Telecom Business School

Úvod

Read the Official Description

AACSB Accredited

Telecom Ecole de management je veřejná obchodní škola v tradici francouzský Grande Ecole. Společnost byla založena v roce 1979, škola působí pod záštitou Ministerstva pro hospodářství, průmyslu a financí. Již více než 30 let, škola byla uznána pro jeho dvojí odborné znalosti v oblasti managementu a informačních a komunikačních technologií (ICT).

Vzhledem k tomu, školy managementu v rámci Mines-Telecom Institute, přední instituce, která sdružuje několik francouzských inženýrských škol v oblasti telekomunikací, Telecom Ecole de Management, od svého vzniku, sdílel jeho areál s jeho sestrou inženýrské školy, Telecom SudParis, vytváří jedinečnou synergie Francie.

Škola je jedním z 10 nejlepších školy managementu ve Francii Při porovnání úrovně platů získaných po ukončení studia. Navrhuje kompletní programovou nabídku, od vysokoškoláka na doktorát, všechny splňují mezinárodní standardy:

Bakalářská; Integrovaný titul magistra v oboru Management (Grande Ecole) program akreditován mistra z francouzského státu a AMBA; Specializovaný Mistr je, akreditované Konference des Grandes écoles; Magisterský of Science, akreditované Konference des Grandes écoles; Doktorát vědy o řízení; Executive MBA; Programů dalšího vzdělávání.

Akreditace a označování kvality Assurance

Telecom Ecole de Management je akreditován AACSB. Školy Integrovaný magisterský program v řízení (Grande Ecole) jsou akreditované AMBA. Škola je také členem:

Conférence des Grandes Ecoles (CGE); Evropská nadace pro rozvoj managementu (EFMD); Fondation Nationale pour l'Enseignement de la Gestion des Entreprises (FNEGE); Sdružení pro Advance Collegiate Schools of Business International (AACSB); Asociace MBA (AMBA).

Posláním Telecom Ecole de statutárního

Veřejné, sociální začlenění, vysoká škola, Telecom Ecole de řízení trénuje budoucí manažery a podnikatele, který bude odpovědný, inovativní a otevřená světu kolem nich a vést své organizace v hlavních proměnách společnosti zítřka: digitalizovaného hospodářství, energetiky a ekologických přechod, nové obchodní modely a průmysl budoucnosti.

Využití jeho výzkumné a vzdělávací programy, svou podporu inovací a podnikání, jeho blízký vztah s podniky a svou angažovanost v rámci svého území, škola usiluje o dokonalost přispět k hospodářskému rozvoji na národní i místní úrovni, a zároveň vytvářet hodnotu pro všechny zainteresované strany.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy » Vidět EMBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Mgr. Mezinárodní Management

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Évry

MSc International Management je velmi vyhledávaný stupeň uznán ve Spojených státech, Velké Británii a stále v Asii. Program Telecom Business School je určen pro obě mezinárodní manažery se specializuje na informační systémy a zájemci mají zájem o rozvoj výzkumných kapacit. [+]

MSc International Management je velmi vyhledávaný stupeň uznán ve Spojených státech, Velké Británii a stále v Asii. Program Telecom Business School je určen pro obě mezinárodní manažery se specializuje na informační systémy a zájemci mají zájem o rozvoj výzkumných kapacit.

MSc International Management je přísný akademický program, který poskytuje manažerům dovedností potřebných k obsazení rozhodovacích role v rámci soukromých společností nebo veřejnými subjekty. Naši absolventi jsou vybaveni schopností čelit výzvám zítřka:

organizační změny v rámci podniků, způsobené nástupem ITC éry, vyžadují odborníky, kteří jsou schopni integrovat technickým omezením do jejich manažerské úvahy, internacionalizace procesů a výměn vyžaduje podniků zaměstnávat pouze ty manažery, kteří jsou schopni řídit tento tok informací. Tento MSc klade zvláštní důraz na mezinárodní management. Program ... [-]

MSc V Oboru Informačních A Komunikačních Technologií řízení Podniku

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Évry

Program "Informační a komunikační technologie Business Management" je jedinečná v poskytování studenty s integračními schopnostmi jak v sektoru a řízení ICT. Je založen na výrazném pravomoci fakulty a instruktorů v oblasti výzkumu, student vzdělávání a vzdělávání vedoucích pracovníků v oblasti marketingu produktů založených na ICT a služeb, strategie ICT průmyslu společnosti, ekonomiky a regulace odvětví informačních a komunikačních technologií, e -business a správu informačních systémů. [+]

Program "Informační a komunikační technologie Business Management" je jedinečná v poskytování studenty s integračními schopnostmi jak v sektoru a řízení ICT. Je založen na výrazném pravomoci fakulty a instruktorů v oblasti výzkumu, student vzdělávání a vzdělávání vedoucích pracovníků v oblasti marketingu produktů založených na ICT a služeb, strategie ICT průmyslu společnosti, ekonomiky a regulace odvětví informačních a komunikačních technologií, e -business a správu informačních systémů.

Dvouletý program (24 měsíců)

Na plný úvazek kurz program založený na důkladné řízení vzdělání, jedinečnou specializaci, a je doplněna validace práce.... [-]


Magistr

Integrovaný Magisterský Program V Oboru Managementu

Campus forma Denní studium September 2018 Francie Évry

Telecom Ecole de statutárního Integrovaný magisterský program v oboru Management (Grande Ecole) Program trénuje budoucí manažery a podnikatele, který bude odpovědný, inovativní a otevřené světu kolem nich. Školy vydávají diplomy "magisterské úrovni", národní akreditační uznání diplomu se rovná pěti let vysokých škol. Program také získala mezinárodně uznávané akreditaci AMBA. [+]

Telecom Ecole de statutárního Integrovaný magisterský program v oboru Management (Grande Ecole) Program trénuje budoucí manažery a podnikatele, který bude odpovědný, inovativní a otevřené světu kolem nich. Školy vydávají diplomy "magisterské úrovni", národní akreditační uznání diplomu se rovná pěti let vysokých škol. Program také získala mezinárodně uznávané akreditaci AMBA.

Návratnost investic

Télécom Ecole de Management je součástí Top 10 nejlepších obchodních škol ve Francii založené na úrovni platu svých absolventů na dokončení studia. Díky své vynikající výsledky v oblasti programového obsahu Řadí:

46. ​​Světový titul magistra v oboru Management (2016) ... [-]