Spéos Paris-London Photographic Institute

Úvod

Read the Official Description

30 let photography tréninku a stále narůstá

Společnost byla založena v roce 1985, Speos poskytuje vyšší vzdělání photography výcvik zaměřený na splnění současné požadavky trhu.

Vedle uznávání odborné kvalifikace v oblasti fotografie, Speos je certifikován francouzskou vládou se Titre de Photographe úrovni RNCP 1 (profesionální certifikace na magisterské úrovni).

Náš závazek pro naše studenty

Kurzy na Speos jsou organizovány v malých skupinách, hands-on se spoustou praxe, a pod dohledem týmem vysoce kvalifikovaných odborníků.

Naše zařízení jsou prostorné a vybavené nejmodernějším zařízením.

The Program Speos Absolventi Care pomáhá našim absolventům v prvních profesionálních krocích.

Speos, mezinárodní škola

S areály v Paříži a Londýně, naše studentské dávky pocházejí z celého světa (až 20 různých národností za rok), takže studium na Speos prvotřídní mezinárodní zkušenosti.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy » Vidět Certifikáty » Vidět Summer courses » Vidět Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Evropský Magistr Profesionální Fotografie 2 Roky Programu

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Paris

Evropská Master of Professional fotografování je určen pro studenty, kteří chtějí pokračovat v kariéře ve fotografii, se zvláštním důrazem na řízení podniku profese. [+]

Tento program certifikována EABHES - trvající 26 měsíců celkem - se skládá ze tří fází:

Profesionální Fotografie v dvouletý program, od září do května (semestru 1 a 2) pak od září do května (semestr 3 a 4). Expert Moduly, od konce května do konce července (viz níže). Plánování a vypracování Master projektu, který musí být předložen do poroty dvakrát: obhajoba předběžného projektu umožňuje studentům ověřit proveditelnost a soudržnost svých profesních projektů; komentáře konečného poroty posoudí budoucí realizaci projektů.

Tak jak získat finanční prostředky potřebné k ověření European Master, studenti musí mít bakalářský titul (180 ECTS, v každém předmětu, nikoliv nutně fotografie) a je třeba složit zkoušku cizího jazyka na úrovni B2 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.... [-]


Evropský Magistr Profesionální Fotografii

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Francie Paris Spojené království Londýn + 2 více

Evropská Master of Professional fotografování je určen pro studenty, kteří chtějí pokračovat v kariéře ve fotografii, se zvláštním důrazem na řízení podniku profese. [+]

Tento program certifikována EABHES - trvající 14 měsíců celkem - se skládá ze tří fází:

Profesionální Fotografie v jeden rok program, od září do května. Expert Moduly, od konce května do konce července (viz níže). Plánování a vypracování Master projektu, který musí být předložen do poroty dvakrát: obhajoba předběžného projektu umožňuje studentům ověřit proveditelnost a soudržnost svých profesních projektů; komentáře konečného poroty posoudí budoucí realizaci projektů.

Tak jak získat finanční prostředky potřebné k ověření European Master, studenti musí mít bakalářský titul (180 ECTS, v každém předmětu, nikoliv nutně fotografie) a je třeba složit zkoušku cizího jazyka na úrovni B2 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Pokud jde o jazykové zkoušky přijato: TOEIC, TOEFL, IELTS nebo Cambridge zkoušky pro non-rodilí mluvčí angličtiny; anglických domorodci jakýkoliv úřední jazyk diplom na úrovni B2 v evropském jazyce, který není jejich mateřským jazykem.... [-]


Videos

Speos-Photography-school-Paris-London-2015

PROPHOT PARIS

Speos Photo school London OpenDay with CAMBO

Speos Exhibition End of the Year 2014

Open Day at Speos London Photography School, May 21st 2013

Speos 2015 End-of-the-Year Exhibition