Ilia State University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Ilia State University" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/134774_3.png" data-json="{"author":"","author_url":"","source":""}" alt="134774_3.png" />

Proč Ilia State University ?

Ilia State University každoročně vítá kolem 5 000 mladých lidí na všech úrovních vysokoškolského vzdělávání. ISU usiluje o uspokojení potřeb každého studenta a pomáhá mu dosáhnout svého potenciálu. Ilia State University vybaví své studenty všestrannými zkušenostmi, aby jim poskytla potřebné znalosti, dovednosti a důvěru, aby dosáhly budoucích profesních cílů. ISU poskytuje pokročilou a specializovanou akademickou komunitu, kde se studenti mohou učit od odborníků a získat kvalifikaci, kterou hledají.

Nabízíme:

Studium zaměřené na studenty - Vibrující vztahy mezi profesory a studenty přispívají k živé akademické spolupráci a debatám. Studenti jsou podporováni a podporováni fakultou při hledání svých individuálních výzkumných zájmů během studia.

Kurikulum založené na praxi - ISU spolupracuje s vládními orgány a mezinárodními organizacemi a veřejnými a soukromými subjekty, které vytvářejí příležitosti studentům k tomu, aby integrovali teoretické znalosti do světa nebo do práce.

Výměnné a dvojité studijní programy - od roku 2012 nabízí ISU studentům a zaměstnancům výměnných programů v řadě mezinárodních vysokých škol. ISU nabízí svým studentům výhradní příležitost získat diplom s dvojitým vzděláním s různými rakouskými a americkými univerzitami.

Konkurenční školné - ISU nabízí špičkové vzdělání s konkurenčními školnými poplatky a flexibilními možnostmi placení v zemi i v regionu.

Nezapomenutelná studentská osvětová a příjemná komunita, kde se studenti mohou angažovat v různých akademických, společenských a kulturních aktivitách.

Připojte se k Ilia State University a začněte s námi vaše úžasné životní zkušenosti!

Ilia State University Iliach

  • Založeno: 2006
  • Umístění: Tbilisi, Gruzie
  • Zaměstnanci: 301 profesorů a více než 1000 učitelů, výzkumníků a dalších zaměstnanců.
  • 4 školy: Vysoká škola uměleckoprůmyslová, škola přírodních věd a inženýrství, obchodní škola, škola práva
  • Studenti: 15 763
  • Studijní programy: Až 80 akreditovaných programů na bakalářských, magisterských a doktorských studijních programech. úrovně
  • Výzkumné a vzdělávací zařízení v mnoha regionech Gruzie
  • Business School: # 1 studijní destinace gruzínských studentů od roku 2015

Místa

Tbilisi

Ilia State University

Adresa, 1. řádek
Kakutsa Cholokashvili Ave 3/5
0162 Tbilisi, Tbilisi, Gruzie
Telefonní číslo
+995 322 20 00 09