Université Savoie Mont Blanc

Úvod

Read the Official Description

45510_Photo_2016_-USMB_red1

Vítejte na univerzitě Savoie Mont Blanc!

Se svými 14 000 studenty, bohatou multidisciplinární výukou a 19 výzkumnými laboratořemi s mezinárodní reputací je univerzita Savoie Mont Blanc univerzitou v lidském měřítku, která spojuje blízkost s jejími územími, sdružení s Universitou Grenoble Alpes COMUE a široké perspektivy Evropy a světa. Nabízí krátké kurzy (vysokoškolské tituly v oblasti technologie, vysokoškolské tituly) a dlouhé kurzy (všeobecné, odborné nebo odborné bakalářské, magisterské, inženýrské a doktorské), a to jak na první, tak i na další úrovni. Na svých třech univerzitních areálech v Annecy, Le Bourget-du-Lac a Jacob-Bellecombette nabízí mimořádně atraktivní životní a studijní podmínky v srdci výjimečného prostředí mezi jezery a horami. Na podporu výzkumu a vzdělávání přispívá mezinárodní aspekt identity, přitažlivosti, dynamiky a celkového rozvoje našeho podniku. Zaměření univerzity Savoie Mont Blanc je na jedné straně rozvíjet mezinárodní projekty, společné kvalifikace a programy v angličtině a na druhé straně pokud možno podporovat mobilitu studentů, lektorů a výzkumných pracovníků stejně jako pro administrativní pracovníky. Současně na pěti kontinentech s 240 bilaterálními smlouvami dokázala plně využít vynikajícího umístění na hranicích Švýcarska a Itálie s cílem rozvíjet silné a speciální vztahy s vysokoškolskými institucemi těchto dvou zemí.

Naši studenti jistě najdou v Savoie Univerzitu Mont Blanc silnou dynamiku, osobní kvalitu v jejich dohledu, podporu při výběru a rozvoji svých osobních plánů, jakož i potřebná zařízení pro integraci do zapojení do pracovního života. Výběr Université Savoie Mont Blanc znamená hromadění všech možných možností pro osobní úspěch a naplnění.

Kulturní areály s rozlohou člověka

Nachází se mezi Grenoble a Lyonem, poblíž švýcarských a italských hranic, univerzita Savoie Mont Blanc je státní multidisciplinární institucí vysokoškolského vzdělávání, uznávaná na regionální, národní a mezinárodní úrovni. 14000 studentů celkem v areálech Jacob-Bellecom - lepší, Annecy-le-Vieux a Le Bourget-du-Lac, které studují 200 navrhovaných kurzů.

Výzkum pro uznávanou kvalitu

Jeho 19 laboratoří udržuje úzké vazby s národními výzkumnými ústavy (CNRS, INRA, CERN, CEA, IRSTEA). Odlišují se zejména organizací do interdisciplinárních tematických os: horské studie, sluneční energie, fyzika a mechatronika. Kvalitu tohoto vědeckého prostředí dále posiluje blízkost CERN v Ženevě, největšího urychlovače částic na světě, a nanotechnologický výzkumný klastr v Grenoble.

Mezinárodní rozměr

Mezi nejlepší francouzské univerzity za své mezinárodní vztahy patří univerzita Savoie Mont Blanc jako první v hlavních sítích pro zahraniční burzy.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr V Oblasti Energetiky A Solárních Budovách

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Le Bourget-du-Lac

Mistr v oblasti energetiky a solárních budovách vlaky vědce schopné řešit složité problémy týkající se řízení, návrh a optimalizaci více vstupních technologických systémů a rozvíjí odborné znalosti a dovednosti potřebné k provádění výzkumu hospodaření s energií, ochrany životního prostředí, využívání inovativních materiály a výroba inovačních struktur jako součást globální politiky udržitelného rozvoje. [+]

Cíle Vlak vědci schopné řešit složité problémy týkající se řízení, návrh a optimalizaci více vstupních technologických systémů. Rozvíjet odborné znalosti a dovednosti potřebné k provádění výzkumu hospodaření s energií, ochrany životního prostředí, využívání inovativních materiálů a výrobu inovativních struktur, jako součást globální politiky udržitelného rozvoje. Dovednosti a odbornost Design a implementovat komplexní technologické systémy, které jsou samoregulační (nebo autonomní), a že ochrana životního prostředí prostřednictvím zlepšení energetické účinnosti a využití specifických metod, postupů a materiálů. Odbornost v souvisejících nástrojů (modelování, simulace, měření, řízení informací). Multi-disciplinární magisterský studijní obor ... [-]

Magistr V Pokročilém Mechatroniky

Campus forma Denní studium 4 semestry September 2018 Francie Argonay

Mechatronika je synergický a integrovaný proces několika věd a dovedností (mezi které ovládají a počítačové vědy, elektroniky, mechaniky), který umožňuje koncipovat a navrhovat výrobky a systémy se zvýšenou nebo zlepšenou funkčností a která vyžaduje, aby zvážila koncepci výrobku nebo systém ve své celkové životnosti v kooperativním interdisciplinárního přístupu. [+]

CÍL

Mechatronika je synergický a integrovaný proces několika věd a dovedností (mezi které ovládají a počítačové vědy, elektroniky, mechaniky), který umožňuje koncipovat a navrhovat výrobky a systémy se zvýšenou nebo zlepšenou funkčností a která vyžaduje, aby zvážila koncepci výrobku nebo systém ve své celkové životnosti v kooperativním interdisciplinárního přístupu.

Po dokončení tohoto programu jsou studenti být připraveni na Ph.D studií. Mohou také pracovat jako inženýři nebo zabírat vysoké úrovni technické a vědecké pozice ve výzkumných centrech, výzkumných a vývojových odděleních a ve specializovaných poradenských firem.... [-]


Contact
Adresa destinace
Université Savoie Mont Blanc
Direction des Relations Internationles
27, rue Marcoz,
B.P. 1104

Chambéry, Auvergne-Rhône-Alpes, 73011 FR
Social Media
Adresa destinace
Université Savoie Mont Blanc
Annecy Campus
5 chemin de Bellevue

Argonay, Auvergne-Rhône-Alpes, 74940 FR
Adresa destinace
Domaine Universitaire
"Chartreuse" Building
Le Bourget-du-Lac

Le Bourget-du-Lac, Auvergne-Rhône-Alpes, 73376 FR