Přečtěte si oficiální popis

Štrasburk je druhým mezinárodním univerzitním městem ve Francii (po Paříži) a hostí impozantní počet evropských institucí. University of Strasbourg zahrnuje pět století bohaté evropské historie a akademického dědictví. To má studentskou populaci přes 46,000, který 20% být mezinárodní studenti. Univerzita nabízí 37 vzdělávacích a výzkumných oddělení, fakult, škol a ústavů a nabízí počáteční a další vzdělávání v širokém spektru akademických oborů, od zdravotnických věd až po jazyky, právo a humanitní vědy. To je také mezinárodní hráč ve vědeckém výzkumu, pole ve kterém vysokoškolští absolventi získali četná prestižní ocenění za ta léta, včetně 3 Nobelových cen. Jeho excelence byla dále uznána vládním programem IdEx. Univerzita je aktivním účastníkem řady mezinárodních sítí a partnerství (např. Eucor a LERU).

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Francouzština

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

University of Strasbourg

Magisterský studijní program CAWEB nabízí výuku v oblasti tvorby a lokalizace webových stránek, které nabízejí jak školení na dálku, tak možnosti dálkového vzdělávání. Pr ... [+]

Magisterský studijní program CAWEB nabízí výuku v oblasti tvorby a lokalizace webových stránek, které nabízejí jak školení na dálku, tak možnosti dálkového vzdělávání. Program zahrnuje kurzy vývoje webových stránek, návrh webových stránek, řízení projektů a lokalizace. Hlavní výhodou magisterského studijního programu CAWEB je kombinace praktických dovedností v oblasti IT a znalostí cizích jazyků, což vede k různým profesním příležitostem v dynamických webových oblastech. Kromě toho program Master 2 nabízí personalizované studijní možnosti přizpůsobené vašemu akademickému profilu a odborným zkušenostem.

Možnost studia v programu Master CAWEB... [-]
Francie Štrasburk
Září 2020
Angličtina
Kombinované
1 - 2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Adresa destinace
Université de Strasbourg
4 rue Blaise Pascal
CS 90032
F-67081 Strasbourg cedex

Strasbourg, Grand Est, FR
Sociální média