Přečtěte si oficiální popis

Paris 1 univerzita v jedenadvacátém století

Bohaté osm století excelence, University of Paris 1 Panthéon-Sorbonne je jedním z největších francouzských univerzit. Jeho cílem je, aby se stal jedním z hlavních center výzkumu a znalostí jednadvacátého století Evropa.

Nachází se v samém srdci Latinské čtvrti, v jedné z nejvíce proslulého areálu na světě to zabírá, s jinými univerzitami, prestižních budov:. Sorbonne, Pantheon, Právnická fakulta, Geografický ústav a Ústav umění a archeologie reorganizované v roce 1971 na projektu, který kombinuje modernost a věrnost k jeho příběhu, Paris 1 byl postaven na systému zahrnující multidisciplinární a inovativní humanitní vědy, právo a ekonomii. Tradiční příprava Francie je nejslavnější v historii, geografii, filozofie, dějin umění, ekonomie, práva a politické vědy, se postupně přidali nové obory: vizuální umění, matematiku použity na společenských věd, správcovské společnosti, školení pro práci v oblasti cestovního ruchu, kultury a komunikace, atd .. Dokumentární reference Division, Paris 1 hostí jeden z nejprestižnějších a významných podílů ve Francii prostřednictvím více než padesáti knihoven a dokumentačních center. V centru husté sítě mezinárodních vztahů, který pokrývá pět kontinentů, naše univerzita hraje hlavní roli v školení výzkumných pracovníků, profesorů, soudců, právníků, obchodní vedení a správu Francie. Rozvoj výzkumu a školení v mnoha oblastech Evropy a mezinárodních vztahů, řízení, komunikačních technik, projekt je jedním z Paříže představují jeden z hlavních evropských center výzkumu a znalostí jednadvacátého století. University Paris 1 v číslech 1603 a Učitelství-výzkumníci a 832 inženýrů, technický personál a administrativní personál přivítá téměř 40.000 studentů, kteří spadají mezi humanitními obory (32%), právní a politické vědy (38%), Ekonomika a management (22%), ústavů a ​​multidisciplinární odborné přípravy (8%).

více než 200 konferencí a sympozií pořádaných roku

14 doktorské školy sešli v College of Graduate škol; 350 doktorských prací za rok;

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

University Paris 1 Panthéon-Sorbonne

První rok postgraduálního studia (Diplôme Universitaire), MMEF - Matematické metody v ekonomii a finance, je ... [+]

První rok Absolvent studia:

První rok postgraduálního studia (Diplôme Universitaire), MMEF - Matematické metody v ekonomii a finance, je jeden rok, plný úvazek, mezinárodní program, který je vyučován v anglickém jazyce. Kurzy odpovídají těm, které učil v prvním ročníku postgraduálního studia, které se v Boloňské evropského akademického systému je prvním rokem M1 z Masters. Kurzy pocházet z pre-existujících kurzů na univerzitě, s intenzivní kurzy ve francouzštině.

Stupeň se věnuje vzdělávání studentů v použití matematických modelů v ekonomii a finance: matematické ekonomie, strategická analýza, teorie rozhodování, stochastické modely, matematické financí a optimalizačních modelů. Školení je postaven kolem velkého spektra kurzů, jejichž cílem je poskytnout znalosti pro modelization hospodářských a finančních problémů, pro matematické formalizace a nástroje pro numerické řešení. Nové modely v financí, ekonomie a teorie rozhodování potřebují soudržné školení v těchto oblastech.... [-]

Francie Paříž
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině