Přečtěte si oficiální popis

Štrasburk je druhým nejvíce mezinárodním univerzitním městem ve Francii (po Paříži) a je hostitelem působivého množství evropských institucí. Univerzita ve Štrasburku zahrnuje pět století bohaté evropské historie a akademické dědictví. Má studentskou populaci přes 46 000, z čehož 20% tvoří mezinárodní studenti.

Skládá se z 37 vzdělávacích a výzkumných pracovišť, fakult, škol a institutů. Univerzita nabízí počáteční a další vzdělávání v široké škále akademických oborů, od lékařských věd po jazyky až po právo a humanitní vědy. Je také mezinárodním hráčem ve vědeckém výzkumu, což je oblast, v níž univerzitní absolventi získali řadu prestižních ocenění v průběhu let, včetně tří Nobelových cen. Jeho excelence byla dále uznána vládním programem IdEx. Univerzita je aktivní účastníkem řady mezinárodních sítí a partnerství (např. Eucor a LERU).

Programy se vyučují na:
Angličtina
Francouzština

Tato škola dále nabízí:

Magistr

University of Strasbourg

Magisterský studijní program CAWEB nabízí výuku v oblasti tvorby a lokalizace webových stránek, které nabízejí jak školení na dálku, tak možnosti dálkového vzdělávání. Pr ... [+]

Magisterský studijní program CAWEB nabízí výuku v oblasti tvorby a lokalizace webových stránek, které nabízejí jak školení na dálku, tak možnosti dálkového vzdělávání. Program zahrnuje kurzy vývoje webových stránek, návrh webových stránek, řízení projektů a lokalizace. Hlavní výhodou magisterského studijního programu CAWEB je kombinace praktických dovedností v oblasti IT a znalostí cizích jazyků, což vede k různým profesním příležitostem v dynamických webových oblastech. Kromě toho program Master 2 nabízí personalizované studijní možnosti přizpůsobené vašemu akademickému profilu a odborným zkušenostem.

Možnost studia v programu Master CAWEB... [-]
Francie Strasbourg
September 2019
Kombinované
1 - 2 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Adresa destinace
Université de Strasbourg
4 rue Blaise Pascal
CS 90032
F-67081 Strasbourg cedex

Strasbourg, Grand Est, FR
Sociální média