Skema Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

SKEMA je globální obchodní škola, která prostřednictvím svých výzkumných a výukových programů, vlaky a vychovává talentované jedince podniky vyžadují v současném konkurenčním prostředí.

Mise

SKEMA chce být globální obchodní školu, která se nachází na pěti kontinentech s unikátní mezinárodní strategie, školení vůdce řízení ve znalostní ekonomice.

Kdo

Globální talenty znalostní ekonomikou. Studenti a účastníci připravené pro multikulturní práci, schopni řídit rozmanitost ve všech souvislostech (kulturních, sociálních a společenských), zavázala k udržitelnému výkonu, podnikání a inovací.

Kde

Ve všech částech světa, kde je vytvořena - znalost technických parků s akademických znalostí a vedení praxe crossfertilisation, místa inovací, rychle rostoucích regionech (Jižní Amerika, Asie, východní Evropa, Afrika).

Jak

Multi-site škola se školními areály se nacházejí v rámci výzkumných parků Unikátní model určen pro správu pohybu studentů založený na rovnováze a rozmanitost, differenciating SKEMA z mezinárodního strategie jiných škol Multi-site mobility vzdělávací programy nabízet a odborné znalosti (v oblasti technologií a řízení) Vědecké územní synergie: syntetický ukazatel inovací, Digitalizace ekonomik a trhů, globalizace ekonomik, financování růstu Příspěvek do komunity (ekonomické, akademické a sociální), a do regionů, kde se škola nachází.

Místa

Lille

Adresa, 1. řádek
Lille campus
Avenue Willy Brandt

59777 Lille, Hauts-de-France, Francie

Pěkný

Adresa, 1. řádek
SKEMA campus Sophia Antipolis
Sophia Antipolis campus
60 rue Dostoïevski
CS 30085

06902 Pěkný, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Francie

Belo Horizonte

Adresa, 1. řádek
Belo Horizonte, Stát Minas Gerais, Brazílie

Šanghaj

Adresa, 1. řádek
Šanghaj, Šanghaj, Čína

Kapské město

Adresa, 1. řádek
Stellenbosch Central, Stellenbosch, South Africa
7602 Kapské město, Western Cape, Jihoafrická republika

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited