International School Of Economics

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

The International School of Economics byl založen na Tbilisi State University v roce 2006, prostřednictvím jedinečného společného úsilí z Světová banka, BP, Open Society Institute, Vlády Georgia, Německo, Švédsko a Norsko.

ISET Nabízí dvouletý magisterský program v oboru ekonomie, Program dodržuje mezinárodní akademické standardy s anglickou jazykovou výuku návštěvou a rezident mezinárodního Ph.D. fakulta. Více než 100 absolventů k dnešnímu dni více než třetina zaujímají analytických pozicích s politikou agentury ekonomických ve všech třech zemích regionu jižního Kavkazu. Asi 10% pokračovat ve studiu v nejprestižnější Ph.D. pořady v Evropa a Severní Amerika, jako Stanford, Chicago a Pennsylvania univerzity.

Institut ISET Policy byla založena v květnu 2011, aby doplňovaly vzdělávací poslání ISET. ISET-PI poskytuje nezávislý výzkum a odbornou přípravu politik a natáhne do širší akademické, politické a podnikatelské komunity v uživatelské Jižní Kavkaz, Je to jeden z prvních univerzitních bázi think-tanků v regionu, podporovaný od počátku touto Fond Tank Think Open Society Institute. ISET-PI Je také členem Síť Stockholm Institute of Transition ekonomiky (SITE).

Místa

Tbilisi

International school of economics at Tbilisi State University

Adresa, 1. řádek
International School Of Economics,
16, Zandukeli St.

0108 Tbilisi, Tbilisi, Gruzie
Telefonní číslo
+(995 32) 250 71 77

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium