University of Technology Troyes - UTT

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Naše mise

Jádro mise UTT jsou k provádění výzkumu, poskytovat vzdělávání a odborné přípravy a usnadnit transfer technologií. UTT je francouzská instituce vyššího vzdělávání, usazené v roce 1994. To je dnes jednou z největších stavebních škol ve Francii. Více než 2500 studentů jsou registrovány na univerzitě, se zapsal na bakalářském, magisterském a doktorském studijním programu. V renomované roční žebříčku francouzského časopisu "L'Etudiant", UTT vezme v roce 2011 záviděníhodnou 6. postavení mezi 65 francouzských stavebních škol.

Zákaznické studijní programy

Standardní pětileté vysokoškolské vzdělání, který je akreditován francouzskou nezávislou inženýrství studia akreditačním orgánem, CTI, mohou být přizpůsobeny jednotlivým cílům kariéry každého studenta od prvního roku. UTT nabízí pět inženýrské tituly, magisterský program s výběrem devíti specializací, PhD výzkumný program v pěti specializovaných oblastech, stejně jako učení integrovaného do práce (Wil) moduly, které kombinují akademické studium s placeným učení na pracovišti (což vede buď k odborné stupeň, inženýrský titul nebo magisterský).

Zkoumání excellence

Výzkumná činnost v UTT jsou prováděny osm týmů v Charles Delaunay institutu (ICD). Institut sleduje mezifakultní přístup k ústřední téma se opírá veškeré úsilí v oblasti výzkumu: Věda řízení rizik a technologie (RMST), jeden z hlavních problémů, kterým čelí moderní společnost.

Silné vazby s průmyslem

UTT udržuje a rozvíjí proaktivní vztahy s průmyslem prostřednictvím společných výzkumných programů s podniky a dlouhými stáží pro své studenty. UTT je členem Carnot ústavu sítě (spolu s Compiègne University of Technology) a aktivně podporuje vytváření nových podniků.

Inovativní přístup k řízení

Závazek univerzity na řízení projektů založené a analytického účetnictví, ve spojení s praxí inovativních lidských zdrojů, dovoleno UTT přijít mezi Francii první "nezávislých" instituce k 1. lednu 2009, po vládní univerzitní reformního zákona, jehož cílem je poskytnutí větší autonomie univerzitám řídit jejich rozpočet a personál. Univerzita také založila nadaci o partnerství založené na podporu své úsilí a dlouhodobý vývoj.

Vzkvétající partnerství

UTT je součástí francouzské sítě univerzit technologie (UT) po boku Compiègne (UTC) a Belfort-Montbéliard (UTBM). Tento jedinečný inženýrský titul, model, uchoval vědeckého výzkumu a úzké spolupráce s podnikatelskou komunitou ve Francii i mimo ni, také byl emulován v Číně. V roce 2005, tři francouzské univerzity technologie nastavit Shanghai Sino-evropské University of Technology (UTSEUS), která v současné době čítá 1.000 čínských a francouzských studentů.

Místa

Troyes

Adresa, 1. řádek
12 rue Marie Curie - CS 42060
10004 Troyes CEDEX, France

10004 Troyes, Grand Est, Francie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium