Přečtěte si oficiální popis

O UG

Vize University of Ghana je vytvořit špičkové lidské zdroje a schopnosti, aby splňovaly potřeby národních rozvojových a globálních výzev prostřednictvím kvalitní výuky, učení, výzkumu a šíření znalostí. Společnost byla založena v roce 1948 jako University College v Gold Coast, instituce byla pověřena poskytovat a podporovat univerzitní vzdělávání, vzdělávání a výzkumu. To se stalo University College Ghany o dosažení nezávislosti Ghany března 1957. Nicméně, podle zákona schváleného Parlamentem dne 1. října 1961, University College of Ghana dosáhl svrchované postavení univerzity s oprávněním udělovat své vlastní tituly. Jedná se o nejstarší a největší ze šesti veřejných vysokých škol v Ghaně. S aktuální studentské populace více než 36,000, z nichž asi 1100 jsou mezinárodní studenti, University of operací Ghany se řídí podle nejvyššího stupně integrity, etických norem, otevřenosti a spravedlnosti, a se opírají o systém odměňování rozpoznávání podle výkonu. Je centrem špičkové akademické úrovni uznávány po celém světě pro dokonalost svého fakulty a studentů a pro profesní úspěch svých absolventů. Je vyškoleno více než 50.000 absolventů, kteří dělají přispěla k rozvoji Ghany, jakož i na mezinárodní úrovni.

Areály Výrazný specializované výuky na univerzity a působivých výzkum se provádí ve třech univerzitních obcí - Legon kampusu, Korle Bu kampusu a Accra City Campus.

Legon Campus: Legon Areál se nachází asi 13 kilometrů severo-východně od Accra, hlavním městě Ghany. To je místo, kde většina výuky a výzkumu univerzity jsou prováděny. Legon Campus také ubytuje centrální správu univerzity.

K dispozici je 16 na-školní areál nebytové prostory pro studenty. Přijatí postgraduální studenti jsou tradičně nabízeny ubytování na co-ed Valco svěřeneckého fondu Hostel. Nicméně, studenti mají možnost pobývat v jiném hostelu na akademické půdě, nebo pryč-školní areál, pokud si to přejí.

Od akademického roku 2014/2015 Univerzita bude provádění kolegiátní systém, který mimo jiné povede ke zlepšení efektivity při správě a provozu univerzity. Budou stanoveny čtyři vysoké školy, vysoká škola věd zdraví, vysoká škola humanitních věd, Vysoká škola Basic a aplikovaných věd a Vysoká škola vzdělání. Tři z těchto čtyř škol se nachází na Legon kampusu. University of Ghana nabízí tolik jako 90 vysokoškoláka a 150 postgraduálních programů v různých oblastech umění, společenské vědy, obchod, fyzikálních a biologických věd, medicíny, zubního lékařství, spřízněné zdravotní vědy, zemědělství, technických věd a práva. Speciální programy jsou nabízeny ve múzických umění, afrických studií a mezinárodních záležitostech.

Korle-Bu Campus: Korle-Bu Campus, v čele s děkanem, ubytuje College of Health Sciences, která se skládá z lékařské fakulty, Dental School, školu veřejného zdraví, a Noguchi Memorial Institute for Medical Research School of Allied Health Sciences a střední zdravotnická škola.

Accra City Campus: Accra City Campus je nový název pro restrukturalizaci Externí studijního centra Univerzity Ghany, která jsou provozována v Accra pracovníků vysoké školy. Nachází se v centru města Accra, Ghana kapitálu.

Příležitosti k dispozici pro zahraniční studenty

• Studenti z ECOWAS sub-region obdrží speciální slevu na školné až do 50% zatímco studenti z jiných Africké země obdrží speciální slevu na školné až do 30%.

