Přečtěte si oficiální popis

Naše vize PROHLÁŠENÍ

Christian Service University College si klade za cíl: Být prvotřídní evangelická Christian University, který podporuje znalosti o Kristu skrze výcvik mužů a žen s morální upřímnosti, akademické kvality a nadšení sloužit a transformovat společnost.

První třída: University College si klade za cíl poskytovat prvotřídní vzdělání, výborné zázemí a celkově dobrý výhled - okolí; to znamená, že ve všem první.

Evangelický Christian University: Tím máme na mysli University College ohlašuje dobrou zprávu o Ježíši Kristu, a věří v historických doktríny křesťanské víry.

Morální upřímnosti: Provádějí na základě křesťanské morálky a životní styl, který ukazuje konzistentní přihlédnutím k Božímu slovu a právního státu.

Academic Excellence: Profesionálně a akademicky kompetentní a schopnost aplikovat znalosti při řešení nebo manipulaci současné problémy, které ovlivňují církev a společnost.

Vášeň sloužit: Podávat s velkým zápalem a nadšením.

Naše poslání

Křesťanský Service University College je Academic Centre of Excellence pro výuku, výzkum a služby v teologii, aplikovaných věd a humanitních věd v evangelických a zvuk etického prostředí.

Stručná historie

Vysoká škola začínala jako sloučení dvou vizí v lednu 1974. Skupina Ghany křesťanů měl vizi interdenominational, evangelický institutu vysoké akademické úrovni, který by vlak muže a ženy ve všech typech ministerstva křesťanské.

Druhou skupinu tvořili krajanské misionáři, kteří měli vizi instituce školit pracovníky z dobře zavedené kostela v jižní Ghaně za strčení do severní Ghany a sousedních zemích, kde byl kostel relativně velmi malé. Evangelikální křesťanství v Ghaně v pozdní 1960 a 1970 byl charakterizován mimo jiné tím, že intimní interakci a spolupráci a rozmazání denominační, poslání a skupinových odlišností. Worldwide Evangelizace pro Krista (WEC), což byl jeden z misijních skupin ve druhé skupině misionářů, získala majetek v Kumasi, na kterých stavěl čtyři obytné domy a rozhlasové studio s plány postavit velkou budovu, která slouží jako začátek odborném učilišti. Brzy oba vize sloučeny.

V říjnu 1974, první obytné třídy začalo se čtyřmi studenty a vysoké školy vzrostl od úspěchu k úspěchu a nyní stal evangelický Christian University College.

Naše základní hodnoty

Křesťanský Service University College váží a potvrzuje tyto základní hodnoty, které bude považovat za jako ústřední a základní instituci. Oni jsou:

  • Lordship Ježíše Krista.
  • Integrita
  • Tvrdá práce
  • Dobrý Stewardship zdrojů
  • Vzájemná podpora a péče

Zajišťujeme špičkové zázemí pro studenty:

CSUC vás staví do akademicky podnětné prostředí, které je duchovně obohacující a sociálně naplňující. Naše komplexní a inovativní přístup ke vzdělávání a výzkumu pomohou přispět ke svému budoucímu úspěchu a inspirovat realizovat svůj plný potenciál jako podnikatelských a technologicky zdatné vedoucích.

Oddělení přijetí je zde, které vám pomohou v průběhu procesu žádosti a pomůže najít svůj domov v CSUC. Naše rodina je stále rozšiřuje a těšíme se na vás přivítat nové studenty do Christian Service University College CSUC.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Christian Service University College

Christian Service University College je jasnou volbou pro starší řídících pracovníků ve vedoucích pozicích, kteří uvažují o modernizaci se v oblasti monitorování a hodnoc ... [+]

Christian Service University College je jasnou volbou pro starší řídících pracovníků ve vedoucích pozicích, kteří uvažují o modernizaci se v oblasti monitorování a hodnocení. elitní Velitel programu Science v oboru monitorování a vyhodnocování (M & E) je první svého druhu, které bude zahájeno v jakoukoli vysokou školu v rámci západní Afriky sub regionu.

Podle vedoucího odboru plánování a rozvoje CSUC pan Paul Kitson B. Asamoah, s rostoucí spoléhání Ghany o mezinárodními organizacemi a dárcovskými organizacemi pro fondy a jiné formy podpory pro pohon rozvojové plány, programy a projekty, je zde že je třeba trénovat vysoce profesionály kalibru na úrovni absolventa pošty v monitorování a vyhodnocování. „Indepth znalosti v oblasti monitorování a hodnocení je nedostatečný a je uvedena v bitech. To není úplný. A kde organizace potřebují pracovníky s komplexní znalostí a dovedností v oblasti M & E, často tráví tisíce dolarů, je poslat do zahraničí proškoleni,“řekl pan Asamoah. „Iniciativa CSUC prezident Prof. Sam Afrane a další v přinášení tento program na dosah ruky je chvályhodná a stane se lepší a nákladově efektivní způsob, jak získat kvalitní vzdělání a školení v oblasti M & E,“ dodal Asamoah. Program, který má jak teoretické a praktické prvky, je ruce na s 12 měsíců intenzivního kurzu práce a výzkumu prvků, stejně jako další tři měsíce v případě práce. Program se zaměřuje na úředníky různých ministerstev, odborů, městských, obecních a okresních shromážděních. Dále se zaměřuje na mediální organizace, místní i zahraniční nevládní organizace. U mladého absolventa snaží uplatňovat, vyžadují minimálně dva roky pracovních zkušeností exkluzivní... [-]
Ghana Kumasi
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Christian Service University College

V souladu se strategickými cíli CSUC a národní potřebu kvalifikovaných a dobře informovaných odborníků, jejichž cílem programu MSc je rozvíjet odborníky, kteří jsou etick ... [+]

Přehled

V souladu se strategickými cíli CSUC a národní potřebu kvalifikovaných a dobře informovaných odborníků, jejichž cílem programu MSc je rozvíjet odborníky, kteří jsou etické a mají integrovaný znalosti účetnictví a finance potřebné pro řízení a udržitelnou výkonností současných podniků a organizací ,

Cíle programu

Cíle MSc. Accounting and Finance programu jsou následující:

Poskytnout absolventům s dobrou znalost moderních účetních a finančních postupů a modelů pro efektivní a etické řízení organizací. Chcete-li zvýšit absolventy porozumění při uplatňování empirických modelů, teorií a klíčových pojmů z oblasti účetnictví a financí. Vyvinout řešení problémů a analytické dovednosti absolventů potřebných pro obchodní / finanční analýzy a výzkumu v oblasti účetnictví a financí. Rozšířit znalostní základnu studentů v integrované účetnictví a financí; čímž poskytuje MSC. Účetnictví a finance absolvovat další výhody plynoucí z více kurzů výjimek v programech profesních subjektů. Požadavky na přijetí ... [-]
Ghana Kumasi
Září 2020
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

School Video 1

School Video 2