Caucasus International University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Caucasus International University (CIU) je vysokoškolská instituce založená na národních hodnotách a neustálých změnách, jejichž cílem je vytvářet konkurenceschopné a vysoce kvalifikované pracovníky a jejich integraci do národní a mezinárodní sféry.

Vysoké školství je jednou z nejvýznamnějších veřejných povinností; proto se snažíme, aby vzdělání přijaté na naší univerzitě bylo založeno na vědeckém výzkumu. Tři akademické etapy (Under-Graduate , Graduate, Doctoral Programs ) se zaměřují na studenty - podporují jejich talent a zvyšují své odborné dovednosti. Realizace výzkumu a inovací, řízení vzdělávacího systému pomocí komplexních transparentních nástrojů patří mezi hlavní priority PKI.

Neexistují žádné cíle bez následků a naopak! 23 let stará historie univerzity ukázala, že náš pokus o vytvoření univerzity klasického evropského stylu s vysokými akademickými standardy založenými na gruzínských hodnotách přinesl požadovaný výsledek.

Dnes máme každou podmínku, abychom byli konkurenceschopní v národní a mezinárodní sféře.

85211_studentlife.jpg

Univerzita nabízí:

Bohatá knihovna, televizní a rozhlasová studia, editační místnosti, multimediální centrum, výukové laboratoře základních lékařských oborů, pracoviště anatomie vybavené moderními stimulovanými předměty, vědecko-výzkumná laboratoř neurověd a aplikované fyziologie, laboratoř biochémie, Stimulační techniky, Zubní kliniky pro rezidenční a univerzitní disciplíny, Moot Court, Právnická klinika, Laboratoř geopolitického modelování v Kavkaze, Centra pro řešení konfliktů a rozvoje kariéry, Laboratoř cestovního ruchu, Sklep Kolkhi, Vědecko-výzkumné centrum vinařství a vinohradnictví, Laboratoř mikrobiologického výzkumu Víno-chemie, ampelografie a mikro-biologie, degustační místnost atd.

85214_12.jpg

Priority univerzity:

  • Výzkum a praktická výuka založená na mezinárodních standardech;
  • Integrace s mezinárodním vzdělávacím prostorem;
  • Tým vysoce kvalifikovaných akademických pracovníků s praktickými zkušenostmi;
  • Budova vybavená moderní infrastrukturou a technologiemi;
  • Zaměstnávání studentů a absolventů na CIU, vládních a nevládních strukturách;
  • Exchange programy;
  • Stipendia;
  • Rozmanitý a šťastný studentský život;
  • Flexibilní platební systém.

Univerzita nabízí studentské prostředí a vzdělání v souladu s vysokými akademickými standardy, čímž definuje znalostní základnu, moc a perspektivu studentů!

Být student CIU znamená získat kvalitní vzdělání, mít úspěšnou kariéru, příležitosti k neustálému rozvoji a úspěšnému životu studenta.

Místa

Tbilisi

Adresa, 1. řádek
Chargali Street,73
Tbilisi, Tbilisi, Gruzie