• Univerzita je dobře zásobené školských zařízení jako jsou knihovny, čítárny, Wi-Fi hot spots, počítačové učebny a mnoho dalších • Široká škála programů k dispozici • Cross-kulturní ponoření - více než 70 národností představí ročně • Úřad zaměřuje na řízení mezinárodních programů a pohodu zahraničních studentů • Vzrušující zážitkové vzdělávací příležitosti • Velmi bezpečný areál

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MA

University of Ghana

Všichni studenti se nejprve přijat do programu MA. Požadavky na přijetí bude zahrnovat dobrou první titul v každém předmětu a minimální pracovní zkušenosti 2 roky v jakék ... [+]

POŽADAVKY NA PŘIJETÍ

Všichni studenti se nejprve přijat do programu MA. Požadavky na přijetí bude zahrnovat dobrou první titul v každém předmětu a minimální pracovní zkušenosti 2 roky v jakékoliv rozvojové plánování souvisejících institucí. Chcete-li být přijat do programu M. Phil, uchazeči musí úspěšně dokončit program MA s alespoň průměrným stupněm B + a musí vykazovat dostatečnou zkušenost v oblasti výzkumu / potenciál. V obou případech se rozhovory se provádí, aby se dospělo ke konečným výběrů.

TRVÁNÍ PROGRAMŮ

Program MA bude probíhat po dobu 12 měsíců v každém roce, a program, M. Phil bude trvat dalších 12 měsíců po programu MA.... [-]

Ghana Accra
Září 2020
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Ghana

Program je otevřen všem zájemcům s dobrou prvního stupně (tj. alespoň druhé třídy nižší divize) v každém příslušném sociální a přírodní vědy, ale žadatelé budou muset vzí ... [+]

POŽADAVKY NA PŘIJETÍ

MA Migrační studie

Program je otevřen všem zájemcům s dobrou prvního stupně (tj. alespoň druhé třídy nižší divize) v každém příslušném sociální a přírodní vědy, ale žadatelé budou muset vzít předepsané kurzy v závislosti na jejich prostředí a předchozích studijních oborů.

M.Phil Migrační studie

Žadatelé, kteří již mají titul MA v migračních studií nebo jiné související tematické oblasti z jiné vysoké škole, může být považováno za přijetí do programu M.Phil přímo.

Uchazeči, kteří získají průměrný stupeň B + nebo vyšší, na úrovni ŘO lze považovat za upgrade na programu M.Phil.... [-]

Ghana Accra
Září 2020
Denní studium
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Ghana

Institut nabízí studijní programy, které vedou k udělení MA, M. Phil a Ph.D v populaci studií. Kandidáti na programu MA jsou povinni mít dobrý diplom od schváleného unive ... [+]

VSTUPNÍ POŽADAVKY

Institut nabízí studijní programy, které vedou k udělení MA, M. Phil a Ph.D v populaci studií.

Kandidáti na programu MA jsou povinni mít dobrý diplom od schválené univerzity v sociálních a přírodních věd, statistiky, matematiky a zeměpisu.

KURZ STRUKTURA A JEDNOTKY POŽADAVKY NA 12 MĚSÍCŮ MA (studia populace) PROGRAM PŘEHLED ÚVĚRŮ

Kurz práce - 28 kreditů Seminář - 3 kredity Disertační práce - 12 kreditů Celkem - 43 kreditů

Základní kurzy a kreditů

POPS 600 Disertační 12 Pops 601 Zdroje a vyhodnocení demografických údajů 2 POPS 602 Základní obyvatel analýza II 3 POPS 603 Teorie populaci a rozvoji 2 POPS 604 Populační politika a programy 2 POPS 605 Základní obyvatel analýza I 3 Pops 606 populačními proměnnými a územní plánování 2 POPS 607 Populační dynamika 2 POPS 608 sociální demografie 2 POPS 609 Metody odhady a 2 Obyvatelstvo POPS 610 seminář 3 POPS 611 Metody sociálního výzkumu a statistických technik 2 POPS 612 Advanced Analysis obyvatel 2 ... [-]
Ghana Accra
Září 2020
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Ghana

Program absolvent v afrických studií se zaměřuje na podporu kritického myšlení mezi studenty a vybavit zdrojům, nástrojů a metod pro lepší pochopení a zhodnocení otázek s ... [+]

Program absolvent v afrických studií se zaměřuje na podporu kritického myšlení mezi studenty a vybavit zdrojům, nástrojů a metod pro lepší pochopení a zhodnocení otázek souvisejících s afrických kulturách a společnostech a jejich rozvoj, a aby bylo možné zahájit a chování výzkum v různých oblastech afrických studií.

Všichni studenti jsou přijímáni na základě MA a ti, kteří vynikají v práci první rok kurzu pokračovat jako M.Phil studentů.

MA a M.Phil studenti nabízet stejné kurzy s výjimkou seminář II (AFST 650), které je nabízené M.Phil studentů ve druhém roce.

MA v afrických studií

Práce hřiště Seminář Disertační práce ... [-]
Ghana Accra
Září 2020
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Ghana

Ve shodě se svým mandátem, škola komunikační studia nabízí 15 měsíců MA v oboru komunikačních studií a dvouletý M.Phil. v komunikační studia. Oba ... [+]

Ve shodě se svým mandátem, škola komunikační studia nabízí 15 měsíců MA v oboru komunikačních studií a dvouletý M.Phil. v komunikační studia. Oba studijní programy mají jako základní kurzy teoretické i profese na základě kurzů.

Požadavky na přijetí

První titul z renomované univerzity v minimálně druhé třídy nižší, nebo vynikající záznam ze školy v postgraduální diplom v oboru Komunikační studia programu. Proces výběru kandidátů na základě žádosti do školy se skládají z přijímací zkoušky a pohovoru.

Délka kurzu: 15 měsíců

Požadavky na absolvování (kreditní hodiny)

Práce kurzu: 28 Project /... [-]
Ghana Accra
Září 2020
Denní studium
15 - 24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Ghana

Kurzy pro tento stupeň pokrývají období 12 měsíců od data registrace. Studenti jsou povinni mít minimálně čtyři kurzy, z nichž každá nese tři úvěry v každém ze dvou semes ... [+]

MA KURZ v mezinárodních vztazích

Doba trvání: Program je plný pracovní úvazek po dobu 2 semestrů (12 měsíců)

Vstupní požadavky: dobrý prvního stupně. Uchazeči by předložit výběrového rozhovoru.

Kurzy

Kurzy pro tento stupeň pokrývají období 12 měsíců od data registrace. Studenti jsou povinni mít minimálně čtyři kurzy, z nichž každá nese tři úvěry v každém ze dvou semestrů. Studenti jsou také nabízeny dvacet-týdenní kurz v metodice výzkumu.

Part-time studenti budou absolvovat kurz po dobu 24 měsíců od data registrace.

Základní kurzy

INTA 601 Mezinárodní vztahy 3 INTA 641 Mezinárodní právo 3 INTA 661 Mezinárodní ekonomické vztahy 3 ... [-]
Ghana Accra
Září 2020
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Ghana

Kurzy pro tento stupeň pokrývají období 12 měsíců od data registrace. Studenti jsou povinni mít minimálně čtyři kurzy, z nichž každá nese tři úvěry v každém ze dvou semes ... [+]

MA KURZ v mezinárodních vztazích

Doba trvání: Program je na plný úvazek po dobu 2 semestrů (12 měsíců)

Vstupní požadavky: Dobrý prvního stupně. Kandidáti by předložit výběrového rozhovoru.

Kurzy

Kurzy pro tento stupeň pokrývají období 12 měsíců od data registrace. Studenti jsou povinni mít minimálně čtyři kurzy, z nichž každá nese tři úvěry v každém ze dvou semestrů. Studenti jsou také nabízeny dvacet-týdenní kurz v metodice výzkumu. Part-time studenti budou absolvovat kurz po dobu 24 měsíců od data registrace.

M.Phil KURZ MEZINÁRODNÍ VZTAHY

M.Phil titul v oboru mezinárodní záležitosti vyžaduje studium dvou akademických let, během nichž kandidáti trvat nejméně čtyři kurzy. Pro částečný úvazek studentů, nicméně, M.Phil program trvá čtyři akademické roky nebo maximálně osmi po sobě jdoucích semestrech. Kandidáti M.Phil jsou povinny přijmout INTA 610; Metodologie výzkumu a INTA 620; aplikovaným polem metody, 5 základních kurzů kromě minimálně dvou volitelných v prvním semestru. Ve druhém semestru, studenti jsou povinni přijmout čtyři volitelné předměty, včetně INTA 604 a analýzy veřejné politiky na katedře politologie.... [-]

Ghana Accra
Září 2020
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Ghana

Kurz práce budou dokončeny v průběhu dvou dlouhých období dovolených. Každá z práce dva roky kurz bude trvat po dobu šesti týdnů, což je celkem 12 týdnů a dva týdny (jede ... [+]

Master of Arts (MA) ve veřejných záležitostech

Kurz práce budou dokončeny v průběhu dvou dlouhých období dovolených. Každá z práce dva roky kurz bude trvat po dobu šesti týdnů, což je celkem 12 týdnů a dva týdny (jeden týden každý) bude vynaloženo na revizi a zkoušek, takže celkem čtyři týdny. Studenti se očekává, že dokončí a předloží své speciální Témata října druhého roku programu.

Vstupní požadavky

i) dobrý první titul v oboru sociálních věd z uznávané univerzity.

ii) nejméně tři roky pracovních zkušeností v soukromém nebo veřejném sektoru.

iii) projít v přijímací zkoušky a pohovoru.... [-]

Ghana Accra
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Ghana

EPM program v Ghaně je zaměřen na posílení institucionální a lidské kapacity katedry ekonomie na University of Ghana nabídnout školení postgraduální úrovni v oblasti říze ... [+]

EPM program v Ghaně je zaměřen na posílení institucionální a lidské kapacity katedry ekonomie na University of Ghana nabídnout školení postgraduální úrovni v oblasti řízení hospodářské politiky (EPM) pro střední-kariéra politických poradců. Školení je primárně očekává zlepšení a zvýšit efektivitu politiky analytiků veřejného sektoru a ekonomické manažery v Ghaně a anglofonních zemích západní Afriky. V omezené míře, nevládní organizace (NGO) a fyzické osoby jsou způsobilé k provedení programu. Na posouzení potřeb základě může být omezený počet uchazečů ze zemí mimo anglofonní západní Afriky nabídl přijetí.

Program je nabízen ve dvou kategoriích: pravidelné a večer. Večerní program je poplatek-platit, a jeho obsah je stejný jako u pravidelného programu.... [-]

Ghana Accra
Září 2020
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MSc

University of Ghana

Potenciální studenti musí mít: dobrou první titul (alespoň druhé třídy nižší divizi) v oblasti financí ... [+]

Vstupní požadavky

Potenciální studenti musí mít:

Dobrý prvního stupně (alespoň druhé třídy Dolní Division) v oblasti financí, ekonomie, obchodu, účetnictví, nebo jiné související tituly finanční nebo; Dobrý první titul v jiných non-finance příbuzného oboru (např. strojírenství, IT, vědy a sociální vědy) z uznávané univerzity s nejméně 3 roky praxe v související finanční činnosti.

Struktura kurzu

Studenti se očekává, že následovat jeden kalendářní rok program, vedoucí k udělení MSc. v oblasti rozvojové financí po úspěšném dokončení. Akademický rok začne v srpnu každého roku a končí v červenci každý rok. K dispozici budou dva semestry a studenti se očekává, že se šest kurzů za semestr. Účastníci musí také absolvovat dlouhou esej.... [-]

Ghana Accra
Září 2020
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Ghana

Program MSc v oboru inženýrské geologie zaměřit pracující profesionály, kteří chtějí aktualizovat své znalosti nebo získat nové dovednosti v oboru inženýrské geologie. Pr ... [+]

Program MSc v oboru inženýrské geologie zaměřit pracující profesionály, kteří chtějí aktualizovat své znalosti nebo získat nové dovednosti v oboru inženýrské geologie. Program se snaží představit studenty uvědomit a pochopit interakce mezi inženýrských konstrukcí a pod povrchem. Tento program MSc je na plný úvazek jeden rok učil kurz, který zahrnuje disertační práce. Přístup široce založený také umožňuje absolventům pokračovat ve své kariéře možnosti, včetně poradenství a výzkumu, stejně jako připravit se na další studium na vyšších úrovních.

Osnovy jsou přednášky, konzultace, praktická cvičení, laboratorní cvičení, semináře, terénní cvičení, exkurze a přípravy disertační práce. Praktické vzdělávací programy byly navrženy tak, aby zahrnovala výukových návštěvy místech projektu budovy a silniční stavby, přehrady a nora materiálu míst, stavebních projektů těžbě, pobřežní inženýrství a mokřadních obnovy památek a laboratořích institucí, jako AESL, Dálnice a doly se zmínit několik , MSc v inženýrské geologie se doporučuje i pro stavební inženýry, kteří chtějí upgradovat své znalosti při provádění geologických věd na technické praxe.... [-]

Ghana Accra
Září 2020
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Ghana

Program MSc je na plný úvazek 12 měsíců učil kurz, který zahrnuje disertační práce. Cílem programu je zajistit školení a trénink v oblasti Petroleum Geoscience. Tohoto cí ... [+]

Program MSc je na plný úvazek 12 měsíců učil kurz, který zahrnuje disertační práce. Cílem programu je zajistit školení a trénink v oblasti Petroleum Geoscience. Tohoto cíle je dosaženo prostřednictvím přednášek, cvičení, praktická cvičení, laboratorní cvičení, semináře, terénní cvičení, exkurze a přípravě disertační práce. Kurz je kariéra-orientované a doporučuje se profesionální zemi a přírodovědců, kteří chtějí buď vytvořit nebo upevnit kariéru v ropných geologických věd. Přístup široce založený také umožňuje absolventům pokračovat ve své kariérní možnosti, a to včetně poradenství, výzkum a osobní rozvoj prostřednictvím návaznosti vyšších studií. Program předpokládá, že student má dobrou první titul v zemi věd nebo příbuzného oboru.... [-]

Ghana Accra
Září 2020
Denní studium
12 najděte si doktorské studium práv
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

University of Ghana

Cílem M.Phil programu v Environmental Science je poskytovat postgraduální vzdělání v příčinách, účincích a řízení problémů v oblasti životního prostředí, zejména v Ghaně, ... [+]

M.Phil Environmental Science

Cílem M.Phil programu v Environmental Science je poskytovat postgraduální vzdělání v příčinách, účincích a řízení problémů v oblasti životního prostředí, zejména v Ghaně, pro absolventy v základních vědách a úzce souvisejících oborů. Úloha vědce v oblasti životního prostředí je vnímána jako odpovědnost za výstražný, investigational a poradních funkcí v řízení životního prostředí. Program se skládá ze dvou semestrů vyučovaných kurzů, po nichž následuje roční výzkum z oblasti specializace. Osnova je rozdělena do dvou částí. Kandidáti jsou povinni vybrat minimálně dva z kurzů v sekci B, které jsou volitelné.... [-]

Ghana Accra
Září 2020
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Ghana

ROK 1 (24 kreditů minimální a maximální 36 kreditů za rok 1). Kódy kurzu. OCFS 603 Coastal Zone řízení 2. OCFS 605 Statistika a výpočetní 2 ... [+]

M.Phil RYBOLOV SCIENCE

ROK 1 (24 kreditů minimální a maximální 36 kreditů za rok 1)

Kódy předmětu

OCFS 603 Coastal Zone řízení 2 OCFS 605 Statistika a výpočetní 2 OCFS 610 seminář I 3 FISH 611 Ekologie ryb 3 FISH 612 akvakultury 3 FISH 613 Rybolov zdrojů Dynamics a hodnocení 3 FISH 617 Rybářské techniky 2 FISH 618 Ryby fyziologie

VÝBĚRY

(Minimálně 5 kreditů bude vybráno po konzultaci s dohlížejícím přednášejícím a může záviset na výzkumné oblasti studenta)

Kódy předmětu

OCFS 601 Vodní Environmentální studia 2 OCNO 611 Biologická oceánografie 3 OCNO 613 Chemická oceánografie 3 OCNO 615 Fyzická oceánografie 3 OCNO 617 oceánografické techniky 2 OCNO 619 Marine Geoscience 3 O mořském právu 1 OCNO 622 OCNO 624 Ekologie ústí řek 2 OCNO 626 Ekologie a ochrana vysokých Marine obratlovců 2 OCNO 632 Marine Botanika 2 FISH 614 Ochrana a uchování rybářství ... [-]
Ghana Accra
Září 2020
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině