Toulouse School Of Economics TSE

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Toulouse School of Economics: předním světovým centrem pro vědu a vysoké školství, které předsedá laureát Nobelovy ceny Jean Tirole

TSE je ekonomika oddělení Toulouse Capitole univerzity. To nabízí prvotřídní bakalářské a magisterské programy dodávané od renomovaných výzkumných pracovníků. Jádro zaměření TSE je ekonomika, ale naše kurzy jsou multidisciplinární a soustředit se na roli, kterou údaje a kvantitativní techniky hrají při rozhodování ve firmách, institucích či států.

Výzkumné orientované kurzy kurzy TSE výzkum orientovaný trénovat žáky používat a přizpůsobit nedávné teorie nebo techniky k řešení reálných problémů splnit jejich budoucích zaměstnavatelů. Na magisterské úrovni, v závislosti na jejich kariéry plánuje studenti si mohou vybrat obor statistika, ekonometrie, veřejných rozvojových, průmyslové organizace, životní prostředí, biologickou rozmanitost, nebo finanční.

Program International Masters Program Masters hraje ústřední roli v programu TSE. Po 1. roce společná pro všechny studenty, stupeň nabízí několik možností:

  • Mezinárodní Stupeň trať Masters výhradně v angličtině
  • Standardní skladba Masters stupeň částečně učil ve francouzštině
  • Výzkum možnost - vedoucí do doktorského programu, s přísnými přípravných kurzů počínaje od 2. ročníku Masters.

Doktorské škola Doktorské škola je postaven na vrcholu amerických univerzit. Po vyhrazené přípravné 2. ročníku stupně Mistrů, že PhD kandidáti sledují 2. ročník pokročilých, specializovaných kurzů Před prováděním 3 roky na plný úvazek výzkumu po boku členů TSE fakulty.

Skrz každý a každý program, škola si klade za cíl poskytovat vysoce kvalitní, personalizované poradenství pro všechny studenty, prostřednictvím interaktivního učení, tutor sezení, skupinová práce problém bázi, experimentální ekonomie, atd.

pracovní příležitosti na vysoké úrovni Široká škála možností kariéry jsou otevřeny pro absolventy TSE: manažerských pozicích v bankovnictví, pojišťovnictví, poradenství, mezinárodními institucemi a orgány regulace trhu, kde pracují jako analytici, statistický výzkum manažeři, konzultanti a další. Většina z nich vstoupit snadno profesního světa díky plné profesní služby a mezinárodní síť TSE partnerů. Mnozí také věnovat se kariéře v oblasti výzkumu.

Škola má také za cíl završit vzdělání studenta prostřednictvím úzkého propojení s průmyslem, a to díky silné vztahy vyvinuté výzkumníky TSE za posledních 30 let s veřejnými a soukromými ekonomickými subjekty. Tato partnerství přispívají k profesionální sítě školy, usnadňuje pracovní zkušenosti, a pomáhá studentů a absolventů, aby se nejlepší start do jejich kariéry.

studentský život Škola patří studentům, a hrají aktivní roli ve vlastním vzdělávání prostřednictvím, například, zpětná vazba mohou dát ostatním na stáž zážitků nebo zapojení do sdružení: slavnostní nebo sportovní akce organizace, studenti poradenská firma nebo časopis. Stejně tak absolventi TSE síť usiluje o vytvoření silné sítě pro minulost, přítomnost a budoucí studenty školy.

Některá čísla ...

Každý akademický rok, vítáme více než 2000 studentů, včetně 700 zahraničních studentů.

  • 90 různých národností
  • 160 profesoři
  • 100 doktorandi
  • Více než 1500 absolventů

O Toulouse 1 Capitole univerzitě

Toulouse 1 Capitole University pochází z kanonického práva fakulty vytvořené roku 1229. S obecně uznávané dlouhou tradici v oblasti práva a politických věd, to diverzifikovala svůj výzkum a výuku od 1960 kupředu rozvojem týmů na vysoké úrovni v oblasti ekonomie a managementu. UT1 hostí některé z předních evropských center pro výzkum a vzdělávání. The University of Toulouse 1 Capitole je jedním ze šesti zakládajících členů Toulouse University PRES (výzkum a Cluster vysokého školství), který poskytuje síť zdrojů, což umožňuje UT1 sdílet mnoho výhod Toulouse se svými studenty.

Místa

Toulouse

Toulouse School of Economics (TSE)

Adresa, 1. řádek
Manufacture des Tabacs
21, Allée de Brienne
31015 Toulouse Cedex 6
FRANCE

31015 Toulouse, Occitanie, Francie
Telefonní číslo
+33 5 61 63 36 90

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium