Ilia State University

Úvod

Read the Official Description

Proč Ilia State University?

Top-class vzdělávání

Ilia State University studijní programy jsou založeny na liberálního modelu vzdělávání, vytvoření prostředí, kultivovat kritické, analytické, etické, tvůrčí schopnosti u studentů, a přispívat k vytváření společnosti založené na znalostech, schopnou vyvíjet udržitelná řešení pro výzvy 21. století.

Student-střed učení

ISU učení kultura je student-střed. Zářivé vztahy mezi profesory a studenty přispět k živé akademické spolupráce a debat. Studenti jsou vedeni a podporován fakulty najít své individuální zájmy výzkumu během jejich studia.

Praxe orientované kurikulum

ISU spolupracuje s vládními orgány a mezinárodními organizacemi, jakož i veřejných a soukromých subjektů vytváření příležitostí pro studenty integrovat teoretické znalosti do světa práce.

výměnné příležitosti

Od roku 2012 ISU nabízí výměnné programy pro své studenty a pracovníky v četných mezinárodních vysokých škol. Chcete-li se dozvědět více o možnostech výměnných ISU naleznete dostupné na informace: https://iliauni.edu.ge/en/international

Ilia State University v kostce

Založený: 2006 Zaměstnanci: 230 profesorů a 400 výzkumných pracovníků 4 školy: Škola umění a věd, School of přírodních a technických věd, School of Business, School of Law Studenti: více než 14.500 Studijní programy: Přibližně 50 bakalářských a 40 magisterských a doktorských programů Výzkumné a vzdělávací zařízení v mnoha oblastech Gruzie School of Business: # 1 studie cíl gruzínských prváků v roce 2015
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BBA programy » Vidět MBA »

Programs
Videos

Welcome to Ilia State University

Contact

Ilia State University

Adresa, 1. řádek Kakutsa Cholokashvili Ave 3/5
0162 Tbilisi, Gruzie
Website http://iliauni.edu.ge/en/iliauni/AcademicDepartments/biznesis-skola-268
Telefonní číslo +995 322 20 00 09