University of TOURS

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

University of Tours je rozhodně Evropské univerzity, který sestavil kampaň akce v rámci strategie Evropa 2020, jehož cílem je rozvoj "inteligentní, udržitelný růst podporující začlenění". Prostřednictvím svých vzdělávacích a výzkumných misí vyšší, University of Tours hraje klíčovou roli ve výzkumu, vývoji a ve zvyšování vědecké, kulturní a odborné kapacity as mnoha jednotlivců jak je to možné.

Otevřený svět, University of Tours privilegia spolupráce a výměny aktivní účastí na zřízení evropského vysokoškolského vzdělávání a výzkumu, která vychází z Boloňského procesu.

Multidisciplinární a zdravotnictví veřejného subjektu, univerzita má velký potenciál a majetku, které zajistí, že splňuje evropské vzdělávací a výzkumné standardy vyšší. Jako uznávaný lídr v oblasti svého ekonomického, sociálního a kulturního prostředí, University of Tours je nejmodernější, inovativní zřízení podporovat humanistické hodnoty, které jsou hluboce zakořeněné v regionu oplývajícím historii a kulturní dědictví.

University of Tours schvaluje následující dvě motta: "Člověk se nerodí jako člověk, člověk se stává člověkem" - Erasmus "Vědění bez svědomí, ale zřícenina duše" - François Rabelais

Místa

Prohlídky

Université François Rabelais

Adresa, 1. řádek
60 rue du Plat D'Etain
Tours

37000 Prohlídky, Center-Val de Loire, Francie