Studio M Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Společnost byla založena v roce 1990 profesionálních fotografů Studio M r apidly diverzifikovala své kurzy do oblastí umění, média, fotografie a zvuk a stal se jedním z francouzských premiéry škol pro umění, protože jeho velkého rozsahu odborných kurzů. Škola rychle rostla v průběhu několika let, a otevřel několik školní areály v předních francouzských univerzitních městech, včetně Lyonu v roce 2003 andToulouse v roce 2007. Dnes Studio M je mezinárodní skupina uměleckých škol po celém světě, včetně areálu v Ho Či Minově Městě ve Vietnamu. V roce 2011, Studio M zahájila novou mezinárodní školní areál v Montpellier s názvem Studio M Academy přivítat anglicky mluvící studenty z celého světa snaží se učit umění ve Francii. Cíle Kurzy, které Studio M nabídka mají konkrétní cíl: Poskytnout studentům profesionální a vysoce kvalitní školení, které z nich dělá atraktivní pro zaměstnavatele po ukončení studia, se nejvíce příslušnými znalostmi na základě jejich specializace. Domény Studio M se stala lídrem ve Francii ve výtvarném umění průmyslu a nabízí profesionální kurzy v následujících oblastech:

Arts Foundation kurz Vizuální komunikace Prostorová tvorba Produktový design FOTOGRAFIE Zvukový design

Kurzy na Studio M v umění, zvukový design, fotografie a média, dá našim studentům schopnost přinášet výjimečnou hodnotu pro kreativní řešení v souladu s jejich vlastní vnitřní-vášně být plně připraveni pracovat v profesionálním prostředí. stupňů Studio M chápe význam poskytování diplomy a tituly, které jsou mezinárodně uznávané a nabízí akreditované diplomy Evropská federace škol v následujících oblastech:

Bachelor of Arts - 3D animace Bakalář umění - Multimediální Bakalář umění - Design

Umění škola Studio M rovněž nabízí EX-studentům online zdroj je připojit k různým věrných partnerů a firem, kde se výměna pravidelně vyrobeny. (v současné době k dispozici pouze ve francouzštině)

Místa

Montpellier

Adresa, 1. řádek
Studio M Montpellier
3320, Boulevard Paul Valery

34070 Montpellier, Occitanie, Francie

Lyon

Adresa, 1. řádek
Studio M Lyon
565, rue du sans souci

69760 Lyon, Auvergne-Rhône-Alpes, Francie

Toulouse

Adresa, 1. řádek
Studio M Toulouse
BP 78320 3547 avenue de la lauragaise

31683 Toulouse, Occitanie, Francie

Ho Či Minovo Město

Adresa, 1. řádek
Studio M Vietnam
ruong Phap Saint Ange 30 Bui Thi Xuan P.2, Quan Tan Binh

Ho Či Minovo Město, Ho Či Minovo Město, Vietnam

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium