Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na Université de Lorraine !

Lorraine oblast byla už nezávislé vévodství na severovýchodě Francie, když to vytvořilo jeho univerzitu v 1572. Skrz historii, region byl rozdělen několikrát do “francouzské” části a “německé” části, předtím, než je smířen a rozhodně zahrnutý v Francie na počátku 20. století. Kvůli této složité a bohaté historii se vyvinula dvě velká města: Metz na severu a Nancy na jihu.

V Nancy, tři univerzity byly založeny ve 20. století, mezi kterého National polytechnický institut, který kombinoval několik inženýrských škol. V Metz, první univerzita se objevila v roce 1970.

1. ledna 2012, po několika letech přípravy, se tyto čtyři vysoké školy sloučily do jedné, tvořící Université de Lorraine . Univerzita má více než 50 000 studentů, téměř 6 800 zaměstnanců, z toho 3 700 učitelů a hledačů a mnoho budov a kampusů distribuovaných v celém regionu.

1hodina 30 minut od Paříže u TGV a v srdci Velkého regionu (Belgie, Lucembursko, Německo) poskytuje region Lorraine příjemné prostředí spolu s bohatým kulturním životem.

V roce 2013 podle francouzských novin, Le Figaro-étudiant, studenti hodnotili, že Nancy je nejlepším městem na světě!

Université de Lorraine je francouzská veřejná vysoká škola

Svým téměř 52 000 studentům nabízí celou řadu studií ve všech oborech a v souladu s Boloňským modelem (bakalářský / magisterský / doktorský).

Navrhuje také specifické francouzské diplomy, jako je DUT v různých oborech (dvouletý odborný diplom, po němž často následuje další rok, aby získal bakalářský titul v oboru) nebo diplôme d'ingénieur, magisterský stupeň inženýrství a průmyslu řízení.

Studie jsou spojeny s výzkumem na vysoké úrovni v různých oblastech a využívají specializovaných dovedností na vysoké úrovni a hi-tech zařízení a infrastruktur, kdykoli je to nutné. Prosím, neváhejte prozkoumat podrobněji organizaci a fungování francouzského vzdělávacího systému.

Mezinárodní studenti mají možnost strávit jeden nebo více semestrů na Université de Lorraine prostřednictvím řady výměnných programů. Jsou také zváni, aby se ucházeli o jeden z našich mezinárodních učebních osnov, kde jsou všechny kurzy nebo jejich části vyučovány v angličtině. A samozřejmě je to velmi dobrý nápad využít příležitosti pobytu u nás, abychom se naučili francouzsky; za to máme plnou nabídku jazykové výuky ve francouzštině.

114641_pexels-photo-1462630.jpegAnastasiya Gepp / Pexels

Dialog znalostí

Université de Lorraine podporuje inovace prostřednictvím dialogu znalostí , využívá rozmanitosti a síly vědeckých oborů a zaměřuje se na podporu předávání znalostí k zavlažování inovací a hospodářského růstu, jakož i pokroku v oblasti základních věd.

Université de Lorraine je univerzitou celého regionu, je významným aktérem svého hospodářského a sociálního rozvoje, staví na interkulturních a mezigeneračních vazbách, koordinuje regionální politiku výzkumu a umožňuje přístup k vysokoškolskému vzdělání co největšímu počtu obyvatel.

Université de Lorraine nabízí kurikulum ve všech oblastech znalostí: vědy, zdravotnictví, technologie, inženýrské vědy, lidské a společenské vědy, právo, ekonomika, management, umění, literatura a jazyk. Zvláštní důraz je kladen na přechody mezi poli a dovednostmi, které pomáhají studentům rozvíjet jejich vlastní Pathway .

Université de Lorraine navrhuje široké spektrum mezinárodních aktivit

 • Docházkové a odchozí studentské výměny (přibližně 1 500 našich studentů stráví během studia alespoň jeden semestr v zahraničí, 15% našich studentů začalo studium v jedné ze zhruba 100 zemí).
 • Sdílené diplomy s jinými univerzitami: přibližně 60 společných diplomů, včetně 7 magisterských programů Erasmus Mundus.
 • Spolupráce v oblasti výzkumu:
  • Četné společné doktorandské studium: 11% našich doktorandů je sdíleno se zahraniční univerzitou;
  • Společné skupiny nebo laboratoře se zahraničními univerzitami;
  • Téměř 30% našich publikací spolupracuje s vědci z jiných zemí.
 • Mobilita studentů, Ph.D. studenti a post-docs, členové fakulty a administrativní pracovníci, aby upevnili naši mezinárodní integraci. Univerzita má aktivní politiku pro podporu odchozí mobility a usnadňuje a zjednodušuje přijímání příchozích osob.

Kromě této obecné otevřenosti naše mezinárodní strategie navazuje na 3 postupné úrovně

 • Po hranicích se 3 dalšími zeměmi je zcela přirozené, že se Lorraine podílí na budování přeshraničních vztahů v rámci Velkého regionu (Lucembursko, francouzsky a německy mluvící části Belgie, Lorraine, německých spolkových zemí Rheinland-Pfalz a Sársko). ). Université de Lorraine je významným hráčem v této výstavbě, a to díky četným bilaterálním spolupráci s univerzitami v těchto regionech, ale také díky své aktivní roli při rozvoji Univerzity Velkého regionu , kde je spojena s univerzitami v Sársku, Trevíru, Kaiserslautern , Lucembursko a Liège.
 • Université de Lorraine má v úmyslu postupně budovat vazby se sítí evropských univerzit, které sdílejí své hlavní směry: interdisciplinaritu a dialog znalostních oblastí , v rámci univerzit, které pokrývají široké vědecké spektrum, ale se strukturovanou orientací v oblasti inženýrství, která je přijímána v širším smyslu.
 • Zatímco na celém světě máme mnoho mezinárodních partnerství , některé lokality mají potenciál zaměřit se na spolupráci v oblasti výzkumu a výuky na širokou škálu oborů. Université de Lorraine si přeje zdůraznit své partnerství s těmito stránkami , a to strukturováním své spolupráce v rámci uznávaných a silně podporovaných subjektů. To platí především pro francouzsko-německou spolupráci, pro kterou Université de Lorraine založila specifické francouzsko-německé centrum pro Lorraine (CFALOR). Tento druh partnerství byl také založen v Maroku , v Kazachstánu a v Číně (zejména v Wu-chanu) a cílem je zaměřit se na přibližně 10 míst nebo regionů na světě.
Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:


Université de Lorraine

Cílem kurzu je vyškolit odborníky z oblasti metalurgie a mechaniky materiálů na strojírenské a magisterské úrovni, které splňují očekávání široké škály profesionálních od ... [+]

Mezinárodní magisterský výzkum postavený na dvou hlavních tématech věd o materiálech; Na univerzitě v Lorraine je nabízena mechanika materiálů a mikrostruktur. Výuka probíhá v anglickém jazyce a program je otevřen pro studenty všech národností s magisterským stupněm M1 nebo ekvivalentem, tj. Pro studenty, kteří již jeden rok studovali na úrovni absolventů a chtějí realizovat svůj druhý ročník magisterského studia v oboru. mezinárodní atmosféru. Cílem tohoto nového magisterského výzkumu je vyškolit vysoce výkonné manažery v metalurgii a v mechanice materiálů. Na konci tohoto kurzu budou mít studenti veškeré znalosti nezbytné pro výkon své kariéry v akademickém prostředí nebo v oblasti průmyslového výzkumu.... [-]

Francie Nancy Marseille Česká republika Prague 6 Saclay Španělsko Leganés Community of Madrid Německo Stuttgart Belgie Ghent  + 9 Více
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Université de Lorraine

V rámci programu AMASE Master získáváte nejen cenné znalosti v oblasti materiálových věd a inženýrství, ale také se dozvíte dva ze čtyř nejrozšířenějších evropských jazyk ... [+]

V rámci programu AMASE Master získáváte nejen cenné znalosti v oblasti materiálových věd a inženýrství, ale také se dozvíte dva ze čtyř nejrozšířenějších evropských jazyků.

Studujete s místními studenty a seznámíte se s kulturou hostitelských zemí a zvýšíte tak své pozdější pracovní příležitosti.

V roce 2005 vytvořila EEIGM se svými institucionálními partnery dvouletý nadnárodní magisterský studijní obor Inženýrství materiálů a inženýrství

Studenti provádějí první dva semestry na partnerské univerzitě dle svého výběru; třetí semestr stráví v jedné z dalších univerzit konsorcia. Čtvrtý semestr se skládá z výzkumného projektu v laboratoři jedné ze dvou univerzit, kde student studoval. Studenti obdrží dvojí magisterský titul z obou dotčených univerzit.... [-]

Francie Nancy Marseille Česká republika Prague 6 Saclay Španělsko Leganés Community of Madrid Německo Stuttgart Belgie Ghent  + 9 Více
Srpen 2020
Francouzština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Université de Lorraine

Program EMerald Master byl vytvořen s cílem odpovědět na naléhavou potřebu Evropské unie vytvořit Evropu účinněji využívající zdroje. ... [+]

Hlavní body

Inovační vzdělávání v oblasti geometrie a cirkulární ekonomiky (dvouleté magisterské studium = 120 ECTS)

Master EMerald je označen Erasmus a EIT

Zúčastněné univerzity

Univerzita v Liège Belgie (hlavní koordinátor)Univerzita Lorraine, ENSG Nancy FrancieTechnologický institut Luleå ŠvédskoTU Bergakademie Freiberg Německo

Diplom

Konsorcium dodá trojitý diplom (jeden z každé univerzity, kde student navštěvoval přednášky) a dodatek k diplomu z koordinující univerzity:

Ingénieur Civil des Mines et Géologue, kterou vydala Univerzita v Liège (ULiège)Magistr de Terre et des Planètes Environnement dodaný University of Lorraine (UL)Master of Science - Major: Geosciences dodané Luleå University of Technology (LTU)Mistr v oboru strojírenství a procesní inženýrství dodaný Technische Universität Bergakademie Freiberg (TUBAF) - Certifikát EIT Label... [-]
Francie Nancy Marseille Česká republika Prague 6 Saclay Španělsko Leganés Community of Madrid Německo Stuttgart Belgie Ghent  + 9 Více
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Université de Lorraine

Společný magisterský studijní program Erasmus Mundus (EMJMD) v oblasti všudypřítomných výpočetních a komunikačních technologií pro udržitelný rozvoj (PERCCOM) si klade za ... [+]

Společný magisterský studijní program Erasmus Mundus (EMJMD) v oblasti všudypřítomných výpočetních a komunikačních technologií pro udržitelný rozvoj (PERCCOM) si klade za cíl kombinovat pokročilé informační a komunikační technologie (IKT) s povědomím o životním prostředí tak, aby umožnily vzdělávání na světové úrovni a jedinečné kompetence pro odborníky v oblasti IKT, kteří mohou budovat čistší prostředí. , zelenější, více zdrojů a energeticky účinnější kybernetické systémy.

Kontext

Mezi budoucí výzvy světa patří dopad technologického rozvoje a nových technologií na životní prostředí a vyžadují enormní úsilí o účinné řešení výzev v oblasti ovzduší, vody, potravin a energie.... [-]

Francie Nancy Marseille Česká republika Prague 6 Saclay Španělsko Leganés Community of Madrid Německo Stuttgart Belgie Ghent  + 9 Více
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Université de Lorraine

Evropský magisterský program Erasmus Mundus v oblasti jazykových a komunikačních technologií (LCT) je navržen tak, aby splňoval požadavky průmyslu a výzkumu v rychle rost ... [+]

Evropský magisterský program Erasmus Mundus v oblasti jazykových a komunikačních technologií (LCT) je navržen tak, aby splňoval požadavky průmyslu a výzkumu v rychle rostoucí oblasti. Nabízí možnosti vzdělávání a odborné přípravy pro příští generace vedoucích pracovníků v oblasti výzkumu a inovací. Poskytuje studentům hluboké znalosti a vhled do různých disciplín, které přispívají k metodám jazykového a komunikačního průmyslu a posilují jejich schopnost pracovat podle vědeckých metod. Kromě toho si studenti osvojí znalosti orientované na praxi výběrem vhodných kombinací modulů jazykové technologie, výpočetní a teoretické lingvistiky a informatiky.... [-]

Francie Nancy Marseille Česká republika Prague 6 Saclay Španělsko Leganés Community of Madrid Německo Stuttgart Belgie Ghent  + 9 Více
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Université de Lorraine

Cílem magisterského studijního programu je poskytnout vysoce nadnárodní výzkumně orientované vzdělávání v oblasti inženýrské fyziky spojené s fúzí, v těsné návaznosti na ... [+]

Cílem magisterského studijního programu je poskytnout vysoce nadnárodní výzkumně orientované vzdělávání v oblasti inženýrské fyziky spojené s fúzí, v těsné návaznosti na výzkumné aktivity partnerů as dobře integrovaným jazykovým a kulturním prožitkem. Kombinovaná a harmonizovaná výuka a výzkum 7 zúčastněných institucí nabízí širokou škálu kompetencí v oblasti vědy o fúzích a technické fyziky.

Společný evropský magisterský program nabízí skutečnou evropskou příležitost pro magisterské studium v oboru, který má zásadní význam pro to, aby přispěl k řešení stále naléhavějšího a zásadního problému světových dodávek energie. Partneři mají dlouhodobý vztah v rámci koordinovaného výzkumného programu EURATOM o jaderné fúzi.... [-]

Francie Nancy Marseille Česká republika Prague 6 Saclay Španělsko Leganés Community of Madrid Německo Stuttgart Belgie Ghent  + 9 Více
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Université de Lorraine

Evropský magisterský titul v oboru lexikografie (EMLex) je mezinárodní magisterský studijní program (120 ECTS), který je nabízen od roku 2009. Od roku 2016 může být EMLex ... [+]

Chtěli byste být součástí mezinárodně uznávaného magisterského programu a vzdělávat se v akademickém oboru lexikografie?

Co pak stát se studentem elitního studijního programu European Master in Lexicography (EMLex), společného magisterského studia Erasmus Mundus, které nabízí vysoce hodnotné a celosvětově jedinečné vzdělání? Budete moci studovat na různých evropských univerzitách, navázat mezinárodní akademické kontakty a nesmírně zvýšit své profesní příležitosti.

Absolventi EMLex jsou vysoce kvalifikovaní mezinárodní odborníci v oblasti výzkumu, vzdělávání, kultury, lingvistiky a managementu informací.

Evropský magisterský titul v oboru lexikografie (EMLex) je mezinárodní magisterský studijní program (120 ECTS), který je nabízen od roku 2009. Od roku 2016 lze EMLex uzavřít společným magisterským studiem Erasmus Mundus. Zahrnuje společný letní semestr v zahraničí pro všechny studenty ve spolupráci s následujícími univerzitami a institucemi:... [-]

Francie Nancy Marseille Česká republika Prague 6 Saclay Španělsko Leganés Community of Madrid Německo Stuttgart Belgie Ghent  + 9 Více
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Université de Lorraine

Obecným cílem tohoto kurzu je, aby studenti získali znalosti o biomechanice pohybového aparátu a konkrétněji o vývoji zdravotnických prostředků specifických pro pacienta. ... [+]

Obecný popis

Pochopení biomechanického chování pohybového aparátu a konstrukce zdravotnických prostředků vyžaduje různorodé znalosti v různých oblastech, jako jsou lékařské vědy (anatomie, buněčná a tkáňová biologie, lékařské zobrazování…), mechanika materiálů, simulace konečných prvků, analýza pohybu. lidské tělo. Tento magisterský titul poskytne studentům všechny nezbytné základy těchto domén, aby jim umožnil porozumět klinickému problému a navrhnout realistická a spolehlivá terapeutická řešení. Tyto přístupy budou doplněny úvodem do biomimetiky, aby ukázaly, jak získat inspiraci z přírody při navrhování nových technických aplikací.... [-]

Francie Nancy Marseille Česká republika Prague 6 Saclay Španělsko Leganés Community of Madrid Německo Stuttgart Belgie Ghent  + 9 Více
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Université de Lorraine

MSc EF poskytuje akademické vzdělání v oblasti udržitelného řízení zdrojů, biohospodářství a managementu přírody. Cílem programu je vzdělávat odborníky, kteří mají důklad ... [+]

MSc European Forestry (MSc EF) je dvouletý program v oblasti lesních věd. Program získal značku Erasmus Mundus v letech 2004 až 2014 a roky 2016-2019.

MSc EF poskytuje akademické vzdělání v oblasti udržitelného řízení zdrojů, biohospodářství a managementu přírody . Cílem programu je vzdělávat odborníky, kteří mají důkladné znalosti o udržitelné lesní biohospodářství a také o evropské obchodní kultuře.

Pixabay / Pexels

Konsorcium MSc EF se skládá ze šesti evropských špičkových lesnických univerzit :

Východní Finsko (koordinátor)AgroParisTech, FrancieUniverzita ve Freiburgu, NěmeckoUniverzita Lleida, ŠpanělskoUniverz... [-]
Francie Nancy Marseille Česká republika Prague 6 Saclay Španělsko Leganés Community of Madrid Německo Stuttgart Belgie Ghent  + 9 Více
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Université de Lorraine

Cílem NLP (Natural Language Processing) je vytvořit výpočetní modely, které simulují naši schopnost mluvit a rozumět „přirozeným“ jazykům, jako je angličtina, francouzšti ... [+]

Na první pohledDiplom: Titul Master of ScienceTyp: Titul zaměřený na průmysl a výzkumPočet kreditů ECTS: 120Začátek: září 2020Doba trvání: 1-2 rokyJazyk: angličtinaŠkolné: 334,00 EUR, pro občana EU, jinak 3 770 EUR. Poloha: Nancy, Francie (1 hodina 30 minut vlakem z Paříže) Zpracování přirozeného jazyka (NLP): Získejte počítače konverzaci

NLP: vybuchující a fascinující oblast vědy, která nabízí mnoho pracovních příležitostí v mnoha odvětvích, jako je průmysl, výzkum a vzdělávání.

Cílem NLP je vytvořit výpočetní modely, které simulují naši schopnost mluvit a rozumět „přirozeným“ jazykům, jako je angličtina, francouzština, ruština, čínština atd., Na rozdíl od umělých jazyků, jako je programování nebo matematika.... [-]

Francie Nancy Marseille Česká republika Prague 6 Saclay Španělsko Leganés Community of Madrid Německo Stuttgart Belgie Ghent  + 9 Více
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Université de Lorraine

Program MSc je výzkumně orientovaný přístup k pochopení a správě lesních ekosystémů, který poskytuje základní a aplikované znalosti o organizaci, fungování a dynamice les ... [+]

Tento mistr je společně akreditován Université de Lorraine a AgroParisTech.

V tomto magisterském studijním programu se hlavní „Lesy a jejich prostředí (FEN)“ skládají z jednoho semestru kurzů v angličtině a otevřených pro zahraniční studenty.

Cíle programuZískat vysoce multidisciplinární školení a moderní technologie pro projektové řízení a výzkumné aktivity (komunikace, experimentování, výzkum, analýza dat atd.).Pochopit fungování celoročních rostlin, agrosystémů a lesních ekosystémů, od molekul po krajinu, zdrojů průmyslových výrobků a ekologických služeb.Osvojit si vědu a technologie ekologického inženýrství pro udržitelné řízení přírodního prostředí a systémů zemědělské / lesní produkce.Pochopit hlavní otázky životního prostředí (globální změny, biologická rozmanitost, biomateriály dřeva, obnovitelné zdroje, energie, znečištění, udržitelný rozvoj atd.).Disciplíny... [-]
Francie Nancy Marseille Česká republika Prague 6 Saclay Španělsko Leganés Community of Madrid Německo Stuttgart Belgie Ghent  + 9 Více
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Université de Lorraine

V tomto magisterském studijním programu se specializace „Molekulární chemie a fyzikální chemie“ (MCP) skládá z kurzů v angličtině a otevřených pro zahraniční studenty. Hl ... [+]

V tomto magisterském studijním programu se specializace „Molekulární chemie a fyzikální chemie“ (MCP) skládá z kurzů v angličtině a otevřených pro zahraniční studenty.

Cíle programu

Hlavním cílem MS v chemii je naplnit očekávání společností tím, že nabídne program se specializací pokrývající několik oblastí činnosti, které jsou uznávány jako zdroje zaměstnanosti: chemická analýza, povrchové úpravy, biomateriály, ochrana životního prostředí, modelování, syntéza .

Cílem MS v chemii je také vyškolení budoucích specialistů vysoce kvalifikovaných pro laboratoře doktorských škol, C2MP (chemie, mechanika, materiály, fyzika), SIMPPE (věda a inženýrství molekul produktů a energie) a dalších partnerských laboratoří s ambicí mezinárodní otevření tím, že studentům zajistí solidní jazykovou základnu a chuť mobility.... [-]

Francie Nancy Marseille Česká republika Prague 6 Saclay Španělsko Leganés Community of Madrid Německo Stuttgart Belgie Ghent  + 9 Více
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Université de Lorraine

V tomto programu Master in Life Sciences se specializace „RNA Enzymes Sciences“ (RNAES) skládá z kurzů zobrazených v angličtině a otevřených pro zahraniční studenty. ... [+]

Prezentace

Program Master in Life Sciences - RNA a Enzymes Sciences (RNAES) je vzdělávací kurz charakterizovaný silně uznávanou a specifickou odborností v oblasti molekulární a buněčné biologie RNA a enzymologie.

RNAES se silně spoléhá na učební tým složený z členů týmů ARN-RNP a Molecular and Structural Enzymology UMR IMoPA UL-CNRS 7365, který je mezinárodně uznávaný, ale také na externích řečnících, z francouzských univerzit nebo ze zahraničí. Magisterské kurzy druhého ročníku jsou vyučovány pouze v angličtině.

Cíle a očekávané kompetence

Absolventi budou schopni rozvíjet experimentální plány a strategie pro produkci a charakterizaci molekul RNA nebo enzymů, provádět projekty zaměřené na studium aktivity, struktury, buněčných funkcí těchto makromolekul. Tyto znalosti a know-how umožní absolventům buď vstoupit do pracovního procesu na Bac 5 nebo se postarat o Ph.D. Studenti si budou muset vybrat mezi dvěma možnostmi:... [-]

Francie Nancy Marseille Česká republika Prague 6 Saclay Španělsko Leganés Community of Madrid Německo Stuttgart Belgie Ghent  + 9 Více
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Université de Lorraine

Master of Business Management: Mezinárodní management Specializace z IAE Nancy je vysoká úroveň, teoretické a aplikované řízení. Je přístupný v průběžném vzdělávání nebo ... [+]

Master of Business Management: Mezinárodní management Specializace z IAE Nancy je vysoká úroveň, teoretické a aplikované řízení. Je přístupný v průběžném vzdělávání nebo po bakalářském nebo prvním ročníku magisterského studijního programu (tj. Po 4 letech vysokoškolského studia). Zaměřuje se jak na podnikatele, tak na studenty či profesionály. To umožňuje studentům nebo manažerům doplnit své odborné znalosti v non-obchodní oblasti s komplexní kurikulum v podnikání. Umožňuje také studentům nebo manažerům specializovaným na konkrétní oblasti, aby rozšířili své perspektivy a polyvalenci posílením průřezových kompetencí, aby mohli čelit výzvám v globalizovaném světě.... [-]

Francie Nancy Marseille Česká republika Prague 6 Saclay Španělsko Leganés Community of Madrid Německo Stuttgart Belgie Ghent  + 9 Více
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Université de Lorraine

Master of Business Management: General Management Specializace z IAE Nancy je vysoká úroveň, teoretické a aplikované řízení. Je přístupný v průběžném vzdělávání nebo po b ... [+]

Master of Business Management: General Management Specializace z IAE Nancy je vysoká úroveň, teoretické a aplikované řízení. Je přístupný v průběžném vzdělávání nebo po bakalářském nebo prvním ročníku magisterského studijního programu (tj. Po 4 letech vysokoškolského studia). Zaměřuje se jak na podnikatele, tak na studenty či profesionály. To umožňuje studentům nebo manažerům doplnit své odborné znalosti v non-obchodní oblasti s komplexní kurikulum v podnikání. Umožňuje také studentům nebo manažerům specializovaným na konkrétní oblasti, aby rozšířili své perspektivy a polyvalenci posílením průřezových kompetencí, aby mohli čelit výzvám v globalizovaném světě.... [-]

Francie Nancy Marseille Česká republika Prague 6 Saclay Španělsko Leganés Community of Madrid Německo Stuttgart Belgie Ghent  + 9 Více
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Université de Lorraine

Tento magisterský program na téma „Spolehlivé softwarové systémy“ (DESEM) je magisterský program Erasmus Mundus, který se skládá z kurzů magisterského studia informatiky ... [+]

Tento magisterský program na téma „Spolehlivé softwarové systémy“ (DESEM) je magisterský program Erasmus Mundus, který se skládá z kurzů magisterského studia informatiky na Université de Lorraine o softwarovém inženýrství a formálních metodách, zobrazených v angličtině a otevřených pro zahraniční studenty.

Cíle programu

Hlavním cílem magisterského programu je nabídnout pokročilý program „Spolehlivé softwarové systémy“ (DESEM), míchání kurzů nadací a klíčových koncepcí a kurzů o metodách, technikách a aplikacích , s některými specializovanými kurzy v závislosti na zájmech a zájmech. odborný projekt studentů. Pro zajištění přizpůsobivosti, kterou budoucí absolventi potřebují k neustálému vývoji oboru, je cílem programu zvládnutí základních a klíčových pojmů oboru softwarového inženýrství , jako je algoritmizace a programování, pokročilé softwarové inženýrství, modelovací systémy, formální metody, logika a důkazy, sémantika, kontrola a verifikace modelu, bezpečnost informačních systémů, protokoly a techniky ověřování systému, s důrazem na formální metody a jejich aplikace .... [-]

Francie Nancy Marseille Česká republika Prague 6 Saclay Španělsko Leganés Community of Madrid Německo Stuttgart Belgie Ghent  + 9 Více
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Cours Léopold,34
54000 Nancy, Grand Est, Francie
Adresa, 1. řádek
Metz, Grand Est, Francie
Adresa, 1. řádek
Jardin du Pharo, 58 Boulevard Charles Livon, 13007 Marseille, France
13007 Marseille, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Francie
Adresa, 1. řádek
Zikova,1903/4
166 36 Prague 6, Hlavní město Praha, Česká republika
Adresa, 1. řádek
Centre CEA Saclay D36, Institut national des sciences et techniques nucléaires, 91190 Saclay, France
91190 Saclay, Île-de-France, Francie
Adresa, 1. řádek
Avenida de la Universidad,30
28911 Leganés, Community of Madrid, Španělsko
Adresa, 1. řádek
Plaza Ciencias,1
28040 Community of Madrid, Španělsko
Adresa, 1. řádek
Pfaffenwaldring,61
70569 Stuttgart, Baden-Württemberg, Německo
Adresa, 1. řádek
Faculty of Sciences: Krijgslaan 281 - S2, 9000 Ghent, Belgium
9000 Ghent, Flanders, Belgie