Přečtěte si oficiální popis

Proč Ilia State University ?

Ilia State University každoročně vítá kolem 5 000 mladých lidí na všech úrovních vysokoškolského vzdělávání. ISU usiluje o uspokojení potřeb každého studenta a pomáhá mu dosáhnout svého potenciálu. Ilia State University vybaví své studenty všestrannými zkušenostmi, aby jim poskytla potřebné znalosti, dovednosti a důvěru, aby dosáhly budoucích profesních cílů. ISU poskytuje pokročilou a specializovanou akademickou komunitu, kde se studenti mohou učit od odborníků a získat kvalifikaci, kterou hledají.

Nabízíme:

Studium zaměřené na studenty - Vibrující vztahy mezi profesory a studenty přispívají k živé akademické spolupráci a debatám. Studenti jsou podporováni a podporováni fakultou při hledání svých individuálních výzkumných zájmů během studia.

Kurikulum založené na praxi - ISU spolupracuje s vládními orgány a mezinárodními organizacemi a veřejnými a soukromými subjekty, které vytvářejí příležitosti studentům k tomu, aby integrovali teoretické znalosti do světa nebo do práce.

Výměnné a dvojité studijní programy - od roku 2012 nabízí ISU studentům a zaměstnancům výměnných programů v řadě mezinárodních vysokých škol. ISU nabízí svým studentům výhradní příležitost získat diplom s dvojitým vzděláním s různými rakouskými a americkými univerzitami.

Konkurenční školné - ISU nabízí špičkové vzdělání s konkurenčními školnými poplatky a flexibilními možnostmi placení v zemi i v regionu.

Nezapomenutelná studentská osvětová a příjemná komunita, kde se studenti mohou angažovat v různých akademických, společenských a kulturních aktivitách.

Připojte se k Ilia State University a začněte s námi vaše úžasné životní zkušenosti!

Ilia State University Iliach

  • Založeno: 2006
  • Umístění: Tbilisi, Gruzie
  • Zaměstnanci: 301 profesorů a více než 1000 učitelů, výzkumníků a dalších zaměstnanců.
  • 4 školy: Vysoká škola uměleckoprůmyslová, škola přírodních věd a inženýrství, obchodní škola, škola práva
  • Studenti: 15 763
  • Studijní programy: Až 80 akreditovaných programů na bakalářských, magisterských a doktorských studijních programech. úrovně
  • Výzkumné a vzdělávací zařízení v mnoha regionech Gruzie
  • Business School: # 1 studijní destinace gruzínských studentů od roku 2015

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Ilia State University

Mistr aplikované genetiky na fakultě přírodních věd a medicíny bude školit studenty k mezinárodnímu standardu, který zahrnuje současnou biomolekulární technologii. Pouhé ... [+]

Mistr aplikované genetikyProč zvolit program Master of Applied Genetics na Ilia State University ?Studium zaměřené na studentaKurikulum založené na praxiMožnosti výměny programůKonkurenční školné a dostupné životní nákladyNezapomenutelný studentský život

Master of Applied Genetics bude trénovat studenty k mezinárodnímu standardu, který zahrnuje současnou biomolekulární technologii. Pouhé použití biotechnologie, zejména aplikací molekulární genetiky, je v obchodě a výzkumu všudypřítomné.

Program má za cíl, aby studenti pochopili užitečnost genetické technologie. Ať už tyto schopnosti využijí v následné kariéře, budou tito studenti informováni spotřebiteli o této technologii - budou schopni sami vhodněji nasadit technologii a vyhodnotit informace, které byly získány jinými uživateli biotechnologie.... [-]

Gruzie Tbilisi
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Welcome to Ilia State University

Ilia State University
Adresa, 1. řádek
Kakutsa Cholokashvili Ave 3/5
0162 Tbilisi, Tbilisi, Gruzie
Website
Telefonní číslo
+995 322 20 00 09