Přečtěte si oficiální popis

ASC NETWORK

5 evropských univerzit, partneři ASC od roku 2005 spolupracují na návrhu a realizaci společného magisterského kurzu Advanced Spectroscopy in Chemistry:

 • Univerzita Alma Mater v Bologni, Itálie
 • Univerzita v Helsinkách, Finsko
 • Jagellonská univerzita v Krakově, Polsko
 • Univerzita v Lipsku, Německo
 • Univerzita Lille1, Francie (koordinační instituce)eurpn-mp

Tento kurz evropského magisterského studijního programu byl financován Evropskou komisí a udělený Erasmus Mundus štítek dvakrát za období 2008-2014 a v současnosti pro období 2015-2020 a je nyní velmi uznáván. Program zahrnuje povinnou mobilitu v rámci konsorcia ASC a vyučuje se v angličtině ve všech univerzitách.

V průběhu let konsorcium ASC rozvinulo spojení se 14 přidruženými partnery: globálními průmyslovými partnery produkujícími spektrometry ( Bruker, Magnetech ), jakož i clustery regionální konkurenceschopnosti ( MATIKEM v Lille, NEU v Lipsku ). Bylo také založeno privilegované partnerství s velkými výzkumnými zařízeními, jako je S ynchroton SOLEIL ve Francii a ELETTRA v Itálii.

Tato rozsáhlá akademická a průmyslová síť spojuje své nejmodernější vybavení a odborné znalosti a nabízí mezinárodním studentům vysoce kvalitní vzdělávací program pokrývající aplikaci spektroskopických technik do chemie v širokém smyslu, což vede k kariéře v chemické analýze a charakterizaci struktury materiálů v oblastech molekulární syntézy, biologie, nanotechnologií, modelování, farmacie, zelené chemie, materiálů a udržitelných energií.

59280_ScreenShot2017-10-27at11.35.01AM.png

SPRÁVA

Konzorcium ASC je koordinováno univerzitou Lille1.

 • Právní zástupce: prezident Jean-Christophe Camart
 • Koordinátor sítě: Prof Sylvain Cristol
 • Správní ředitel: Francine Chanier
 • Tajemník akademických věcí: Aude Zeglin

PROGRAMOVÁ RADA

Programová rada řídí rozvoj a poskytování programu a působí jako fórum konzultací a spolupráce při provádění programu ASC prostřednictvím partnerských institucí. V souladu s předpisy o studiu a při respektování rozhodovacích pravomocí orgánů stanovených na každém partnerovi má programová rada primární odpovědnost za:

 • Souhlasit s přijímacími kritérii žadatelů o program (studenti a pozvaní učenci),
 • Výběr studentů a pozvaných učenců,
 • Dohled nad vývojem a dodáním programu, včetně zajištění kvality,
 • Monitorování úspěchu, pokroku a hodnocení studentů, včetně zpětné vazby studentů,
 • Příspěvek a schvalování zpráv Evropské komisi a ostatním dárcům o grantech udělovaných na projekty spolupráce.

Členové správní rady: Koordinátor sítě, 5 místních koordinátorů a účast s poradními kapacitami správních členů z každé partnerské univerzity a 2 studenty.

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

University of Lille

Připojte se k síti 5 univerzit, 12 výzkumných a průmyslových partnerů se silnou mezinárodní komunitou absolventů! Síť ASC má za cíl připravit studenty, aby se stali exper ... [+]

Master Course ASC je společně provozován těmito vysokými školami (konsorcium ASC):

Univerzita Alma Mater v Bologni, Itálie;Univerzita v Helsinkách, Finsko;Jagiellonská univerzita v Krakově, Polsko;Univerzita Lipsko, Německo;Univerzita Lille1, Francie (koordinační instituce)OBJEKTIVNÍ

Síť ASC má za cíl připravit studenty, aby se stali experty a rozvíjeli mezinárodní dovednosti v oblasti profesní průmyslové kariéry v oblasti spektroskopické charakterizace hmotné a / nebo doktorské studie.

Program ASC dosáhl vysoké úrovně harmonizace s tím, že v každé partnerské instituci bude uplatňován jeden program Master Programu, který by přispěl k lepší integraci do evropského systému.... [-]

Francie Lille Německo Kitzscher Finsko Helsinki Polsko Krąków Itálie Bologna  + 6 Více
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině