Akrofi-Christaller Institute Of Theology, Mission And Culture

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Akrofi-Christaller Institute of teologie, mise a kulturu, Učený instituce zřízená Presbyterian Church Ghany sloužit širší křesťanskou komunitu v Ghaně a v Africe. Ústav je akreditován národní akreditaci Ministerstva školství (Ghana) jako postgraduální výzkumné instituce, s prezidentským Listiny o udělení své tituly.

The Akrofi-Christaller Institute of teologie, mise a kulturu je postgraduální výzkum a vzdělávací institut plně akreditována Národní akreditační komise při ministerstvu školství jako instituce terciárního vzdělávání s prezidentským Listiny o udělení své tituly. Je to výzkumná univerzita podporovat africkou inovaci a dokonalost a věnoval se studiu a dokumentaci křesťanské historie, myšlení a života v Ghaně a v Africe jako celku, ve vztahu k jejich africké prostředí a světové křesťanství. ACI usiluje o posílení křesťanské svědectví v moderní Africe a světovém kontextu skrze křesťanské stipendium.

ACI

Pojmenovaný po dvou posledních velkých učenců jazyka Twi a postav pionýrských v kulturním svědectví církve v Ghaně, Clement Anderson Akrofi a Johannes Gottlieb ChristallerSe Akrofi-Christaller Institute of teologie, mise a kulturu (ACI) (dříve Akrofi-Christaller Memorial Center for Mission výzkum a aplikované teologie, ACMC) se snaží být na špici poslání církve a setkat se společnosti a kultury v Ghaně , Africe a jinde ve světě.

Ústav stojí v tradici, která spojuje zbožnost, tvořivost a akademické kvality při podpoře tohoto svědectví evangelia v Ghaně a napříč Afrikou.

To byl znakem vzdělávání poskytovaného v historickém Akropong semináře, jehož budovy, (Basel Dům v Akropong-Akuapem), byla postavena v 1840s a 1860s, ale renovovaný v roce 1992 a rozšířena v letech 1996-1998, Ústav nyní zabírá.

Ústav má moderní a dobře udržované obytných a stravovacích zařízení, významná a up-to-date specialista knihovny a přednáškových a studijních zařízeních v historickém prostředí, kde jsou problémy evangelia a kultury obava ze dne na den.

Mezi 40 zaměstnanci se snaží modelovat křesťanské společenství, setkání pro každodenní uctívání jako doprovod akademické a pastorační činnosti.

Ústav byl formálně založena v roce 1987 jako nezávislý orgán, společnost s ručením omezeným zárukou a registrovanou podle zákona o obchodních společnostech jako charitu.

Právní a administrativní struktury ústavu byly navrženy s cílem vytvořit instituci, která by byla udržitelná, finančně soběstačné a dostatečně otevřená, aby sloužil i potřebám širší křesťanské a akademické obce.

Vidění

Chcete-li být o krok stanovování akademické a pastorační instituce, cvičit křesťanské pracovníky a vedoucí k efektivnímu mise v africkém kontextu.

Mise

Ústav se snaží: 1. Vypracovat výukové programy, které poskytují dostatečné nástroje pro vážné a tvůrčí výzkum africké křesťanství a afrického přínos světové křesťanství, stejně jako nabídnout nové příležitosti pro smysluplné a relevantní teologickém výzkumu a publikace.

  1. Sloužit širší křesťanskou komunitu v Ghaně, Africe i v celém světě, že se zaměří svůj výzkum a odbornou přípravu v otázkách křesťanské mise v africkém kontextu, s cílem účinněji napomoci křesťanskou komunitu v Africe lépe pochopit svůj úkol a svědectví o království Boží v Africe a na celém světě.
ACI Ghana

Naše cíle

i. Poskytovat odbornou přípravu v oblasti výzkumu mise metod nahrávání místní historie, kontextualizací a dalších relevantních subjektů pro zájemce a zabývá situací mise, evangelizace a společensko-politické a kulturní transformace.

ii. Spolupracovat s dalšími akademickými, církevní a misijních institucí, subjektů a útvarů v rámci i mimo Ghany, které se zabývají identifikovat důležitá missiological problémů za účelem studia, výzkumu a dokumentace a školení a akce v misi.

iii. S cílem usnadnit studium a další vzdělávání pro ministry a dalšími církevními pracovníky, studenty a výzkumníky v předmětech souvisejících s misí od uvnitř i vně Ghany.

iv. Shromáždit příslušné literatury, dokumentace a informace pro teologickou reflexi o životě a poslání církve, rozvíjet knihovna, mikroformáty a počítačové vybavení, rozšiřovat ideje a informace prostřednictvím audio-vizuální, publikací a časopisu.

proti. Chcete-li zachovat život komunity označený křesťanské bohoslužby a odhodlání ke křesťanskému poslání a službu.

vi. Chcete-li být co nejvíce živoucí laboratoří v misi a na partnerství s dalšími institucemi, agenturami, středisky a výbory, a to jak uvnitř, tak vně Ghany, zabývající se reflexi a akci v poslání církve, a to prostřednictvím vzájemného

Místa

Akropong

Adresa, 1. řádek
P.O. Box 76
Akropong-Akuapem

Akropong, Východní region, Ghana

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: