The University Of Georgia

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

The University Of Georgia je vysoce postavená, největší soukromá vzdělávací instituce se sídlem v Tbilisi v Gruzii, která je členem Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání (EHEA), Bologna Follow-Up Group - BF UG , Kodaňská deklarace (základ pro rozvoj rámce pro vzájemné zajišťování kvality pro vzdělávání a odbornou přípravu v Evropě), sítě ENIC-NARIC ( akademické uznávání a mobilita EU ); MCI v Indii, MSRT uznání v Íránu, Yok v Turecku a mnoho podobných vzdělávacích integrací a dohod. Tato a univerzitní úroveň univerzitního výzkumu vedla k tomu, že univerzitní výkony v regionu jsou velmi vynikající a tituly a diplomy jsou akreditovány po celém světě a jsou vysoce přijatelné v EU a USA.

UG se podařilo získat nejlepší vzdělávací infrastrukturu a vysoké vzdělávací standardy v oblasti Kavkazu. Dnes je UG ve vedoucích řadách regionálních vzdělávacích institucí, které se věnují osobnímu růstu každého studenta, takže nejenže absolvují odborně vyškolené odborníky, ale jsou také připraveni na výzvy reálného světa. The University Of Georgia je vybavena moderními počítačovými technologiemi a nejnovějšími laboratořemi. V souladu s teoretickými znalostmi mají studenti možnost získat praktické zkušenosti a pracovat s různými technickými a vědeckými prostředky. Naše fakulta je zaměřena na výuku kreativně as nadšením, pomáhá vychovávat mladé profesionály s prokázaným závazkem vůči veřejnosti. Pro zahraniční studenty, The University Of Georgia současné době nabízí programy v těchto oblastech:

 • Podniková správa (bakalářský);
 • Master of Business Administration (absolvent);
 • Inženýrství / IT (bakalářský);
 • IT inženýrství (absolvent);
 • Anglická filologie (vysokoškolák);
 • Ošetřovatelství;
 • Lékárna (vysokoškolák);
 • Stomatologie (jednorázová)
 • Všeobecné lékařství (jeden cyklus)
 • Magistr Mezinárodního Programu Obchodního Právo (Absolvent);
 • Master of Education Administration (absolvent)

UG je hrdá na svou různorodou komunitu s mezikulturním uvědoměním. Vítá studenty z celého světa, což z něj činí centrum znalostí s mezinárodní ambicí. Mezinárodní studenti mají rovné příležitosti, včetně plnohodnotných možností studentského života a profesního rozvoje. UG podporuje zdravý životní styl a nabízí vynikající infrastrukturu pro aktivní sport a fitness. Studenti mají přístup na různé vnitřní i venkovní sportovní stadiony, stejně jako tenisové kurty a dobře vybavené fitness centrum. UG studenti mají možnost zakládat kluby a přinést do života inovativní nápady a zapojit se do vzrušujících aktivit. Studenti dostávají podporu, aby plně realizovali svůj potenciál a zažili nezapomenutelné okamžiky na The University Of Georgia . Dnes má univerzita tu čest nabídnout svým studentům moderní vybavení a učební prostředí, ve kterém mohou získat kvalitní vzdělání i praktické zkušenosti. Znalosti a dovednosti získané na naší univerzitě jsou zárukou úspěšné kariéry nejen v Gruzii, ale i na mezinárodním trhu práce. Informace o postupech a dalších podrobnostech týkajících se přijetí jsou k dispozici na oficiálních stránkách The University Of Georgia - www. UG .edu.ge.

Další informace lze také získat zasláním e-mailu na adresu pana Johna Dastouriho a profesora Bahmana Moghimiho

J.Dastouri @ UG .edu.ge.

B.Moghimi @ UG .edu.ge

Místa

Tbilisi

The University of Georgia

Adresa, 1. řádek
77a, M. Kostava str.
0171 Tbilisi, Tbilisi, Gruzie
Telefonní číslo
+995 322 55 22 22

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium