University of Gibraltar

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Naše mise

Hlavním posláním univerzity je reagovat na současné společenské potřeby a formovat osobní a profesní budoucnost prostřednictvím vzdělávání, odborné přípravy a výzkumu.

Zabývá se vysoce kvalitní výukou a výukou, předním světovým výzkumem, akademickou svobodou a trvale udržitelným rozvojem Gibraltaru a regionu. Partnerství s obchodními, vládními, charitativními nadacemi, zdravotnickými a vzdělávacími institucemi leží v centru poslání univerzity.128663_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

"Jsme nový typ univerzity. Ambiciózní a adaptabilní budeme budovat instituci, která vytváří příležitost pro naše studenty, absolventy a ty, kteří s námi spolupracují ", profesorka Catherine Bachleda, místopředsedkyně, University of Gibraltar

Proč my?

Normy sladěné se Spojeným královstvím: Připravte se na University of Gibraltar . Ať už se s námi rozhodnete cokoliv, získáte více osobního učení na nové univerzitě. Naše kurzy vedené v Británii zajišťují, že získáte dovednosti, které zaměstnavatelé hledají, zatímco naše menší třídní třídy vám dávají prostor k prozkoumání velkých nápadů. Na University of Gibraltar jsme vedeni naší misí budovat instituci, která vytváří příležitost pro naše studenty a absolventy. Zveme vás, abyste se připojili k rostoucí komunitě studentů a učinili s námi další kroky.

Malé velikosti tříd: Jsme hrdí na svou velikost. Být malou univerzitou nám umožňuje nabídnout našim studentům učební zkušenost, která není vůbec nic. Naše menší třídní třídy umožňují osobnější přístup k výuce a poskytují vám prostor pro skutečné prozkoumání tématu. Budete více než jen další student, budete cennou součástí komunity UniGib.

Mimoškolní aktivity: Zatímco studovat je o studiu, je to také o zábavě, budování přátelství a účast na nových zážitcích. Ať už jste v dobrodružství, historii, sportu, přírodě, živé hudby, nočního života nebo jednoduše si užijte den na pláži, Gibraltar to má všechno. Jeho různorodá multikulturní, uvítací komunity z něj dělají opravdu jedinečné místo pro život a prozkoumání.

Vybavení špičkových oken: náš Camp Point Europa Point se nachází na nejjižnějším místě Gibraltaru a nabízí špičkové vybavení navržené tak, aby zlepšilo a obohatilo vaši zkušenost s učením. Sestavená ve viktoriánské zbroji, areál spojuje jedinečné historické prvky s moderní architekturou a nejmodernějšími technologiemi, které vytvářejí prostor na míru, který podporuje vaše učení.

Gibraltar je váš školní areál: živá ekonomika Gibraltaru a jedinečná poloha na kulturní, historické a biogeografické křižovatce, takže je ideálním místem pro získání spojení, získání smysluplných zkušeností z oboru a přidání jedinečného referenčního bodu ke studiu. Jeho bohatá historie spojená s dynamickou komunitou "can-do" poskytuje příjemné, bezpečné a otevřené prostředí, ve kterém se učí a žije.

Mezinárodní dopad: Naše síť a vliv přesahují hranice Gibraltaru. Jako student získáte přístup k mezinárodní komunitě odborníků, asociací a institucí, které budou mít pozitivní dopad na studium. Stejně jako prospěch ze silných akademických vazeb, můžete také využít Gibraltaru v živém ekosystému mezinárodních podniků. Některé světové špičkové podniky působí z Gibraltaru, což znamená, že nikdy nebudete mít příležitost jít ven a síťovat.

Připravenost na pracovišti: Zaměstnatelnost a profesní rozvoj jsou jádrem toho, co děláme. Chceme rozvíjet absolventy, kteří jsou připraveni na pracoviště, a tak budeme mít vztahy s průmyslem na místní i mezinárodní úrovni. Většina našich pedagogů a lektorů praktikuje odborníky z oboru, jejich "živá" zkušenost s průmyslovými standardy se promítá do jejich přístupu a prospěje našim studentům. Pracovní stáže běží v průběhu našich vysokoškolských kurzů, což znamená, že získáte dovednosti a zkušenosti nezbytné k získání zaměstnání, když absolvujete.

Výzkum, který je důležitý: Náš výzkum pokrývá širokou oblast Gibraltaru a / nebo témata týkající se Středomoří. Naše dva specializované ústavy, Institut pro gibraltarské a středomořské studie a Institut věd o životě a přírodních vědách jsou životně důležitými odvětvími naší vědecké komunity a poskytují podporu a odborné znalosti v řadě našich partnerských areálů, včetně Garrison Library, Gibraltar Museum, a Botanické zahrady Gibraltaru.

128667_photo-of-woman-using-laptop-3194518.jpg

Místa

Gibraltar

Adresa, 1. řádek
University of Gibraltar
Europa Point Campus
Gibraltar
GX11 1AA

GX11 1AA Gibraltar, Gibraltar