International School Of Economics

Úvod

Read the Official Description

The International School of Economics byl založen na Tbilisi State University v roce 2006, prostřednictvím jedinečného společného úsilí z Světová banka, BP, Open Society Institute, Vlády Georgia, Německo, Švédsko a Norsko.

ISET Nabízí dvouletý magisterský program v oboru ekonomie, Program dodržuje mezinárodní akademické standardy s anglickou jazykovou výuku návštěvou a rezident mezinárodního Ph.D. fakulta. Více než 100 absolventů k dnešnímu dni více než třetina zaujímají analytických pozicích s politikou agentury ekonomických ve všech třech zemích regionu jižního Kavkazu. Asi 10% pokračovat ve studiu v nejprestižnější Ph.D. pořady v Evropa a Severní Amerika, jako Stanford, Chicago a Pennsylvania univerzity.

Institut ISET Policy byla založena v květnu 2011, aby doplňovaly vzdělávací poslání ISET. ISET-PI poskytuje nezávislý výzkum a odbornou přípravu politik a natáhne do širší akademické, politické a podnikatelské komunity v uživatelské Jižní Kavkaz, Je to jeden z prvních univerzitních bázi think-tanků v regionu, podporovaný od počátku touto Fond Tank Think Open Society Institute. ISET-PI Je také členem Síť Stockholm Institute of Transition ekonomiky (SITE).

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Mgr. Ekonomie

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Gruzie Tbilisi

Magisterský program ISET v ekonomii byla zahájena na podzim roku 2006 jako postgraduální program na Tbilisi State University. Program se studenty prostřednictvím náročné dva roky osnov, srovnatelné v obsahu a kvalitě prvních dvou letech studia v renomované Ph.D. programy v Severní Americe a západní Evropě. Všechny kurzy jsou vyučovány v angličtině vysoce kvalifikované mezinárodní fakulty ... [+]

Magisterský program ISET v ekonomii byla zahájena na podzim roku 2006 jako postgraduální program na Tbilisi State University. Program se studenty prostřednictvím náročné dva roky osnov, srovnatelné v obsahu a kvalitě prvních dvou letech studia v renomované Ph.D. programy v Severní Americe a západní Evropě. Všechny kurzy jsou vyučovány v angličtině vysoce kvalifikovaný mezinárodní fakulty.

Naše fakulta je rozmanitá, obsahuje rezidentní profesory s doktoráty z univerzit, jako je Columbia University, Hebrew University a University of Pennsylvania, a pravidelné návštěvníky, kteří jsou na světové špičce ve svých oborech, včetně několika Fellows na ekonometrické společnosti. Celá fakulta je odhodlána pomáhat studentům navrhnout individuální studijní plány, dohled nad jejich práce výzkum a podporu jejich aplikace pro profesionální pracovní místa a doktorského studia v zahraničí. Kvalita výzkumu a výuky na ISET je garantována mezinárodním fakultního výboru, který sdružuje fakulty ISET a prominentní akademiky z celého světa.... [-]


Videos

6 months at ISET & ISET-PI

Contact

International school of economics at Tbilisi State University

Adresa, 1. řádek International School Of Economics, 16, Zandukeli St.
0108 Tbilisi, Tbilisi, Gruzie
Website http://www.iset.ge
Telefonní číslo +(995 32) 250 71 77