abolengo Guatemala City: zónou 14. Tato oblast je charakterizována jako bod konvergence, kde se nacházejí důležité obchodní a středisek, díky čemuž je snadno dostupné pro většinu firem vedení pracující v Guatemala City.

Guatemala ekonomika je typický pro rozvojové země, což představuje jednu z největších ekonomik Střední Ameriky. To je důvod, proč v Aden Business School se snažili podat formální návrh, který naplňuje potřeby a požadavky manažerů v zemi.

Snažíme se podporovat a doprovázet firem, podnikatelů a manažerů v konstrukci hlubokým smyslem pro etiku a školení vedoucích pracovníků.

mezinárodních workshopech

Jako součást vzdělávacího návrhu na našem Allumni jsme vyvinuli řadu mezinárodních workshopech se bude konat v následujících městech: Miami, Panama a Bogotě.

Globalizace, konkurence a technologie rozmazané hranice podniku. V průběhu akademického týdne, jsou k dispozici nástroje pro správu, které dávají harmonii a synchronizaci mezi různými proměnnými jsou zapojené do mezinárodního koncertní činnosti.

Teorie a praxe v geopolitických, obchodních, finančních procesů je integrován, a humánní řízení interkulturních týmů. Co by se dalo očekávat tohoto kurzu je vize směru, to znamená, politické rozhodnutí o rozhodování managementu a operativní rozhodnutí.

Kurz bude probíhat od dialogued expozici s reálnými příklady a "živé" z myšlenek, situací a planteos vytvořených studenty v reálném životě, a spojit se s pojmy vznesených v průběhu stejných případech kurzu.

Cílem je dosáhnout fórum pro dialog, vytváření sítí a výměnu nových trendů v obchodním světě.

Workshopy se konají v různých městech a v různých měsících:

Panamaměsíc červenec

Bogotáměsíc září

Miamiměsíc říjen

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • španělština

Vidět MSc » Vidět Certifikáty » Vidět PhD » Vidět EMBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr V Human Capital

Online & Campus forma Denní studium February 2018 Guatemala Guatemala City

Vytvoření komplexní vize pro LIDSKÉ talent management [+]

VIZE INTEGRAL PRO ŘÍZENÍ lidského talentu CÍLE Zvýšit technickou a lidský profil s manažerského a strategického vedení účinných dovednosti řízení lidských zdrojů. Radí organizacím na řízení lidských zdrojů, provádění diagnostiky a akční alternativy. Rozvíjet strategické plány v oblasti lidských zdrojů zarovnané na řízení podniku. Vyvinout nástroje pro správu a vaše aplikace. Monitor kulturní změny, rozvíjet organizační hodnoty a kompetencí. Radí vedoucí pracovníci a týmy odpovědný za výkon své úlohy řízení. Určete potřeby struktury, pozic a profily organizace. Hnací proces vyhledávání a výběru zaměstnanců a odpovídající socializaci do společnosti. Design, provádění a sledování rozvojové plány a školení. Vyvinout nástroje pro řízení a hodnocení výkonnosti. Provádět kontrolní řízení lidských zdrojů, přípravu zpráv a příspěvků pro vrcholového vedení. Účastnit se společností v analýze výsledků a organizační strategické přeplánování. příjemci Odborníci, kteří se rozhodli posílit projekci svého profilu, získává komplexní a systematický pohled na řízení lidských zdrojů. Studijní plán Mistr v oblasti HR · E-learning Mezinárodní certifikační SHRM · Presencial BUSINESS PLAN · Presencial nebo E-learning END OF MASTER a práci (TFM) · E-learning Osvědčení University of California v Irvine - prodloužení a Aden International Business School, udělen lidských zdrojů specializace certifikátu Managementt (^), aby splňovaly požadavky programu společně. Po dokončení a schválení dokončila Master of Science do lidského kapitálu vydané Swiss Business School (Švýcarsko) 1 se získá. (^) Osvědčení o dalšího vzdělávání, což neznamená titul nebo titul, které mají být vydány v USA. (1) Název vydán ve Švýcarsku. on-line mód s volitelnými podpora ve třídě akcí. Metodologie Master of Science v programu lidský... [-]

Magistr V Marketingového řízení

Online & Campus forma Denní studium February 2018 Guatemala Guatemala City

INTEGRA MARKETING svou strategii [+]

INTEGRA MARKETING Vaše strategie CÍLE Posoudit změny v životním prostředí, spotřebitele a technologii a jeho dopad na strategii firmy. Strukturování návrhy určené od hodnoty zákazníka, segmentované a přizpůsobené současným požadavkům, a to buď v tuzemském i zahraničním trhu. Digitální nástroje integrovat různé marketingové procesy. • Rozvíjet systémový přístup, který umožňuje propojení procesů, činností a nástrojů. Budovat a udržovat vztahy se zákazníky založené na uznání nesplněných příležitostí, rozvoj vhodných forem a způsobů použití metriky pro měření míry spokojenosti. Experientialize procesů pomocí simulace pro pochopení reality široce. S přihlédnutím k dopadu nových marketingových nástrojů při vytváření a udržování trvalé vztahy příjemci Odborníci, kteří jsou držiteli řídící funkce spojené s komerční oblasti, s více než třemi lety zkušeností. Majitelé firem. Všichni ti, kteří chtějí se naučit nový způsob, jak zlepšit své marketingové a prodejní dovednosti řízení. Reklamních agentur a marketingové manažery. POŽADAVKY: větší než 4-leté vysokoškolské vzdělání nebo kariéru rovného Studijní plán Dokončené PRESENCIAL ONLINE dokončena U PRESENCIAL dokončena ONLINE END OF MASTER a práci (TFM) · E-learning Osvědčení University of California v Irvine - prodloužení a Aden International Business School, který byl udělen certifikát specializace v oboru strategické řízení inovací (^), aby splňovaly požadavky programu společně. Po dokončení a schválení dokončila Master of Science v Business Innovation vydávané Swiss Business School (Švýcarsko) 1 se získá. (^) Osvědčení o dalšího vzdělávání, což neznamená titul nebo titul, které mají být vydány v USA. (1) Název vydán ve Švýcarsku. on-line mód s volitelnými podpora ve třídě akcí. [-]

Magistr V Obchodní Inovace

Online & Campus forma February 2018 Guatemala Guatemala City

INNOVATE vedoucí pozici na trhu [+]

INNOVATE vést TRHY CÍLE Přenášet a motivovat pojetí inovace jako skutečný postoj a jako platný způsob, jak se blíží realitě. Adresování inovační projekt, vzhledem k proměnné, které se rodí s identifikaci příležitostí a potřeb zákazníka. Přední inovačních procesů v rámci organizace, firmy či instituce, politiky a navrhování a hodnocení inovativních řešení, aby konečně bylo možné implementovat do svých vlastních pracovních prostředích. Mobilizaci vůli a zdroje k inovacím produktů a služeb, procesů, organizační systémy a přístup a vývoj trhu. Diagnostikování stavu inovací v každé firmě navrhnout, realizovat a rozvíjet firemní kulturu inovací, ovlivňuje všechny oblasti firmy generující produktů, služeb, procesů a / nebo inovativní zkušenosti. příjemci Vedení s minimálním zkušenostem 3 let ve vedoucích pozicích, usiluje o rozvoj kultury inovací ve firmách, pro které pracují. Studijní plán Dokončené PRESENCIAL ONLINE dokončena END OF MASTER a práci (TFM) · E-learning Osvědčení University of California v Irvine - prodloužení a Aden International Business School, který byl udělen certifikát specializace v oboru strategické řízení inovací (^), aby splňovaly požadavky programu společně. Po dokončení a schválení dokončila Master of Science v Business Innovation vydávané Swiss Business School (Švýcarsko) 1 se získá. (^) Osvědčení o dalšího vzdělávání, což neznamená titul nebo titul, které mají být vydány v USA. (1) Název vydán ve Švýcarsku. on-line mód s volitelnými podpora ve třídě akcí. Metodika Master of Science v programu Business Innovation byla navržena pro semi-dokončil rozsáhlý pružné pracovní doby. ADEN vyvinul model interaktivního učení pedagogickou s názvem MODEL TRANSFER PERICLES, který umožňuje přenos poznatků získaných na pracovišti s... [-]

Magistr V Oblasti Projektového řízení

Online & Campus forma Denní studium February 2018 Guatemala Guatemala City

Jak řídit Úspěšné projekty [+]

Jak řídit PROJEKTY ÚSPĚŠNÁ CÍLE Osvojit si znalosti, dovednosti a nástroje nezbytné pro správné, účinné a efektivní správu projektů, podle faktografie (osvědčených postupů) definované Project Management Institute (PMI) v 5. ed PMBOK. (Průvodce Project Management Body of Knowledge - PMBOK Guide). Znát a používat tento proces formulovat a vyhodnocovat investiční projekt: identifikovat, změřit, vyhodnotit, pořádek a porovnávat a tím určit správný projekt. Použít softwarové nástroje pro umělecké tvorby procesů a projektového řízení. Vlak své dovednosti jako projektový manažer pomocí simulátorů pro správu, stejně jako dopravní pilot jsou školeni v letových simulátorů. Naučit se identifikovat kritické proměnné, které určují úspěch projektů. Správa situace rizika a nejistoty, s cílem maximalizovat pravděpodobnost a důsledky pozitivních událostí a minimalizace pravděpodobnosti a následků nepříznivých událostí cílů projektu. Zvýšit řádnou správu pravém projektu, aplikovat agilní techniky řízení. Byl krok právní úprava pro mezinárodní certifikací Project Management Institute PMP® (Project Management Professional) a PMI-ACP ® (PMI Agile Certified Practitioner). příjemci Vedení s minimálně 3 let v manažerských pozicích. Profesionálové, poradci, podnikatelé a členové projektových týmů zapojených do jeho designu, hodnocení, financování a provádění, kteří si přejí mít silný nástroj pro rozhodování, provádění a monitorování práce. Studijní plán Specializovaný program: AGILE MANAGEMENT PROJEKTU · Presencial Specializovaný program na přípravu a CERTIFIKACNI CAPM® PMI PMP® ve ° E-learning BUSINESS PLAN · Presencial nebo E-learning END OF MASTER a práci (TFM) · E-learning Osvědčení University of California v Irvine - prodloužení a Aden International Business School, který byl udělen certifikát o dosažené kvalifikaci v Agile Project Management (^), aby splňovaly... [-]

Magistr V Strategického řízení

Online & Campus forma Denní studium February 2018 Guatemala Guatemala City

Master of Science ve strategickém programu Management je určena pro částečně dokončeny pružná pracovní doba. [+]

CÍLE Organizace se zaměřuje na nejvhodnější strategii a posoudí její efektivitu. Navržení obchodní model v souladu se strategií. • určit vlastnosti působnosti rozhodnutí na strategické úrovni, aby byly vedeny v dvojznačnosti. Srovnejte procesy a zdroje k dosažení firemních cílů. Integrované řízení řízení podniku na základě jeho strategii. Vypracovat podnikatelský plán a dovednosti, aby zajímat potenciální investory. Diagnostikovat hospodářskou a finanční situaci podniku. Identifikovat kritické faktory pro zlepšení finanční výkonnosti. Správa zdrojů s optimálními kritéria účinnosti. Podnikatel plán financování. Zaujmout proaktivní postoj k nejednoznačnosti a nejistoty. příjemci TARGET Ředitelé, manažeři a vedoucí pracovníci s minimálním zkušenostem 3 let ve vedoucích funkcích, podílet se na analýzy, plánování a přijímání strategických rozhodnutí nebo rozhodnutí, které mají vliv na výsledky společnosti. POŽADAVKY profesního kolej stupeň větší nebo roven délce trvání 4 roky. osnovy GENERACE Business Strategies-Presencial 50hs Strategické implementační A Balanced Scorecard-Presencial 40hs BUSINESS HODNOCENÍ A Projection-Presencial 40hs Obecná adresa E-Learning Obchodní plán nebo E-Learning ve třídě END OF MASTER a mezi pracovním a soukromým e-learning Osvědčení University of California v Irvine - prodloužení a Aden International Business School, společně s certifikátem: Specializace ve strategickém řízení podniku (^), kteří splňují požadavky programu. (^) Osvědčení o dalším vzdělávání, které nedokazuje titul nebo titul, které mají být vydány v USA. Na konci vyplněný a po schválení se získá titul Master of Science v strategického managementu, který byl udělen Swiss Business School (Švýcarsko). Metodologie Master of Science ve strategickém programu Management je určena pro částečně dokončeny pružná pracovní doba. ADEN vyvinul model interaktivního učení pedagogickou s názvem... [-]

Magistr V Strategických Prodejů

Online & Campus forma Denní studium February 2018 Guatemala Guatemala City

Integrovaný přístup pro efektivní obchodní řízení [+]

FOCUS INTEGRATOR MANAGEMENT efektivnější obchodní CÍLE Pochopení obchodní fenomén, z porozumění a vypracování strategie, manažerských zkušeností. Definovat a vyvinout nástroje pro řízení podniku. Realizovat obchodní plán s důrazem na profesionální řízení prodeje. Kontroly obchodní management, dává účastníkům příležitost zhodnotit jeho řízení. Demystifikace využití internetu jako platformu pro nový rozvoj podnikání. Identifikovat potřebné a účinné nástroje pro lidský zdroj, který dělá obchodní týmy dosáhnout svého profesionalizace, čelí čím dál náročnější trhy. příjemci Vedení s minimálním zkušenostem 3 let ve vedoucích pozicích, které vyžadují porozumět a řídit pokročilé nástroje pro návrh a realizaci marketingových strategií, ať už v produktech nebo službách, v tuzemsku iv zahraničí. Studijní plán Účinné strategie OBCHODNÍ · Presencial 40hs Modely digitálního marketingu · Presencial 40hs ADVANCED marketingové taktiky · tvář 50hs Řízení lidských obchodního zařízení. E-Learning Podnikatelského záměru. Presencial nebo E-Learning END mistrovských prací. E-Learning Osvědčení University of California v Irvine - prodloužení a Aden International Business School, který byl udělen certifikát specializace ve strategickém řízení prodeje (^), aby splňovaly požadavky programu společně. Po dokončení a schválení dokončila Master of Science strategického prodeje poskytnutou Swiss Business School (Švýcarsko) 1 se získá. (^) Osvědčení o dalšího vzdělávání, což neznamená titul nebo titul, které mají být vydány v USA. (1) Název vydán ve Švýcarsku. on-line mód s volitelnými podpora ve třídě akcí. Metodologie Master of Science programu strategického prodeje byla navržena pro semi-dokončil rozsáhlý pružné pracovní doby. ADEN vyvinul model interaktivního učení pedagogickou s názvem MODEL TRANSFER PERICLES, který umožňuje přenos poznatků získaných na pracovišti s praktickým přístupem; vyvinul interaktivní... [-]