Université de Nantes

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Université de Nantes se nikdy neskončila. Tváří v tvář dnešním výzvám se neustále znovu objevujeme.

V posledních 50 letech Université de Nantes výuku a výzkum na nejvyšší úrovni a v roce 2015 získala místo ve světové univerzitní renomé Times Higher Education . Université de Nantes se řadí mezi 25 nejlepších francouzských univerzit . V těchto 50 letech jsme značně pokročili.

Na cestě k novému modelu univerzity

Université de Nantes přináší nadšení, odvahu, štědrost a odvahu. Tyto zásady, které se obvykle týkají mládeže, jsou naší ochrannou známkou. Tato filozofie nás vede k dosažení vyšších standardů. To nás tlačí v rychle se měnícím světě, aby vymyslel nový model univerzity. Tento model si přeje být otevřený svému prostředí a zaměřen na společenské změny. Je připravena čelit výzvám našich společností, pokud jde o výzkum, školení, inovace, podporu vědecké kultury, integraci studentů do sociálně-ekonomické struktury a mezinárodní prestiž.

Tento model umístí studenta do centra jeho pozornosti a více než kdy jindy lidskou bytost v srdci své dynamiky a ambicí. Síla univerzity spočívá v investicích a kvalitě výzkumných pracovníků, profesorů, lektorů, učitelů, knihovníků, inženýrů, administrativních pracovníků, techniků, služeb a zdravotnictví.

Je na nás, abychom rozvíjeli tento rozdíl a propojovali talent.

shallow focus photography of person in white and black striped top writing on white paperLonely Planet / Unsplash

Tvořivá a odvážná univerzita

Université de Nantes usnadňuje spolupráci a dělá interdisciplinární studium faktor inovace a úspěchu.

Université de Nantes se nachází v krásném přírodním prostředí, který se nachází v centru města Nantes, proslulé svou vitalitou, kulturou, ekonomickým rozvojem a kvalitou života. Díky své 2 kampusům Saint-Nazaire a La-Roche-sur-Yon má Université de Nantes silné zastoupení na území.

V rámci svých kampusů se setkávají různé disciplíny, aby se navzájem obohatily. Université de Nantes je jednou z vzácných francouzských univerzit, která podporuje interdisciplinaritu. Na 20 fakultách a školách se na nich podílí 38 000 studentů. Jsou zastoupeny 295 specialit, ve všech oblastech znalostí pracuje 44 laboratoří.

Stát se jednou z nejlepších interdisciplinárních francouzských univerzit.

Toto prostředí umožňuje nové zkušenosti, vytváření bohatých interakcí, které podporujeme. Université de Nantes si stanovila za cíl stát se jednou z nejlepších interdisciplinárních francouzských univerzit v příštích 10 letech. Příklady rozdružených postupů ve výzkumu i školení jsou četné. Chceme je zlepšit, abychom reagovali na složité sociální změny před námi.

Tento tavící hrnec, tato rozmanitost dělá Université de Nantes živé místo, jak příjemné, tak kreativní. Je to univerzita, kde je hnutí viditelnou a stimulující realitou.

Otevřená a občanská univerzita

Université de Nantes aktivně podílí na rozvoji regionu tím, že rozšiřuje své znalosti, bohatství a potenciál, aby zde probíhala budoucnost!

Université de Nantes chce být vedoucím hráčem ve vývoji společnosti: vysokoškolské vzdělávání, šíření znalostí, vytváření hodnot prostřednictvím výzkumu a přenosu technologií.

three people sitting in front of table laughing togetherBrooke Cagle / Unsplash

Hnací síla inovací

V kontextu sociálních a ekonomických změn je schopnost inovovat více než kdy jindy základním kamenem jakékoli konkurenceschopnosti. Université de Nantes aktivně přispívá k inovacím sociálně-ekonomického složení prostřednictvím svých výzkumných pracovníků, laboratoří, vybavení a nejmodernějších technologických platforem, jeho nedávných absolventů, kteří tvoří obrovské množství dovedností a talentů.

Klíčovým hráčem v komunitě

Jako skutečná kulturní, sportovní a společnost přispívá naše univerzita také revitalizaci svého regionu tím, že obohacuje veřejnou diskusi a stimuluje kreativitu: konference, moderní mediální vybavení, programy umělců v bydlišti, sporty na vysoké úrovni, závazek studentů prostřednictvím 150 studentských organizací.

Tím, že se Université de Nantes zapojí do místních otázek a má mezinárodní dopad, ukazuje svou schopnost hrát s novými měřítky území. To je nezbytné pro každý vývoj.

Místa

Nantes

Adresa, 1. řádek
Rue Christian Pauc
44035 Nantes, Pays de la Loire, Francie

Saint-Nazaire

Adresa, 1. řádek
Boulevard de l'Université
44600 Saint-Nazaire, Pays de la Loire, Francie